OBIEKTY SPORTOWO REKREACYJNE

Sale treningowe

 Sala zapaśnicza

 Siłownia

 Sauna


Sala zapaśnicza

Sala treningowa wyposażona w dwie pełnowymiarowe maty zapaśnicze, rozsuwane trybuny, kosze do gry w piłkę, liny, miękkie materace do skoków i nauki technik rzutowych,hantle do ćwiczeń o różnych ciężarach, drewniane drabinki do ćwiczeń, drążek do podciągania i wiele innych przydatnych rzeczy podczas budowania wysokiej formy sportowej.Idealne warunki dla sportów walki, w których można powalić przeciwnika na matę. Dla osób korzystających dostępne szatnie i natryski.


Siłownia

Sala treningowa, na której znajduje się siedem stanowisk do podnoszenia ciężarów. Wielofunkcyjny8-stanowiskowy atlas do ćwiczeń siłowych, ławeczki do wyciskania, drewniane drabinki doćwiczeń. Miejsce, które świetnie nadaje się do budowania siły lub zwiększenia siłowejwytrzymałości. Dla osób korzystających dostępne szatnie i natryski.


Sauna

Odpoczynek pomiędzy treningami podczas, którego organizm się regeneruje jest równie ważny jak sam trening. Pomoże w tym sauna, która znajduje się w tym samym budynkugdzie sale treningowe. Sauna to wspaniały sposób na przemęczone i obolałe mięśnie po intensywnych treningach, dodatkowo relaksuje i usuwa toksyny.Regularne korzystanie z sauny to wsparcie dla całego ciała.