OBIEKTY SPORTOWO REKREACYJNE

Aktualności

PODZIEL SIĘ CENNYM DAREM

data: 21/09/2021, 09:17TRENUJ Z KL ISKRA BIAŁOGARD


Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard zaprasza dzieci i młodzież na treningi lekkoatletyczne, które odbywają się na na stadionie BOSiR przy ul. Moniuszki 49 w Białogardzie.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 660 428 911

data: 20/09/2021, 11:51OBCHODY 82 ROCZNICY NAPAŚCI ZSRR NA POLSKĘDelegacja Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, z okazji 82 rocznicy napaści ZSRR na Polskę złożyła  pamiątkową wiązankę pod Krzyżem Zesłańców Sybiru, gdzie w dniu dzisiejszym odbyły się  uroczystości Święta Sybiraka w Białogardzie.

data: 17/09/2021, 11:22DZIEŃ OTWARTYW ostatnią sobotę, 11 września 2021 roku odbył sie w naszym kompleksie DZIEŃ OTWARTY - FloatFit (deski). Wszyscy dali radę i było naprawdę energetycznie. Ze względu na duże zainteresowanie tak, jak obiecaliśmy wcześniej będziecie mieli okazji wziąć udział w takich zajęciach również  w piątek 24 wrzesnia 2021 roku w godz. od 17:00 do 18:00. W tym dniu, w cenie ( 5 zł/godz.) ponmownie będziecie mogli skorzystać z prezentacji nowej aktywności sportowej, którą wprowadzamy na zajęciach aqua aerbiku.  Nasza instruktorka Marta odpowie na wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Float fit  jest połączeniem  zajęć na basenie, treningu interwałowego i surfingu. Modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i odpręża.

zajęcia odbywają się w basenie. Na powierzchni wody są ułożone są duże deski  na których ćwiczą uczestnicy zajęć

kształt desek, ich grubość i ogromna wytrzymałość oraz specjalne mocowanie gwarantują bezpieczny i niezapomniany trening.Już podstawowe ćwiczenia  z tym sprzętem pozwalają poczuć jego ogromną moc

w programie treningu  FloatFit zawarte sąelementy mające wytrącić uczestnika zrównowagi, aby ten mógł odpowiednio szybkozareagować i złapać utracony balans.

dzięki ćwiczeniom wykonywanym na deskachwzmacniamy mięśnie głębokie  orazpoprawiamy ich równowagę i koordynacjęruchową.

w ciągu jednych zajęć trwających około 30minut przeprowadzamy kolejno: rozgrzewkę wwodzie, ćwiczenia w pozycji leżącej, w klęku, wpozycji stojącej oraz ćwiczenia wyciszające.

FloatFit to trening funkcjonalny w najlepszymwydaniu.Poszukujemy dla Was niekonwencjonalnych rozwiązań treningowych.Przyjdżcie i sprawdźcie czy to aktywnośc dla Was.

Na zajęcia możecie przyjść w przylegającychszortach i topie, jednak pamiętajcie, żeobowiązkowym punktem każdych zajęć jestmoczenie w basenie

Zapraszamy


data: 16/09/2021, 15:00PREZES ZARZĄDU


BOSiR Sp. z o.o. pragnie poinformować, że od 10 września 2021 roku funkcję Prezesa Zarządu Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o pełni Pan Jacek Rudziński. Korzystając z okazji pragniemy podziękować dotychczasowemu prezesowi spółki Dominikowi Boszko za pełnienie tej funkcji do września tego roku i życzyć wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

data: 13/09/2021, 14:47PRZEDSTAWIAMY SEKCJĘ PŁYWACKĄ


W Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym powstała sekcja pływacka z prawdziwego zdarzenia. Utworzono ją przy szkółce pływackiej BOSiR. Dzieci i młodzież  trenują trzy razy w tygodniu, w tym jedne uzupełniające  zajęcia ogólnorozwojowe w siłowni. Sekcja powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie młodych osób kursami nauki i doskonalenia pływania. Oprócz funkcjonującej od początku powstania basenu szkółki pływackiej (ponad 30 grup i blisko 300 osób) realizujemy także zajęcia w ramach programu Powszechnej Nauki Pływania. Stworzylismy dobre warunki  do pływania a to zaprocentowało i okazało się, że wśród młodych ludzi są prawdziwe talenty. Nowa grupa będzie reprezentowała miasto na licznych zawodach różnej rangi - jesteśmy przekonani, że z sukcesami.


data: 10/09/2021, 10:40PRZYGOTOWANIA DO SEZONU

Wakacje niestety minęły i czas na przygotowania do sezonu jesienno - zimowego. Zanim szybciej zacznie się ściemniać sprawdzamy stan techniczny instalacji oświetleniowej stadionu lekkoatletyczno - piłkarskiego oraz wymieniamy  żarówki w lampach.

data: 08/09/2021, 11:56SAUNA TIME NA POŻEGNANIE LATA


Czy wy też tęskniliście za naszym małym SPA

W piątek, 24 września 2021 roku zapraszamy na ,,Sauna time na pożegnanie lata". Podczas wieczorów saunowych do wyboru dwa pakiety (40 lub 60 zł) a w nich:

seanse z saunamistrzem (18,19 i 20)

głęboko odprężający i relaksujący masaż aromatycznymi olejkami ( w godz. 18 - 21)

dwie godziny w strefie saun

a wszystko z chillautową, wyciszającą umysł muzyką w tle i w blasku świec. Spróbujcie odprężenia w wyjątkowej atmosferze, usuńcie napięcie nerwowe i pozbądźcie się stresu. Prześcieradła saunowe otrzymacie w recepcji saun. 

Wszelkie informacje i rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Oferta limitowana. Liczba miejsc ograniczona. 

Ten wieczór należy do Was

data: 07/09/2021, 11:45DZIEŃ OTWARTY
Już w najbliższą sobotę, 11 września 2021 roku

DZIEŃ OTWARTY - FloatFit (deski)

W tym dniu, w wyjątkowej cenie ( 5 zł/godz.) będziecie mogli skorzystać z prezentacji nowej aktywności sportowej, którą wprowadzamy na zajęciach aqua aerbiku. Nasza instruktorka Marta odpowie na wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Float fit jest połączeniem zajęć na basenie, treningu interwałowego i surfingu. Modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i odpręża.

zajęcia odbywają się w basenie. Na powierzchni wody są ułożone są duże deski na których ćwiczą uczestnicy zajęć

kształt desek, ich grubość i ogromna wytrzymałość oraz specjalne mocowanie gwarantują bezpieczny i niezapomniany trening. Już podstawowe ćwiczenia z tym sprzętem pozwalają poczuć jego ogromną moc

w programie treningu FloatFit zawarte są elementy mające wytrącić uczestnika z równowagi, aby ten mógł odpowiednio szybko zareagować i złapać utracony balans.

dzięki ćwiczeniom wykonywanym na deskach wzmacniamy mięśnie głębokie oraz poprawiamy ich równowagę i koordynację ruchową.

w ciągu jednych zajęć trwających około 30 minut przeprowadzamy kolejno: rozgrzewkę w wodzie, ćwiczenia w pozycji leżącej, w klęku, w pozycji stojącej oraz ćwiczenia wyciszające.

FloatFit to trening funkcjonalny w najlepszym wydaniu.  Poszukujemy dla Was niekonwencjonalnych rozwiązań treningowych.

Przyjdźcie i sprawdźcie czy to aktywność dla Was. Na zajęcia możecie przyjść w przylegających szortach i topie, jednak pamiętajcie, że obowiązkowym punktem każdych zajęć jest moczenie w basenie

 

 Zapraszamy

data: 06/09/2021, 14:54GOTOWE DO NOWEGO SEZONU


Szkolimy się dla Was. Nasze instruktorki aqua aerobiku Marta i Natalia są gotowe do działania i nowego sezonu na świeżo  po szkoleniu AQUA FUNCTIONAL TRAINING w AQUA DREAM School    Agata Litwińska a Wy ?

W przyszłym tygodniu zaprosimy Was też na dni otwarte dla osób zainteresowanych uczestnictwem w nowych zajęciach FloatFit (deski)  czyli w treningu wzmacniającym mięśnie głębokie, poprawiającym równowagę i koordynację ruchową.

Widzimy się w październiku na zajęciach.  Zapisy już trwają. Nie zwlekajcie !

data: 03/09/2021, 14:25RUSZYŁY ZAPISY !
START rekrutacji (zapisy od 1 do 30 września 2021 roku):


do szkółki pływackiej

różne kategorie wiekowe i stopnie zaawansowania


na zajęcia aqua aerobiku

aqua explore - trening z wykorzystaniem hulahop i ringo

aqua power - trening + interwały zwykorzystaniem sprzętu: bitomic, gumyoporowe, makarony

NOWOŚĆ  FloatFit (deski) - treningwzmacniający mięśnie głębokie, poprawiającyrównowagę i koordynację ruchową.

AquaPracowniaFormy  a w niejAquaMetamorfoza i  EnduranceAqua - treningfunkcjonalny, trening interwałowy,   aquaboks,aquarunning


Wszelkie informacje i zapisy kasy basenowe lub pod numerem94 312 20 80 wew 204

ZAPISY OD WRZEŚNIA, ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA


Zapraszamy

data: 02/09/2021, 10:51KROPELKA W MORZU POTRZEB
I my dokładamy od siebie naszą BOSiRową kropelkę w morzu potrzeb. Im będzie ich więcej tym tym większa ilość osób będzie mogła skorzystać z tej formy pomocy. Akcja zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, żeby pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne

zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia czy pomoc domom dziecka

Już dziś możecie przynieść zebrane przez siebie zakrętki i wrzucić do pojemnika, który znajduję się przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym. Zróbmy to razem :)

data: 02/09/2021, 10:50WKRÓTCE RUSZY NABÓRZbliża sie start rekrutacji do szkółki pływackiej i na zajęcia aqua aerobiku w sezonie 2021/2022. Jak będzie wyglądał nadchodzący sezon ? - wkrótce więcej szczegółów dotyczących oferty zajęć pływania i aerobiku wodnego. Zapisy będa trwały od 1 do 30 września 2021 roku: ZAPISY OD WRZEŚNIA ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA

Wszelkie informacje i zapisy kasy basenowe 94 312 20 80 wew 204

data: 12/08/2021, 14:00BUFET JUŻ CZYNNY

Bufet w  Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym już czynny. Zapraszamy po długiej przerwie.

data: 11/08/2021, 10:24FORMA SAMA SIĘ NIE ZROBI

Forma sama się nie zrobi. Nikt nie mówił, że na zgrupowaniu sportowym jest lekko,     i nikt teraz nie narzeka :)

data: 10/08/2021, 16:156 TURNUS

To, że do nas wracacie jest największą nagrodą. Niektóre dzieci czują się (myślę, że możemy to zdradzić :)) jak w siódmym niebie.  Wspólnie tworzymy naprawdę wyjątkowe chwile. Program, który realizujemy wypełnia dzieciom czas po brzegi: sala, stadion, kurs pływania, pierwsza pomoc, spotkania z ciekawymi goścmi i pomysłowe zadania na zajęciach kreatywnych ufffffff . Czas płynie jednak nieubłaganie i minął kolejny - już szósty - turnus  drugiej edycji sportowych półkolonii z BOSiRem. Przed nami jeszcze  ponad 3 tygodnie wakacji i na tym na razie sie skupiamy.

data: 09/08/2021, 13:02BUDUJĄ FORMĘKolejne już w sezonie letnim 2021 zgrupowanie buduje formę na terenie obiektów BOSiR. MKS Baszta Szamotuły  

data: 06/08/2021, 11:32BRODZIK JUŻ DOSTĘPNYdata: 05/08/2021, 12:33BUFET WKRÓTCE BĘDZIE PONOWNIE OTWARTYJuż wkrótce bufet w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym ponownie zostanie otawrty. Znowu będzieci mogli napić sie pysznej kawki albo przekąsić coś po intensywnej wizycie na basenie :)

data: 05/08/2021, 12:14BRODZIK NA BASENACH ZEWNĘTRZNYCHdata: 04/08/2021, 10:20ODNOWIONE TRYBUNY

Białogardzki stadion lekoatletyczno - piłkarski z odnowioną trybuną dla widzów.  Zakres prac obejmował odświeżenie i zamontowanie krzesełek oraz pomalowanie betonowej  kontrukcji w tym sektorze stadionu.

data: 03/08/2021, 14:19BIAŁOGARDZKIE KARTY

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest partnerem programu Białogardzka Karta Seniora i Białogardzka Karta Dużej Rodziny. Posiadacze kart mogą korzystać ze zniżek na bilety wstępu do Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego w Białogardzie.                                                                                              

Białogardzka Karta Dużej Rodziny - dla każdego dziecka 5 zł za 2 godziny basenu

Białogardzka Karta Seniora - druga godzina na basen gratis

Zapraszamy do korzystania z oferty Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o . Szczegóły w materiale https://fb.watch/7239EED-7c/

data: 29/07/2021, 09:08STACJA NAPRAWY ROWERÓW


Już wkrótce przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym zamontowana zostanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów – IBOMBO SCANDIC przystosowana do użycia w przestrzeni publicznej.

data: 28/07/2021, 14:45LETNI CAMP


Macaco Gold Team - Linke Bros 


po raz kolejny w Białogardzie. Letni camp = aktywny wypoczynek. Foto z archiwum klubu.

data: 28/07/2021, 09:13II Integracyjny Spływ Kajakowy
II integracyjny spływ kajakowy BOSiR. Czasami trzeba odpocząć. We make a team. Jesteśmy drużyną - sięgamy po więcej.

data: 27/07/2021, 09:20PÓŁMETEK PÓŁKOLONII

Tak, to już półmetek i 4 turnus za nami. Dzieciom potrzeba do szczęśącia zajęć na świeżym powietrzu z pomysłowymi instruktorami, kreatywnych wychowawców i  kolegów, z którymi mogą dzielić te chwile. Tym razem  serca dzieciaków zdobyły układanki, które zapewniły mnóstwo ciekawej i kreatywnej zabawy. Różnokolorowe koraliki to niekończące się możliwości układania różnych obrazów ograniczone praktycznie tylko wyobraźnią dzieci, ćwiczące precyzję i cierpliwość oraz rozwijające zdolności manualne. Do zobaczenia za rok.

data: 26/07/2021, 14:00GODZINY PRACY SOBOTA 24 LIPCA 2021


data: 23/07/2021, 16:00WARSZTATY ROLKARSKIENIEODPŁATNE WARSZTATY ROLKARSKIE WBOSiR BIAŁOGARD Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza wszystkie chętne osoby od 16 roku życia do udziału w:

"I edycja Białogardzkiej szkółki rolkarskiej –poziom podstawowy"

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób,które po raz pierwszy mają styczność zrolkami i chcą nauczyć się jeździć jak i dla osób, które są już jeżdżące, ale chcąposzerzyć swoje umiejętności i poczuć się narolkach pewniej.

Zajęcia prowadzone na poziomie podstawowym i obejmują cykl 4 godzinnych lekcji prowadzonych dla 2 grup uczestników po maksymalnie 10 osób.

Zajęcia poprowadzi certyfikowany instruktor jazdy na rolkach. Na zajęcia obowiązują zapisy w kasach basenowych pod nr tel. 94 312 20 80 wew 204. Udział uczestników według kolejności zgłoszeń. Zajęcia dla osób powyżej 16 roku życia. Uczestnik biorący udział w zajęciach oprócz sprzętu w postaci rolek obowiązkowo musi wyposażony być w kask. Zalecane jest ponadto używanie dodatkowych ochraniaczy, przynajmniej ochraniaczy na nadgarstki i kolana.

Harmonogram zajęć*

Grupa  1

2.08.2021 – godz. 17.00                                                                                                                                                             

5.08.2021 – godz. 17.00                                                                                                                                                                      

16.08.2021 – godz. 17.00                                                                                                                                                         

19.08.2021 – godz. 17:00

Grupa 2

02.08.2021 – godz. 18.00                                                                                                                                                               

05.08.2021 – godz. 18.00                                                                                                                                                       

16.08.2021 – godz. 18.00                                                                                                                                                               

19.08.2021 – godz. 18.00* 

Zajęcia uzależnione są od warunków pogodowych, w razie deszczowej pogody harmonogram zajęć może ulec zmianie. Spotykamy się na parkingu przy obiektach sportowych BOSiR, Białogard ul. Moniuszki 49. Zapraszamy do zapisów. Nie zastanawiajcie sie tylko chwytajcie i rezerwujcie miejsce:)

data: 22/07/2021, 09:56II AMATORSKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ


NAZWA IMPREZY: II Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Białogardu  boisko do piłki plazowej przy       

MIEJSCE: KompleksieBasenowo-Rekreacyjnym ul. Moniuszki 29                                                                                                     

DATA: 31 lipca 2021 roku                                                                                                                                                                     

ZAPISY  tel. 886 748 798

Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej                                                                                                                     

Miasto Białogard                                                                                                                                                            

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 21/07/2021, 09:17KOLEJNE ZGRUPOWANIE

Letni sezon zgrupowań w pełni. Na terenie obiektów BOSiR treneuje Śląski Związek Lekkiej Atletyki. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i wysokich temperatur młodzież osiąga imponujące wyniki i buduje formę na kolejne miesiące.

data: 20/07/2021, 12:16KREATYWNIE, SPORTOWO i AKTYWNIE


Było kreatywnie, sportowo i aktywnie. Nie wiem jak udało się Wam to wszystko zrobić w tydzień. Pływanie, sala, stadion, warsztaty ręce pełne pomysłów, malowanie toreb, bransoletki, pierścionki i najszyniki, świeczniki, pomponiki decoupage - tylko pamiętajcie, pojemniki na chusteczki do wycierania rąk nie do płakania. Odwiedzili Nas wyjątkowi goście - Wiktorii Chołuj chyba nie trzeba przedstawiać - najlepsza zachęta do uprawiania sportu  Na zakończenie wizyta Pani Burmistrz, certyfikaty i pożegnalne ognisko. Uffffff to pewnie nie wszystko bo było wyjątkowo intensywnie. Dziękujemy całej kadrze, trenerom, instruktorom i paniom, które nam pysznie gotują  :)

data: 19/07/2021, 14:29WYMIANA WODY

Ze względu na wymianę wody baseny zewnętrzne są zamkniete do odwołania.

data: 19/07/2021, 09:05XXIII Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
Już jutro, w sobotę 17 lipca 2021 roku  na stadionie im. Henryka Młynarczyka w BOSiR Białogard odbędzie się 23 Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy. Start zawodów  sobota 17 lipca o godz. 20.00. 

godz. 19.30 Białogardzka Mila dla amatorów biegania (zgłoszenia na mailkl.iskra@interia.pl lub bezpośrednio przed biegiem)

Organizator Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard

Zawody odbędą się przy wsparciu

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Miasto Białogard

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 16/07/2021, 10:33STADION NOCĄ

Stadion nocą. Obiekt czeka  przygotowany na nadchodzące wydarzenie sportowe. Już w najbliższą sobotę 17 lipca o godzinie 20.00 na stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim odbędzie się 23  Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy. O godz. 19.30 odbędzie Białogardzka Mila dla amatorów biegania (zgłoszenia na mail kl.iskra@interia.pl lub bezpośrednio przed biegiem).Szczegóły na stronie organizatora - Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego 

Miasto Białogard

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Zapraszamy

#lekkoatletykabialogard #sportbialogard #mityngwieczornybialogard

data: 14/07/2021, 13:12NARODOWY SPIS POWSZECHNY

Dlaczego spis powszechny jest ważny dla nas wszystkich?

Bo jego wyniki pozwalają odpowiadać na nasze potrzeby na poziomie lokalnym i globalnym. Stanowią wyznacznik dla tworzenia budżetów przez samorządy oraz  podstawę określania wysokości subwencji państwowych czy dotacji dla gmin i województw.

Wyniki uzyskane ze Spisu powszechnego wykorzystywane są przez kluczowe resorty do planowania działań w zakresie oświaty, ochrony zdrowia, zabezpieczenia społecznego, polityki żywnościowej, finansów, zagospodarowania przestrzennego, potrzeb mieszkaniowych czy gospodarki wodno- ściekowej.

 

Informacje statystyczne pozyskane dzięki spisowi ludności, konieczne do złożenia wniosków i sporządzenia studiów wykonalności projektów lub do stworzenia biznesplanów wykorzystują przedsiębiorcy oraz beneficjenci funduszy europejskich w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO).

Wysokość dotacji unijnych oraz liczba miejsc w Parlamencie Europejskim zależą m.in. od liczby mieszkańców, określonej wynikami ostatniego spisu.

To wydarzenie ma znaczenie dla nas wszystkich!

Wejdź na spis.gov.pl i spisz się przez internet!

Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 trwa od 1 kwietnia.

 

#LiczymySięDlaPolski  #LiczySięKażdy #NSP2021 #GUS #potrzebyPolaków

data: 14/07/2021, 13:02Kolejny turnus za nami

2 turnus za nami.  W sobotę, pomimo kapryśnej pogody udało nam się spędzić wspólne chwile przy ognisku  i podsumować tygodniową dawkę sportu, emocji , zmagań i zajęć kreatywnych na sportowych półkoloniach. Znaleźlismy też trochę czasu na relaks w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym. Wszytkim naszym dzieciaczkom życzymy udanego letniego wypoczynku. Umiejętności zdobyte na kursie nauki pływania oraz kursie pierwszej pomocy na pewno zaowocują w przyszłości :)                                                                                                                                                                   

Więcej szczegułów na https://www.facebook.com/sportbialogard/photos/pcb.2605428896419141/2605428316419199/ 

data: 12/07/2021, 14:562 turnus sportowych półkolonii

To już czwarty dzień drugiego turnusu sportowych półkolonii. Nie nadążamy z dodawaniem zdjęć. Nasze dzieciaki mają wyższy poziom energii od zawodowych sportowców.  Sala, basen, piłka, trochę relaksu na basenie zewnętrznym i już tworzymy niepowtarzalne wzory na torbach i wyjątkowe świeczniki. Kto za nimi nadąży :)

data: 08/07/2021, 14:48LATO 2021


LATO 2021 w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.

w sezonie wakacyjnym 2021 po roku przerwy uruchomionezostały baseny zewnętrzne przy ul. Moniuszki 49Cennik 2021:dzieci do ukończenia 7 lat - 5 złuczniowie po ukończeniu 7 lat, studenci, emeryci i renciści-6 złpozostałe osoby - 8 zł

     w tym roku po raz pierwszy  możliowa jest płatność

     dostepna jest wypożyczenia leżaków (5 zł/za dzień)

promocja szczęśliwe wakacje z BOSiRem

przez całe wakacje

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 12 do 15

bilet basen na 1 godzinę dla wszystkich w cenie 5 zł


oferta korzystania z basenu krytego w ramach KDR oraz KartySeniora


druga edycja sportowych półkolonii. 9 sześciodniowychturnusów w okresie o 28 czerwca do 28 sierpnia 2021 roku.W programie bogata oferta zajęć: kurs pływania, piłka nożna,sala, zajęcia kreatywne, tajemniczy zakątek, majsterkowanie, gryterenowe i pierwsza pomoc;

wakacyjne zajęcia aerobiku wodnego


wakacyjne zajęcia szkółki pływackiej


URODZINOWY WEEKEND BIAŁOGARDU

31.07.2021 roku odbędzie się II Amatorski Turniej SiatkówkiPlażowej o Puchar Burmistrza Białogardu na boisku do piłkiplażowej przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym wBiałogardzie

30.07 – 01.08.2021 roku - w ramach biletu na basen dostępnybędzie wodny tor przeszkód aquatrack


wypożyczalnia kajaków


Zapraszamy

data: 07/07/2021, 15:02LEŻAKI - BASENY ZEWNĘTRZNE

Od poniedziałku w  naszym obiekcie (baseny zewnętrzne) wypożyczysz leżak basenowy. Za 5 zł/dzień można spędzić czas nad wodą w komfotowych warunkach i cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu. Zbliża się fala upałów także będzie świetna okazja na wypróbowanie leżaków. Zapraszamy :)

data: 06/07/2021, 12:32PIERWSZY TURNUS ZA NAMIWspólnie tworzymy wyjątkowe chwile. Pierwszy z drugiej edycji sportowych półkolonii z BOSiRem turnus przeszedł do historii. Jeszcze nie opadły emocje ... Mimo kapryśnej pogody udało się zrealizować wszystkie cele. Dzięki uprzejmości Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych dzieciaki mogły się zmagać na torze Nintendo . Teraz w każdy czwartek mnóstwo sportowych emocji.  Na koniec tradycyjnie były certyfikaty, ognisko i  wizyta w kompleksie basenowo - rekreacyjnym.

data: 05/07/2021, 13:44START SEZONU NA BOISKU DO PIŁKi PLAŻOWEJ


Zapraszamy do korzystania z boiska do plażowej piłki siatkowej🤾‍♀️
📢📢📢 RUSZYŁ SEZON 2021
Rezerwacja w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204
❗️❗️❗️ Wstęp bezpłatny ❗️❗️❗️
Regulamin korzystania dostępny przy boisku i w kasach basenowych.
Zapraszamy 🙂

data: 02/07/2021, 15:09BASEN ZEWNĘTRZNY 1.7.2021

data: 01/07/2021, 10:52SPORTOWE PÓŁKOLONIE EDYCJA 2021

Sportowe półkolonie z BOSiRem 2021 wystartowały.Trwa pierwszy z dziewięciu zpalanowanych turnusów :) Więcej szczegułów na https://www.facebook.com/sportbialogard/photos/pcb.2597529453875752/2597529140542450/

data: 30/06/2021, 14:53WOLNE MIEJSCE NA PÓŁKOLONIACH

ZWOLNIŁO SIĘ 1 MIEJSCE na 6 TURNUS (2 – 7 sierpnia 2021 r.)

małe grupy

drugie śniadanie i obiad

wykwalifikowana kadra trenerska

bogata oferta zajęć: kurs pływania, piłka nożna, sala, zajęcia kreatywne, tajemniczy zakątek, majsterkowanie, gry terenowe i pierwsza pomoc

pięciodniowe turnusy od 8 do 15 +pożegnalne ognisko w sobotę.

zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ

dezynfekcja i dbałośc o higienę

REZERWACJA   94 312 20 80 wew 204

data: 29/06/2021, 14:00PŁYWAJ TAM GDZIE LUBISZ

Pływaj tam gdzie lubiszW tym roku macie do wyboru:

baseny zewnętrzne (basen sportowy i brodzik)Cennik 2021:

dzieci do ukończenia 7 lat - 5 zł

uczniowie po ukończeniu 7 lat, studenci, emerycii renciści - 6 zł

pozostałe osoby - 8 zł

Kompleks Basenowo-Rekreacyjny (wewnętrznebasny: sportowy, rekreacyjnyi brodzik)bilety zgodnie z cennikiem

+ wakacyjna promocja - szczęśliwe wakacjez BOSiRem

od czwartku 01 lipca 2021 roku

od poniedziałku do piątku

przez całe wakacje

w godzinach od 12 do 15

bilet basen na 1 godzinę dla wszystkich wcenie 5 zł

Zapraszamy :)

data: 28/06/2021, 14:02START SEZONU NA BASENIE ZEWNĘTRZNYM
Już jutro (sobota 26 czerwca) o godzinie10:00
rozpoczynamy sezon na basenach zewnętrznych 🏊🌊 🏊
Cennik 2021:
🔴 dzieci do ukończenia 7 lat - 5 zł
🔴 uczniowie po ukończeniu 7 lat, studenci, emeryci i renciści - 6 zł
🔴 pozostałe osoby - 8 zł
 

W tym roku po raz pierwszy będzie mozliowść płatności kartą

Zapraszamy !

data: 25/06/2021, 14:55UMIEM PŁYWAĆ

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią ruszyliśmy z  zajęciami organizowanymi  w ramach projektu powszechnej nauki pływania „UMIEM PŁYWAĆ” realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Miasta Białogard. Treningi prowadzą nasi wspaniali instruktorzy:Igor, Szymon, Bogusław i Mateusz

Celem zajęć jest rozwój młodych organizmów poprzez naukę pływania i zabawy w wodzie. Zajęcia podzielone są na dwa bloki: nauka i rekreacja wodna. Ważnym aspektem jest również edukacja w zakresie bezpieczeństwa nad wodą.  Zajęcia sprawiają dzieciom dużo radości a jednocześnie rozwijają  umiejętności  pływackie, co jest  istotne szczególnie w obliczu rozpoczynającego się właśnie okresu wakacyjnego i niestety tragicznych w skutkach statystyk utonięć w całym kraju. Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór naszego obiektu – Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w Białogardzie.W podziękowaniu otrzymaliśmy miłą niespodziankę od uczniów klasy 2 c ze Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie . Dziękujmy

Beztroskich i bezpiecznych wakacji !

data: 24/06/2021, 13:12RUSZYŁ REMONT PARKINGU


Rozpoczął sie remont parkingu przy obiektach sportowych Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Prosimy o nieparkowanie aut w tym miejscu. Prace potrwają do połowy lipca.

data: 24/06/2021, 13:01KARTA DUŻEJ RODZINY W NASZYM OBIEKCIE

W naszym obiekcie też skorzystasz z Białogardzkiej Karty Dużej Rodziny. Jesteśmy w programie Miasta Białogard.

Oferta dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny

5 zł za 2 godziny basenu za każde dziecko*

70 % rabat  na wejścia od pn. do pt.

74 % rabat  na wejścia weekendowe

Oferta dotyczy korzystania z basenu przez przynajmniej jednego z rodziców z dowolną ilością dzieci. Obowiązuje codziennie i dotyczy tylko korzystania z biletu na  basen 2 godziny (bez strefy saun).* po przekroczeniu czasu obowiązywania biletu lub skorzystania ze strefy saun w kasie basenowej - przy wyjściu - zostanie naliczona opłata zgodnie z cennikiem: dopłata za przekroczenie czasu 0,25 zł/1 minutę dopłata za korzystanie ze strefy saun 0,40 zł/1 min Każda osoba korzystająca z oferty jest zobowiązana do przestrzegania regulaminów Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o..

Dowiedz się więcej, zobacz pełną listę partnerów i sprawdź jakie zniżki i ulgi przygotowali lokalni przedsiębiorcy https://bialogard.info/14,300,lista-partnerow-programu

data: 24/06/2021, 13:01KARTA SENIORA
W naszym obiekcie  skorzystasz z Białogardzkiej Karty Seniora. Jesteśmy w programie Miasta Białogard  stworzonym w partnerstwie z lokalnymi przedsiębiorcami. Oferta skierowana jest do mieszkańców Białogardu, którzy ukończyli 60 lat.

Oferta dla osób posiadających Białogardzką Kartę Seniora - druga godzina na basen gratis

Regulamin oferty:

• dla osób posiadających Białogardzką Kartę Seniora

• opłaty: w przypadku przekroczenia czasuo bowiązywania biletu lub skorzystania zestrefy saun w kasie basenowej - przy    wyjściu zostanie naliczona opłata zgodnie z cennikiem: dopłata za przekroczenie czasu 0,25 zł/1 minutę dopłata za      korzystanie ze strefy saun 0,40 zł/1 min

• Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie Białogardzkiej Karty Seniora

• Oferta dotyczy tylko korzystania z biletu na  basen(bez strefy saun)

• Każda osoba korzystająca z oferty jest zobowiązana do przestrzegania regulaminów Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp.z o.o.

Szczegółowe informacje o zniżkach dostepnych w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym udzielane są w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204. Zapraszamy :)

Wszelkie niezbędne informacje i dokumenty związane z programem dostępne są na stronie Miasta Białogard https://bialogard.info/14,291,bialogardzka-karta-seniora Szczegółowych informacji o programie udzielają pracownicy Urzędu Miasta tel. 94 35 79 231.

data: 24/06/2021, 12:59WAKACYJNY AQUA AEROBIK

Ruszają zapisy na wakacyjne zajęcia aqua aerobiku

PONIEDZIAŁEK     18:30         Marta

WTORKI               18:30          Marta

ŚRODY                 18:30          Natalia

CZWARTKI           19:20          Marta

Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych

94 312 20 80 wew 204.Liczba miejsc ograniczona.

data: 24/06/2021, 07:39WIATY STADIONOWE

Wiaty stadionowe  już po modernizacji.  Teraz rezerwowym zawodnikom drużyn  gospodarzy i gości zapewnią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

data: 24/06/2021, 07:38KOLEJNE GRUPY AQUA TRENUJĄGrupy Natalii też już po pierwszych zajęciach aqua aerobiku. Był ogień. Spróbujcie bo warto. O zaletach tych zajęć nie trzeba już chyba nikogo przekonywać a brać w nich udział może niemal każdy.

data: 09/06/2021, 15:221 CZERWCA


Jutro 1 czerwca. Chyba wiecie czyje to święto 🤔 Dla amatorów wodnych szaleństw i nie tylko zaplanowaliśmy promocję. Możecie ten dzień spędzić w naszym kompleksie i świetnie się bawić.                📢 📢📢 dzieci (do 18 r. ż.) - wstęp na basen 5 zł/1H. Zapraszamy :)

data: 31/05/2021, 13:33OBIEKT OTWARTY
data: 28/05/2021, 13:28SPORTOWE PÓŁKOLONIE


Wszystkie miejsca na lipcowych turnusach są już zajęte. Możecie jeszcze zapisać swoich milusińskich na sierpień. Nie zwlekajcie.

6 TURNUS:    2 sierpnia – 7 sierpnia 2021 r.

7 TURNUS:    9 sierpnia – 14 sierpnia 2021 r.

8 TURNUS:  16 sierpnia – 21 sierpnia 2021 r.

9 TURNUS:  23 sierpnia – 28  sierpnia 2021 r.

małe grupy

drugie śniadanie i obiad

wykwalifikowana kadra trenerska

bogata oferta zajęć: kurs pływania, piłkanożna, sala, zajęcia kreatywne, tajemniczy zakątek, majsterkowanie, gry terenowe i pierwsza pomoc

pięciodniowe turnusy od 8 do 15 + pożegnalne ognisko w sobotę.

zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ

dezynfekcja i dbałośc o higienęZarezerwuj miejsce już dziś. Zapisy 94 312 20 80 wew 204

data: 27/05/2021, 14:56STYLOWO NA KORTACH

Pogoda sie rozkręca. Zachęcamy do korzystanie z kortów. W tym roku jest naprawdę stylowo. Pamiętajcie o zapisach do Białogardzkiej Ligi Tenisa Ziemnego HEAD. Wielkie emocje i fantastyczne nagrody gwarantowane!

Wine&Tennis

#kortybialogard #kortytenisowe #bosirbialogard

data: 26/05/2021, 10:36WALCZYMY Z CHWASTAMI
Choć walka z chwastami trwa niemal przez cały sezon terez - gdy "nieproszeni goście" są w fazie aktywnego wzrostu - jest najlepszy moment by je zwalczyć. Systematyczna  pielęgnacja i inne zabiegi na murawie  gwarantują dobre warunki podczas treningów i rozgrywek meczowych.


 BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski UKS Unia Białogard Oldboje Iskra Białogard Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard

data: 25/05/2021, 13:59RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA RUNDA X DWM F.N.

START PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW

RUNDA X DWM Fight Night

zapraszamy od jutra (piątek, 21 maja) kasy basenowe ul. Moniuszki 29 pn - pt w godz. 8:00 - 21:00

BILET STREFA PREMIUM (stolik 8 os.)                     2000 zł

BILET STREFA VIP (krzesełka przy oktagonie)         89 zł

BILET (trybuny + sala)                                              69 zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (50 % miejsc )

data: 20/05/2021, 14:38SYSTEM MONITORINGU WIZYJNEGO NA WYBIEGUSystem monitoringu wizyjnego czuwa nad bezpieczeństwem użytkowników wybiegu i "pilnuje" przestrzegania porządku na terenie obiektu. 

data: 19/05/2021, 13:21Konferencja prasowa RUNDY X DWM Fight Night


Za nami konferencja prasowa RUNDA X DWM Fight Night 19 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00 po raz dziesiąty w Białogardzie mnóstwo sportowych emocji dla wszystkich fanów sportów walki. Tym razem Jubileuszowa RUNDA X DWM Fight Night w nowej formule. Zaplanowaliśmy aż 13 pojedynków, w tym 9 walk zawodowych i 4 pojedynki semi-pro. Sporo nowości:

w roli konferansjera w klatce zobaczymy znanego z występów w Lombard. Życie pod zastaw Dominika Dąbrowskiego

przy klatce w studio komentatorskim na żywo Łukasz "Juras"Jurkowski z Mateuszem Przybyszem

koncert znanego ALBERTO

Mad Boss Army i „Perfect” Białogard

Bilety na galę od piątku dostępne będą w przedsprzedaży w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Kompleks Basenowo - Rekreacyjny) przy ul. Moniuszki 29 w godz. 8-21. Gorące newsy na bieżąco na stronie wydarzenia Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o DWM+ RUNDA X DWM Fight Night

data: 17/05/2021, 14:47UDOGODNIENIA NA KORTACH

Teraz szybciej i łatwiej skorzystacie z kortów tenisowychDzięki tenis4U.pl  czyli kompleksowej aplikacji  dla klubów tenisowych i ich użytkowników szybko zarezerwujecie kort korzystając z komputera lub telefonu

nowoczesny i wygodny system rezerwacyjny

płatności online

możliwość otworzenia wejścia na kort kodem z aplikacji

data: 14/05/2021, 14:36SZKOŁA SPORTOWA WRÓCIŁA DO TRENINGÓW


Klasy sportowe ze Szkoła Podstawowa nr 1 w Białogardzie wróciły do trenigów. Wkrótce widzimy się już  z Wami wszystkimi :)

data: 13/05/2021, 14:24KARTA DUŻEJ RODZINY


W naszym obiekcie skorzystacie z programu Miasto Białogard Białogardzka Karta Dużej Rodziny. Oferta skierowana jest do rodzin wielodzietnych mieszkujących na terenie Miasta Białogard. Osoby posiadające kartę będą mogły skorzystać z ulgowych biletów do Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego. Szczegóły wkrótce.

data: 11/05/2021, 14:36OTWARCIE HOTELIOd 8 maja (sobota) łagodniejsze restrykcje:hotele z maksymalnym obłożeniem do 50%. Recepcja tel. 728 173 340. Zapraszamy.

data: 07/05/2021, 09:41KRWIOBUS PONOWNIE W BIAŁOGARDZIEdata: 05/05/2021, 09:52DZISIAJ RUSZAMYOd dzisiaj ( wtorek, 4 maja ) rusza szkółka pływacka BOSiR dla dzieci i modzieży.

Obiekt NIE JEST DOSTĘPNY dla klientów indywidualnych.

Pamietajcie o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

Szczegóły kasy basenowe tel. 94 312 20 80 wew 204.


data: 04/05/2021, 13:20SZKÓŁKA PŁYWACKA DZIECI I MŁODZIEŻYWracamy do zajęć. Zgodnie z opublikowanym Rozporządzeniem Kompleks Basenowo - Rekreacyjnyod dnia 4 maja (wtorek) będzie dostępny 

WYŁĄCZNIE dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkółki pływackiej

zajęcia szkółki pływackiej według ostatniego,marcowego harmonogramu

Płatnośc w dniu zajęć, przed zajęciami.

Pamiętajcie o obowiązujących zasadach

dystans społeczny - min 2 metry, dezynfekcja rąk przed wejściem do obiektu             obowiązek zakrywania ust i nosa w strefie od wejścia do przebieralni,                     zakaz korzystania z pływalni przez osoby zobjawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, ograniczenie liczby klientów 50 % tj. do 85 osób.


Jeżeli sytuacja epidemiologiczna się nie zmieni i plan odmrażania ogłoszony przez rząd będzie realizowany terminowo to od 29 maja obiekt będzie dostępny już dla Was wszystkich tzn. również dla klientów indywidualnych oraz grup aqua aerobiku igimnastyki dla seniora. Aktualne informacje na stronie www.sport.bialogard.info, FB oraz w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204.

Wypełnijcie zgodę na usługę SMS - INFO i bądźcie na bieżąco. Tęskniliśmy za Wami

Widzimy się wkrótce. Wszelkie informacje w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204
data: 30/04/2021, 12:08LUZOWANIE OBOSTRZEŃ


Mamy zielone światło


OD 1 MAJA


SPORT

uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu:limit – max. 50 

osób


SPORT

uprawianie sportu w krytych obiektach sportowych oraz na basenach:dla 

zorganizowanych grup dzieci i młodzieży

max. 50 proc. obłożenia obiektu


Od 29 MAJA  łagodniejsze restrykcje związane ze sportem


SPORT

kryte obiekty sportowe i baseny:

obiekty dostępne dla wszystkich

max obłożenie do 50 proc. (z widownią)


SPORT

siłownie, w kluby fitness:

limit 1 osoby na 15m2

działalność w ścisłym reżimie sanitarnymPo opublikowaniu rozporządzenia zamieścimy szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia zajęć  szkołki pływackiej oraz terminów i zasad korzystania z obiektów przez klientów indywidualnych i przez grupy aqua aerobiku.Info: strona www.sport.bialogard.info, profil BOSiR na FB oraz kasy basenowe tel. 94 312 20 80 wew. 204


data: 29/04/2021, 07:20RUSZA KOLEJNA EDYCJA CZWARTKÓW LA


Od jutra (czwartek, 29.04.2021 roku) Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard  rusza z wiosenną edycją białogardzkich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody będą odbywały się w następujących terminach: 29 kwiecień, 6 maj, 13 maj i 20 maj. Start o godzinie 15.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Moniuszki 49.Informacje pod numerem tel. 660-428-911.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne zawodybędą odbywać się bez udziału kibiców.

data: 28/04/2021, 09:18WRACAMY DO GRY

28 kwietnia BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski  rozegra na stadionie  mecz o Puchar Polski z czwartoligowym zespołem Rasel Dygowo. W związku z obowiązującymi obostrzeniami epidemicznymi wydarzeniasportowe odbywają się bez udziału kibiców.

Foto z archiwum klubu

data: 26/04/2021, 08:46ECO OBIEKTY


Ochrona środowiska jest w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o bardzo ważna . Realizujemy szereg zadań proekologicznych oraz prowadzimy działania m.in. na rzecz recyklingu, właściwego gospodarowania odpadami oraz ograniczenia zużycia energii elektrycznej.

dbamy o świadomość ekologiczną naszych pracowników i edukacjęnaszych klientów.

zmniejszamy zużycie plastikowych opakowań i materiałów m.in.poprzez wprowadzenie dystrybutora na wodę zasilanego z sieci

ograniczamy zużycie papieru i tonerów do drukarek poprzez systemelektronicznego obiegu dokumentów wewnątrz spółki.

redukujemy ilość drukowanych materiałów typu foldery, ulotki, plakatyzastępując je, kiedy tylko jest to możliwe wersjami elektronicznymi.

wyznaczyliśmy punkty selektywnej zbiórki odpadów wyposażone wkolorowe pojemniki, które znajdują się zarówno na terenach otwartych,jak również wewnątrz obiektów.

dążymy do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej m.in. poprzezzastosowanie energooszczędnego oświetlenie LED.

ograniczamy zużycie wody np. poprzez stosowanie baterii łazienkowez wyłącznikami czasowymi.

korzystamy z odnawialnych źródeł energii (kolektory słoneczne ipanele fotowoltaiczne).

na terenie obiektów i terenach przyległych odbywa się wieleproekologicznych akcji jak chociażby zorganizowane 10 kwietnia przez Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej wydarzenie "Sprzątamy zielone - sprzątanie i EKO edukacja na terenie powiatu",w którym brało udział około 90 wolontariuszy  zebrało  kilka tonodpadów.


Dbajmy razem o nasza planetę.

data: 22/04/2021, 09:13WIOSENNE REMONTY
Wiosennych remontów ciąg dalszy - malujemy ogrodzenie.

data: 20/04/2021, 14:59REKORD ŚWIATAWarto wspierać ! W ten weekend Rafał Roch na co dzień trenujący w obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odniósł wielkie zwycięstwo - rekord świata WPA World Championships Pabianice.               150kg   Gratulujemy !!!

data: 19/04/2021, 08:36KRWIOBUS PONOWNIE W BIAŁOGARDZIE


data: 13/04/2021, 09:47ZNOWU NA PODIUMZnowu na podium ! Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwa Polski Juniorek, które odbyły się podczas ostatniego weekendu  zawodniczki AKS BIAŁOGARD na codzień trenujące w obiekatch sportowych Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odniosły sukces

Julia Nowicka  I m-ce Mistrzostw Polski i złotymedal  oraz pas mistrzowski

Wiktoria Chołuj II miejsce i srebrny medal

Gratulujemy dziewczynom i trenerom 

Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny Miasto Białogard Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 12/04/2021, 08:15PRZYGOTOWANIA DO SEZONU
Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o szykuje się do zbliżającego się sezonu letniego. Mamy nadzieję, że już niebawem wszyscy wrócicie do treningów w pełnym zakresie. Końcowy efekt wielu prac modernizacyjnych i remontowych, które wykonują pracownicy spółki zobaczycie już wkrótce.

data: 09/04/2021, 14:05OBOSTRZENIA PRZEDŁUŻONE


Obowiązujące zasady bezpieczeństwa zostały przedłużone do 18 kwietnia.

Sportdziałalność obiektów sportowych jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności.

Hoteleobiekty noclegowe pozostają zamknięte (z wyjątkiem m.in. hoteli robotniczych, a także np. dla medyków, kierowców wykonujących transport drogowy czy żołnierzy).

Nasz obiekt nadal pozostaje zamknięty. O aktualnej sytuacji Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego i terminie otwarcia obiektu będziemy informowali na bieżąco na stronie www.sport.bialogard.info oraz nanaszym fanpage'u na FB. Wszystkie aktywne karnety są zamrożone do czasu ponownego otwarcia kompleksu i jego pełnej funkcjonalności. Opłaty za niewykorzystane zajęcia zostaną rozliczone. Jesteśmy dostępni od pn.do pt. od godz. 7 do 15 pod numerem tel. 94 312 20 80.

data: 08/04/2021, 08:17ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym partnerom, współpracownikom oraz klientom życzymy wiosennej radości, pogody ducha, spokoju i siły do pokonywania wszelkich trudności.

Prezes i pracownicy Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

data: 02/04/2021, 07:36GSW RUNDA X DWM FIGHT NIGHT


Po raz dziesiąty w Białogardzie mnóstwo sportowych emocji dla wszystkich fanów sportów walki i nie tylko. Tym razem w nowej formule.
Jubileuszowa

RUNDA X
DWM
Fight Night

Mocna karta a w niej 8 walk zawodowych i 3 pojedynki semi-pro.

19 czerwca o godzinie 19 w hali sportowo-widowiskowej Liceum Ogólnokształcącego w Białogardzie przy ul. Grunwaldzka 46. ZAPRASZAMY!!!

Gorące newsy na bieżąco na stronie wydarzenia https://fb.me/e/PIv9lOv7

@bosirbialogard @davidwalasek @dwmmma

data: 02/04/2021, 07:35KOMPLEKS BASENOWY ZAMKNIĘTY DO ODWOLANIA
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi w całym kraju obostrzeniami z przykrością informujemy, że nasz obiekt został zamknięty od dnia 20 marca (sobota) do dnia 9 kwietnia.

o aktualnej sytuacji Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego i terminie otwarcia obiektu będziemy informowali na bieżąco na stronie www.sport.bialogard.info oraz nanaszym fanpage'u na FB

wszystkie aktywne karnety są zamrożone do czasu ponownego otwarcia kompleksu i jego pełnej funkcjonalności.

opłaty za niewykorzystane zajęcia zostaną rozliczone

Od poniedziłku 22.03 będziemy dostępni od pn.do pt. od godz. 7 do 15 pod numerem tel. 94 312 20 80.

data: 29/03/2021, 13:30WIOSENNE ZABIEGI TERENÓW ZIELONYCHPrzed pracownikami Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o dbającymi o  zieleń szereg wyzwań – okres wiosenny to czas intensywnych prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Wykonane zabiegi wertykulacji pozwoliły na usunięcie filcu, zwiększyły powierzchnię chłonięcia wody i tlenu przez korzenie, przez co przywrócą murawie intensywny, zielony kolor i ułatwią przenikanie tlenu, światła i składników pokarmowych.

data: 29/03/2021, 09:10NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA


Od soboty, 27 marca wprowadzone zostaną nowe zasady bezpieczeństwa. Obowiązywać będą do 9 kwietnia. Działalność obiektów sportowych ograniczona będzie wyłącznie do sportu zawodowego.

data: 25/03/2021, 14:15WIOSENNE PRACE REMONOTWE
Korzystając z ładnej pogody remontujemy i naprawiamy elementy małej architektury. Zadanie na dziś to malowanie ławek parkowych oraz siedzisk na terenie obiektów sportowo - rekreacyjnych 

data: 22/03/2021, 12:30DO ZOBACZENIA PO PRZERWIEDzień dobry w piątek. Przypominamy, że jeszcze dziś do 23 basen będzie czynny a od jutra czeka nas niestety przerwa do 9 kwietnia. Jeszcze dziś  I BIAŁOGARDZKI TURNIEJ PŁYWACKI - Płyń z EKO prądem                                                                                               PIĄTEK (19 marca)  od godz.17.00  ZAPISY: osobiście - kasy Kompleks Besenowo - Rekreacyjny Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o  lub telefonicznie 094 312 20 80 wew. 204. W czasie turnieju tj. w godzinach od 17 do 20 basen sportowy będzie niedostępny.

data: 19/03/2021, 08:26KOMUNIKAT

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi w całym kraju obostrzeniami z przykrością informujemy, że nasz obiekt od dnia 20 marca (sobota) zostanie zamknięty do odwołania.

o aktualnej sytuacji Kompleksu Basenowo -Rekreacyjnego i terminie otwarcia obiektubędziemy informowali na bieżąco nastronie www.sport.bialogard.info oraz nanaszym fanpage'u na FB

o zasadach funkcjonowania zajęć zorganizowanych (szkółkapływacka i aqua aerobik) poinformujemy w osobnymkomunikacie po opublikowaniu rozporządzenia.

wszystkie aktywne karnety są zamrożonedo czasu ponownego otwarcia kompleksu ijego pełnej funkcjonalności.

opłaty za niewykorzystane zajęcia zostanąrozliczone

w dniach 18 i 19 marca ( czwartek i piatek) obiekt otwarty jestdo godziny 23.

Od poniedziłku 22.03 będziemy dostępni od pn. do pt. odgodz. 7 do 15  pod numerem tel. 94 312 20 80.

data: 18/03/2021, 10:56DLA ZDROWIA SENIORA

Dziś już możemy z całą pewnością powiedzieć, że  spodobały się Wam nowe zajęcia z cyklu "Dla zdrowia seniora" i cieszą się wśród was dużą popularnością. Przypominamy:

zapraszamy w każdą środę i piątek o godz. 8:00

bez zapisów

w cenie biletu na basen za 8 zł

Gimnastyka z instruktorem odbywa się w basenie rekreacyjnym i nie jest wymagana umięjętność pływania. To bezpieczna i skuteczna forma ruchu pozwalająca utrzymywać organizm w dobrej kondycji i zapobiegać chorobom, idealny rodzaj wysiłku dla niemal każdego seniora.Informacje w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204.Przyjdź  lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Kasy basenowe tel. 94 312 20 80 wew 204.

data: 17/03/2021, 11:11SPORTOWY WEEKEND
Sportowy weekend w Białogardzie.

AKS Białogard - Puchar Polski Juniorek i Puchar Polski Kadetów wzapasach. Medale: Julia Nowicka - złoto, Bartosz Lis - brąz

BKS ISKRA Białogard - Zefir Wyszewo  1:0 (bramka Marcin Kurczak)

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

data: 15/03/2021, 13:56Treningi klasy sportowej

Klasy sportowe ze Szkoła Podstawowa nr 1 w Białogardzie powróciły do regularnych treningów w basenie. Każda taka wizyta to oprócz nauki , doskonalenia pływania i budowania formy także dobra zabawa i okazja na poprawienie kondycji.

data: 11/03/2021, 12:04Rabat dla wszystkich Pań
data: 08/03/2021, 08:58Dzień Kobiet

W obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o już dziś po południu zaczynamy świętować to wyjątkowe święto. 

5 marca - wieczory saunowe

8 marca - promocje na bilety na basen i do strefy saun (-50%)

#dzienkobiet #wyjatkowyczas #relaks #saunatime #bialogard

data: 05/03/2021, 14:09MAŁE SPA BOSiR

O walorach saunowania nie musimy Was już przekonywać. Strefa saun w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o jest już dostępna. Zapoznajcie się z nowymi zasadami:

limity miejsc w  saunach - 15 osób

wstęp wyłącznie z opaską uprawniającą do wejścia do strefy, którąotrzymacie w kasie basenowej w holu głównym lub po wejściu na halębasenową w recepcji saun.

Pamiętajcie o konieczności zachowania dystansu i przestrzeganiu limitów osób w poszczególnych strefach. Miłego pobytu.

data: 03/03/2021, 14:10I BIAŁOGARDZKI TURNIEJ PŁYWACKI

Turniej dla dzieci i młodzieży od 6 do 14 lat

Termin: 27 marca 2021r. od godz. 10.00

Miejsce: basen kryty Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Organizatorzy: My Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej i

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Zgłoszenia zawodników: osobiście - kasy - basen kryty BOSIR lub tel. 312 20 80 wew.204

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wielu od 6 do 14 lat

Udział w turnieju bezpłatny

Cel: dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i doskonalenie umiejętności pływania

Dla każdego uczestnika medal, dla najlepszych w każdej kategorii wiekowej - puchary, miejsca 1 - 3 - dyplomy

4 kategorie wiekowe:

6 - 7 lat i 8 - 9 lat - dystans 25 metrów

10 - 11 i 12 - 14 - dystans 50 metrów

Program turnieju:

godz. 10.00 - kategoria wiekowa 6 - 7 lat

godz. 11.00 - kategoria wiekowa 8 - 9 lat

godz. 12.00 - kategoria wiekowa 10 - 11 lat

godz. 13.00 - kategoria wiekowa 12 - 14 lat

Start w według kolejności zapisów w danej kategorii wiekowej

Regulamin dostępny w Kompleksie Basenowo- Rekreacyjnym w kasach

Pomorze Zachodnie

Program Społecznik

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

#PomorzeZachodnie #Społecznik #ProgramSpołecznik #KARRSA

Źródło finansowania projektu: Program Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski

data: 02/03/2021, 10:34LADIES TIME na Dzień kobietdata: 25/02/2021, 14:36RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI GRUPOWYMIdata: 24/02/2021, 13:44OTWARCIE KOMPLEKSU - ŚRODA 24 LUTEGO

Po dłuuuuugiej przerwie Kompleks Basenowo - Rekreacyjny ponownie otwiera drzwi dla klientów. 

OTWARCIE wśrodę 24 lutego 2021 roku od godziny 8:00.

Pamiętajcie o obowiązujących zasadach:

dystans społeczny - min 2 metry

dezynfekcja rąk przed wejściem do obiektu

obowiązek zakrywania ust i nosa w strefie od wejścia do przebieralni

zakaz korzystania z pływalni przez osoby z objawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych

ograniczenie liczby klientów do 85 

limit korzystania z wanien jacuzzi - 3 osoby na wannę

w strefie saun zostaną udostępnione 2 sauny suche, sauna parowa oraz basen schładzający.

Limit osób w saunach suchych - 6 osób, w saunie parowej - 3 osoby.

Od środy ruszaja wszystkie zajęcia zorganizowane. Grupy szkółki pływackiej i aqua aerobiku według ostatniego, listopadowego harmonogramu. Płatnośc w dniu zajęć przed zajęciami. Wypełnijcie zgodę na usługę SMS - INFO i bądźcie na bieżąco. Tęskniliśmy za Wami. Pakujcie stroje kąpielowe, okulary ,czepki oraz ręczniki .Widzimy się wkrótce. Wszelkie informacje w kasach basenowych  94 312 20 80

data: 23/02/2021, 11:55PODZIEL SIĘ CENNYM DAREM

Oddaj krew dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują.  Już dzisiaj (wtorek, 23 lutego, w godzinach 12:00 - 16:00) na parkingu Komplesksu Basenowo - Rekreacyjnego w Białogardzie przy ul. Moniuszki 29 po raz kolejny czekać będzie na Was KRWIOBUS - mobilny punkt krwiodawstwa.

zjedz niskotłuszczowy posiłek

wypij większą ilość wody i powstrzymaj się od palenia papierosów

zabierz ze sobą dokument tożsamości 

przyjdź na parking przy Białogardzki Ośrodek Sportu i RekreacjiSp z o o

Do zobaczenia :)

data: 23/02/2021, 07:40UDANY WEEKEND


Dla Białogardu ten weekend należał do udanych:

Bartek Lis z Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny wicemistrzem Pucharu Polski Kadetów

Marcin Lazarz po raz drugi zwycięża z Wojciechem Januszem (terazprzed nim pas FEN kategorii półciężkiej)

Rafał Lewoń - udany powrót i zwycięstwo z Piotrem "Leda" Walawskim

data: 22/02/2021, 08:38W ZIMOWEJ SZACIE
Obiekty sportowe w zimowej szacie z lotu ptaka. Więcej na https://www.facebook.com/Infobialogard/photos/pcb.3990540590980237/3990535220980774/

data: 17/02/2021, 12:15CZEKAMY NA WYNIKI


data: 15/02/2021, 13:40NA OSTATNIEJ PROSTEJMamy dla Was wszystkich dobrą wiadmośćWkrótce się widzimy. Obiekt jest gotowy na Wasze przyjęcie. Czekamy już tylko na wyniki badań wody ( to już nie zależy niestety tylko od nas)  iOTWIERAMYKrótko mówiąc szykujciei czekajcie na info oterminie otwarciazajęciach szkółki pływackiejzajęciach aqua aerobiku. 

Chcecie wiedzieć pierwsi o wszystkich newsach ? Zachęcamy do skorzystania z usługi SMS INFO, którą właśnie wprowadziliśmy.  

wejdź na stronę www.sport.bialogard.info

otwórz i uzupełnij oświadczenie w zakładce FORMULARZ na górze strony ( nalezy podać dane osoby dorosłej/opiekuna oraz numer telefonu, które podane zotsału w momencie zapisywania na szkółke pływacką lub aqua aerobik)

nie zapomnij o potwierdzeniu zapoznania się z regulamine

mminęły niecałe 2 minuty a Ty już jesteś w systemie

W pierwszym etapie z usługi skorzystać mogą wszyscy klienci, którzy w 2020 roku składali formularze uczestnictwa w zajęciach nauki pływania oraz aqua aerobiku. Stopniowo będziemy rozszerzać naszą usługę o kolejne grupy. Po uruchomieniu obiektu wszystkie pozostałe osoby będą mogły skorzystać z usługi po uprzednim złożeniu w kasach basenowych formularza zgody.

data: 12/02/2021, 13:45CZEKAMY NA ROZPORZĄDZENIE

data: 09/02/2021, 12:14HOTELE DLA WSZYSTKICH OD 12 LUTEGO
data: 09/02/2021, 12:14ZIELONE ŚWIATŁONowe zasady bezpieczeństwa od 12 lutego  otwarcie basenów w reżimie sanitarnym. Mamy 🟢 światło na otwarcie ale czekamy na rozporządzenie i wytyczne GIS.

data: 05/02/2021, 12:42SMS - INFO


Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów na dostęp do informacji o zasadach funkcjonowania, dostępnych usługach, promocjach jak i planowanych imprezach sportowo - rekreacyjnych, uruchamia bezpłatną informację  SMS-INFOwejdź na stronę www.sport.bialogard.info

- otwórz i uzupełnij oświadczenie w zakładce FORMULARZ na górze strony

- nie zapomnij o potwierdzeniu zapoznania z regulaminem

- minęły niecałe 2 minuty a Ty już jesteś w systemie :)

W pierwszym etapie z usługi skorzystać mogą wszyscy klienci, którzy w 2020 roku składali formularze uczestnictwa w zajęciach nauki pływania oraz aqua aerobiku. Stopniowo będziemy rozszerzać naszą usługę o kolejne grupy. Po uruchomieniu obiektu wszystkie pozostałe osoby będą mogły skorzystać z usługi po uprzednim złożeniu w kasach basenowych formularza zgody.

data: 03/02/2021, 10:32TARCZA FINANSOWA 2.0 PFR


data: 03/02/2021, 10:32PRZYGOTOWANIA RAFAŁA ROCHANa sali treningowej Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o też "ogień" .  Wielokrotnie tytułowany na polskiej i międzynarodowej arenie zawodnik - Rafał Roch przygotowuje się do sezonu 2021 i udziału w Mistrzpostwach Polski.

data: 01/02/2021, 08:11OBOSTRZENIA PRZEDŁUŻONE

Do 14 lutego 2021 roku infrastruktura sportowa nadal pozostaje otwarta wyłącznie dla sportowców zawodowych . Oznacza to, że Kompleks Basenowo - Rekreacyjny będzie w dalszym ciągu zamknięty.Hotele dostępne są również tylko w ograniczonym zakresie: 

hotele pracownicze

zawodnicy korzystający z tych usług w czasie zgrupowań iwspółzawodnictwa sportowego

data: 29/01/2021, 12:18W DRODZE DO TOKIOTakie perełki świata sportu na co dzień trenują w obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Zbigniew Baranowski - powodzenia w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Cały materiał na https://www.facebook.com/TVPSzczecin/videos/1116478555481984

data: 28/01/2021, 08:37KOMPLEKS BASENOWY ZAMKNIĘTY DO ODWOLANIA
Drodzy miłośnicy pływania, wodnego relaksu i czynnego wypoczynku, w zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i licznymi obostrzeniami z przykrością informujemy, że nasz obiekt został zamknięty do odwołania.

o aktualnej sytuacji Kompleksu Basenowo -Rekreacyjnego i terminie otwarcia obiektubędziemy informowali na bieżąco nastronie www.sport.bialogard.info oraz nanaszym fanpage'u na FB

jesteśmy dostępni od pn. do pt. od godz. 7do 15  pod numerem tel. 94 312 20 80

wszystkie aktywne karnety są zamrożonedo czasu ponownego otwarcia kompleksu ijego pełnej funkcjonalności.

opłaty za niewykorzystane zajęcia zostanąrozliczone

zgodnie z aktualnie obowiązujacymigodzinami pracy również w ten,poprzedzający zamknięcie weekend (14 -15.11.2020 roku) basen jest nieczynny.Informujemy jednocześnie, że:

zajęcia i treningi klubowe na stadionie i wsalach sportowych odbywają się bez zmian

hotele funkcjonują w dopuszczonymprzepisami zakresie tj. dla osóbprzebywających w dlegacji służbowej,pacjentów i ich opiekunów oraz zawodnikóww czasie zgrupowań i współzawodnictwasportowego PZS.Mamy nadzieję,że gdy tylko sytuacja ulegnie poprawie wracamy i działamy w pełnym zakresie a Wy Nas nie zawiedziecie

To, że basen jest zamkniety nie oznacza, że nie mamy dla Was propozycji  na aktywny wypoczynek - szczególnie dla Waszych milusińskich. Szczegóły wkrótce. Do zobaczenia

data: 27/01/2021, 12:15NIE CZEKAMY - DZIAŁAMY !
Nie czekamy - działamy !  Pandemia pokrzyżowała plany wielu z Nas. My jednak z nadzieją i optymizmem patrzymy w przyszłość.  Realizujemy wcześniej przygotowany plan działań i szykujemy obiekty do nadchodzącego sezonu. Pierwsze wiosenne campy i zgrupowania już wkrótce.

data: 27/01/2021, 12:14WYJĄTKWOWE ŻYCZENIA DLA WYJĄTKOWYCH
data: 21/01/2021, 09:23DWIE ŚWIETNE INICJATYWY WBOSiR

Dwa świetne projekty, o wsparcie których prosiliśmy Was w grudniu zostaną zrealizowane  w tym roku w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o oraz na terenach przyległych przez Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej dzięki Program Społecznik 

1. "Płyń z Eko prądem" -  1 Białogardzki turniej pływacki

2. Sprzątamy zielone - sprzątanie i EKO edukacja na terenie powiatu

Gratulujemy Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej otrzymanego dofinansowania i zaangażowania w sprawy i inicjatywy ważne dla mieszkańców Białogardu i regionu.data: 20/01/2021, 14:31ZIMOWA MAGIA


Czy Wy też poczuliście zimową magię  Aktywność na świeżym powietrzu ma wiele zalet - podnosi odporność, hartuje organizm i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Zadbajcie o ciepłe  i wybierzcie się na spacer po terenach sportowo - rekreacyjnych w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 19/01/2021, 08:04AKCJA "ZIMA 2021" RUSZYŁA
Akcja "ZIMA 2021" właśnie ruszyła.O tym jak ważne jest zimowe utrzymanie dróg, ich odśnieżanie i zapewnienie właściwego stanu technicznego drogi oraz sprawności wszystkich jej elementów wie każdy z nas.

data: 15/01/2021, 11:41ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT

data: 14/01/2021, 08:29KRWIOBUS PONOWNIE W BIAŁOGARDZIEZ Wami na pewno się uda. W najbliższą sobotę, 16 stycznia, w godzinach 12:00 - 16:00 na parkingu Komplesksu Basenowo - Rekreacyjnego w Białogardzie przy ul. Moniuszki 29 po raz kolejny już czekać będzie na Was- mobilny punkt krwiodawstwa.Podzielcie się tym cennym darem z tymi, którzy najbardziej jej potrzebują.

zjedz niskotłuszczowy posiłek

wypij większą ilość wody i powstrzymaj się od palenia papierosów

zabierz ze sobą dokument tożsamości

przyjdź na parking przy Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Do zobaczenia w sobotę :)

data: 12/01/2021, 10:45ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Zmieniamy się dla Was :)  Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów  jak i w celu realizacji nowych projektów systematycznie ulepszamy naszą bazę i podnosimy standard obiektów Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Po intensywnych treningach chwila relaksu pod chmurką (teraz już na równiutkiej nawierzchni) niezmiennie cieszy się u Was dużym powodzeniem.

data: 08/01/2021, 10:024 LATA RAZEM

To już cztery lata z Wami.  W styczniu 2017 roku pierwsi klienci odwiedzili nasz obiekt. Za nami mnóstwo przelanych litrów wody, masa atrakcji, relasku, zabawy, wiele imprez sportowo - rekreacyjnych, szkoleń, lekcji wychowania fizycznego, nauki pływania i aqua aerobiku, mnóstwo odwiedzających nas grup i klientów indywidualnych.  W tym roku nie mieliśmy zbyt wiele okazji do wspólnych spotkań i już mocno się za Wami stęskniliśmy. Dziękujemy Wam za wsparcie w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie i za wszystkie ciepłe słowa.  Trzymamy kciuki za Nowy 2021 rok i za to, żeby udało nam się jak najszybciej spotkać na wspólnej zabawie w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Do zobaczenia :)

data: 05/01/2021, 13:36Piękna przygoda z LAPo niemal 50 latach pracy na rzecz lekkoatletyki chcieliśmy podziękować za tak piękną "przygodę" ze sportem Panu Stanisławowi Punie - wyjątkowemu człowiekowi, który na zawsze wpisze się w sportową historię Białogardu i nie tylko, wieloletniemu prezesowi KZLA,  wiceprezesowi a później prezesowi  ZZLA w Szczecinie, trenerowi, pasjonatowi i  doskonałemu organizatorowi imprez sportowych.Wiązankę kwiatów wręczyła Emilia Bury Emilia Bury - Burmistrz Miasta Białogard oraz Pan Henryk Lipnicki.Dominik Boszko - Prezes Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o w imieniu własnym i pracowników spółki przekazał Panu Stanisławowi Punie pamiątkową statuetkę w uznaniu jego szczególnego wkładu w sukcesy sportowe dzieci i młodzieży, popularyzację i rozwój lekkiej atletyki oraz organizację wielu wysokiej rangi wydarzeń sportowych i modernizację bazy sportowej w Białogardzie.

Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard         Miasto Białogard

data: 04/01/2021, 11:07POWSTAJE WYBIEG DLA PSIAKÓW

Intensywna końcówka roku w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o . Korzystając ze sprzyjających warunków pogodowych na terenie obiektów BOSiR powstaje wybieg dla psiaków. Na ogrodzonym już terenie o powierzchni ok. 1300 m2 powstaną m.in. strefa z przeszkodami dla zwierząt, wydzielony teren do biegania, strefa wysypana piaskiem oraz elementy małej architektury. Nasze pupile będa mogły korzystac też z pojemnika na wodę. Wejście na wybieg prowadzić będzie od strony Ścieżki Poetów przez jedną furtką ze śluzą zabezpieczającą. Miasto Białogard Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 30/12/2020, 10:17PÓŁKOLONIE ODWOŁANE


Z przykrością informujemy, iż zimowa edycja sportowych półkolonii się nie odbędzieLiczyliśmy na to, że sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie i tak, jak w wakacje będziemy mogli przygotować dla Waszych dzieci atrakcyjną ofertę spędzenia czasu wolnego od zajęć szkolnych.Po analizie wytycznych dotyczących organizacji półkolonii w trakcie ferii zimowych 2021, które opublikowane zostały przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym, biorąc pod uwagę bardzo istotne ograniczenia, podjęliśmy decyzję o odwołaniu półkolonii.Mamy nadzieję, że spotkamy się z Waszymi pociechami  w letniej edycji. Dbajcie o siebie i do zobaczenia.

data: 29/12/2020, 08:15ŁĄCZY NAS WODA

data: 28/12/2020, 13:09PODZIEL SIĘ CENNYM DAREM
Krwiobus już w Białogardzie.  Przy  Kompleskie Basenowo - Rekreacyjnym  przy ul. Moniuszki 29 w godzinach  od 12:00 do 16:00 czeka na Was mobilny punkt krwiodawstwa.  Możecie podzielić się życiodajną krwią z tymi, którzy najbardziej jej potrzebują i podarować im najwspanialszy prezent.  Jest Was już całkiem sporo.  Do zobaczenia.  Zabierzcie ze sobą dokument tożsamości.

data: 23/12/2020, 12:16ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd BOSiR Sp. z o.o. oraz pracownicy składają życzenia zdrowia, bliskości, ciepła i jak najszybszego powrotu normalności.

data: 21/12/2020, 09:47ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT
Zapraszamy do składania ofert najemu na okres 3 lat lokalu znajdującego się w kompleksie basenowo-rekreacyjnym w Białogardzie z przeznaczeniem na bufet/sklep. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie BIP pod adresem http://bip.sport.bialogard.info/index.php?id=266089.

data: 16/12/2020, 10:23PACZKI JUŻ NA SWOIM MIEJSCUPaczki od drużyny Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o już przekazane i wyruszają w drogę do naszej rodziny  W tym roku Szlachetna PACZKA jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Pomagamy tym, którzy mieli mniej szczęścia.

data: 14/12/2020, 14:13LUBIMY POMAGAĆW tym roku i my postanowiliśmy po raz pierwszy dołączyć  do Szlachetna Paczka Zachodniopomorskie i choć trochę zmienić historię jednej z rodzin, która znalazła się w potrzebie. Już wkrótce paczki wyruszą w drogę do magazynu a stamtąd  wprost do rodziny  

data: 14/12/2020, 14:13PUCHAR BAŁTYKU


W sobotę 5 grudnia odbyła się kolejna impreza zorganizowana przez Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny - XX PUCHAR BAŁTYKU DZIECI I MŁODZIKÓW w zapasach w stylu wolnym im. Mieczysława Lisa.  W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 młodzi zawodnicy rywalizowali w kilkunastu kategoriach wykazując sie ogromną wolą walki. Gratulujemy organizatorom i zawodnikom.

data: 07/12/2020, 09:42MIKOŁAJKOWE WSPOMINKI

Już niebawem - w najbliższą niedzielę święto, które najbardziej uwielbiają dzieci ( i te małe i duże ) . W tym roku nie będziemy mogli się spotkać ,  ale zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu. My łączymy sie z Wami wirtualnie i życzymy wymarzonych prezentów   i pięknych, radosnych chwil w gronie najbliższych.

data: 04/12/2020, 09:51TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY


Kochani do 12 grudnia 2020 r. możecie oddać swój głos na dwie świetne inicjatywy, które dzięki Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej znalazły się w Program Społecznik.

1)turniej pływacki dla ponad 100 dzieci  w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

2)sprzątanie dzikich wysypisk na terenie powiatu białogardzkiego.

DO DZIEŁA

wchodzimy na stronę https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Budzet

wybieramy kolejno głosuj

dane osobowe

miejsce zamieszkania powiat białogardzki

Zadanie powiatowe93/RIO/SPOŁ/2021 (Sprzątamy zielone ...)Zadanie regionalne94/RIO/SPOŁ/2021 ( Płyń z EKO prądem-I Białogardzki turniej pływacki)

ODDAJ GŁOS

głos należy potwierdzić otwierając i klikając w link otrzymany w emailuDziękujemy, razem nam się uda 


data: 02/12/2020, 12:41MAMY MISTRZAW trudnych czasach sukces smakuje jeszcze bardziej. Bartek Lis z wynikiem 3:0  Mistrzem Polski Młodzików w zapasachGratulujemy zawodnikowi i trenerom i nie wątpimy w kolejne sukcesy.

AKS Białogard      Miasto Białogard      Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

Foto z archiwum klubu.

data: 30/11/2020, 12:12GŁOSUJEMY


GŁOSUJEMY. Nie mamy wątpliwości, że można na WAS liczyć i dzięki Waszym głosom w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbędzie się świetna impreza a z naszego miasta pozbędziemy się szkodliwych śmieci. Kolejne projekty Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej znalazły się w Program Społecznik  - Regionalne Inicjatywy Obywatelskie. 

BRAWO

1) wiosną 2021 r. może odbyć się w naszym kompleksie basenowym  turniej pływacki dla dzieci, w którym blisko 130 dzieci  będzie rywalizowało na różnych dystansach. Każde z nich otrzymaa najlepsi puchary

2) kolejną inicjatywą jest sprzątanie dzikich wysypisk na terenie powiatu białogardzkiego. Warto zawalczyć o czyste środowisko i oczyścić ze śmieci okolice naszego miasta

wchodzimy na stronę https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Budzet

wybieramy kolejno głosuj

dane osobowe

miejsce zamieszkania

powiat białogardzki

Zadanie powiatowe 93/RIO/SPOŁ/2021 (Sprzątamy zielone ...)

Zadanie regionalne   94/RIO/SPOŁ/2021 ( Płyń z EKO prądem-I Białogardzki turniej pływacki)ODDAJ GŁOS

głos należy potwierdzić otwierając i klikając w link otrzymany w emailu. Dziękujemy, razem nam się uda :)

data: 28/11/2020, 11:59WSPIERAMY LOKALNIEBiałogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o wspiera lokalnie   21 listopada w Białogardzie  rozegrany został II Otwarty Turniej w Steel DartW turnieju wzięło udział 21 darterów w tym 2 darterki. Gratulujemy świetnej imprezy Białogardzki Klub Darta Bricomarchearchiwum BKDB

data: 25/11/2020, 10:21TURNIEJ W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW
Cieszymy się z każdego dnia z Wami i działamy. Pomimo  sytuacji epidemiologicznej i licznych ograniczeń w sobotę  21 listopada, w obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbyła się impreza z wieloletnią tradycją - Turniej w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Burmistrza Białogardu Emilia Bury - Burmistrz Miasta Białogard . Gratulujemy zawodnikom wyników a organizatorom świetnej imprezy AKS Białogard Podnoszenie Ciężarów 

data: 23/11/2020, 12:37DBAMY O NASZĄ PLANETĘ
Ważnym elementem codziennego życia, który dotyczy każdego z nas i służy ochronie środowiska jest segregacja śmieci. Dzięki niej przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów. Duża ich część trafia do recyklingu. Segregowanie nie jest wcale trudne i nie musi być uciążliwe a pomogą w nim z pewnością kolorowe kosze dodatkowo oznaczone naklejkami, z których już od jakiegoś czasu korzystamy na terenie obiektów Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o 

data: 20/11/2020, 12:00NOCLEG Z WIDOKIEM ...

data: 18/11/2020, 13:14ZIMOWE PÓŁKOLONIE

A może czas już pomysleć o feriach ? Tak, jak obiecaliśmy nie zapomnieliśmy o naszych milusińskich i szykujemy dla nich zimowe atrakcje. Pomożecie nam w podjęciu decyzji ? Czy chcielibyście zapisać swoje dzieciaczki na zimową edycję sportowych półkolonii ? Latem chyba Wam się podobało :) W programie:

basen

zajęcia sportowe na macie

warsztaty "ręce pełne pomysłów"(majsterkowanie / modny zakątek)

robotyka

zajęcia kreatywne

pierwsza pomoc

Tak, jak latem zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 6 - 13 lat i odbywać się będą od poniedziałklu do piątku w godz. od 8:00 do 15:00. Zapewniamy drugie śniadanie i obiad oraz profesjonalą opiekę instruktorską i ZERO nudy.  Piszcie na naszym FB lub na adres sport@bialogard.info czy jesteście na tak.

data: 16/11/2020, 11:11GODZINY PRACY ( OD 9 LISTOPADA 2020 ROKU)


data: 13/11/2020, 16:05ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

data: 10/11/2020, 10:28NAJLEPSZY CZAS PAŹDZIERNIKANagroda za najlepszy czas października w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 25 m w kategorii mężczyzn też już trafiła w ręce Pana Piotra.  Jeszcze raz gratulujemy świetnego wyniku (17 s). Aktualnie możecie rywalizować o najlepsze czasy listopada. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem: od poniedziałku do piątku:15:00-16:00,16:15-17:15, 17:30-18:30,18:45-19:45, 20:00-21:00. Rezerwacja telefoniczna tel. 94 312 20 80 wew 204 lub przed wejsciem  w kasach basenowych.

data: 09/11/2020, 08:55LISTOPAD - GODZINY OTWARCIA

data: 06/11/2020, 11:46OGRANICZENIA W HOTELACH

data: 06/11/2020, 11:46NAJLEPSZE CZASY MIESIĄCA

Początek listopada to czas rozstrzygnięcia  październikowych zawodów, w których rywalizowaliście podczas zorganizowanych zajeć sportowych. Walczyliście o najlepszy czas w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 25 metrów. NAJLEPSZE CZASY MIESIĄCA: w kategorii mężczyzn - Pan Piotr z czasem 17 s i w kategorii kobiet - Pani Monika z czasem 32 s. Nagrody niespodzianki do odebrania w kasach basenowych. Gratulujemy świetnych wyników i zapraszamy do sportowej rywalizacji w m-cu listopadzie.

data: 04/11/2020, 09:54PONIEDZIAŁKOWY HARMONOGRAMdata: 02/11/2020, 14:45ZASADY FUNKCJONOWANIA OBIEKTU

data: 02/11/2020, 11:241 LISTOPADA OBIEKT NIECZYNNYdata: 31/10/2020, 11:34OPŁATY


data: 29/10/2020, 15:05BYĆ JAK IGNACY

W ubiegłym tygodniu odwiedzili nasz obiekt uczniowie ze Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego w Białogardzie należący do koła naukowego Piątkowi odkrywcy, którzy biorą udział w programie edukacyjnym  Być jak Ignacy organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Dzieci miały możliwość w realu zobaczyć jak wyglądają urządzenia sterujące pracą basenu oraz poznać zasady działalnia instalacji fotowoltaicznej, z której korzystamy w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 28/10/2020, 09:30NIEPROSZENI GOŚCIENa bocznym boisku treningowym pojawili się nieproszeni goście . Dziki w znacznym stopniu uszkodziły murawę, która nie nadaje się w takim stanie do użytku. Ze względu na położenie naszego obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych niezwłocznie podjęliśmy środki prewencyjne aby zapobiec  takim sytuacjom w przyszłości. Zastosowany został  prosty w użyciu, skuteczny i przyjazny środowisku środek ograniczający migrację dzików.

data: 27/10/2020, 09:19wPŁYWAMY NA WASZA ODPORNOŚĆ

wPŁYWAMY na Waszą odporność. Pływanie to sport, który ma znakomity wpływ na nasze zdrowie a w obecnej sytuacji to priorytet. Przed Nami sezon jesienno - zimowy a  antidotum na zimowe osłabienie jest hartowanie organizmu - najlepiej  na treningach w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o . Widzimy się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

data: 26/10/2020, 08:15NAJLEPSZY CZAS MIESIĄCA
Nieodłącznym elementem sportu jest rywalizacja. Podczas zorganizowanych zajeć sportowych macie możliwość zawalczyć o najlepszy czas miesiąca w pływaniu na dystansie 25 metrów. Brawa dla wszystkich, gratulacje dla najlepszych.

data: 23/10/2020, 13:47Z PASJĄ DO SPORTU

Kolejny już raz gościliśmy w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o  BJJ braci Linke. Na trzydniowym obozie jak zwykle mnóstwo pasji do sportu, brazylijskiego JiuJitsu i nominacje na czarny pasDo zobaczenia Macaco Gold Team - Linke Bros. Foto z archiwum klubu

data: 22/10/2020, 10:52GIMNASTYKA DLA SENIORA

Już od dzisiaj tj.od środy 21 paździrnika 2020 roku ruszamy z cyklem zorganizowanych zajęć sportowych DLA ZDROWIA SENIORA. Zapraszamy  do udziału w gimnastyce prowadzonej przez instruktora  w basenie rekreacyjnym dedykowanej seniorom. W każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 10:30 do 11:30, w cenie biletu na basen 8 ZŁ odbywać się będzie gimnastyka z instruktorem w basenie rekreacyjnym. Nie  jest wymagana umięjętność pływania. ZADZWOŃ I ZAPYTAJ tel. 94 312 20 80 wew 204. Bezpieczna i skuteczna forma ruchu pozwalająca utrzymywać organizm w dobrej kondycji i zapobiegać chorobom, idealny rodzaj wysiłku dla niemal każdego seniora. Informacje w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204. Przypominamy jednocześnie, że w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przed wejściem do obiektu oraz zasłanianie ust i nosa w hali wejściowej aż do momentu wejścia na halę basenową. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie i innych !

data: 21/10/2020, 10:10WRACAMY
data: 20/10/2020, 11:32FUNKCJONOWANIE OBIEKTU
data: 19/10/2020, 10:28ZŁOTY MEDAL TURNIEJU KYIV OPEN WRESTLING CUP 2020


W miniony weekend Zbigniew Baranowski wywalczył ZŁOTY MEDAL TURNIEJU KYIV OPEN WRESTLING CUP 2020. Gratulujemy sukcesu Zbyszkowi, trenerom i klubowi.  Zbigniew BaranowskiAtletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny  Foto z archiwum klubu

data: 19/10/2020, 08:50ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI BASENÓW


K  O  M  U  N  I  K  A  T  

Od 17 października obowiązywać będą nowe zasadybezpieczeństwa. Zawieszona zostanie działalność basenów. W związku z powyższym  od soboty do odwołania zamknięty zostanie Kompleks Basenowo - Rekreacyjny w Białogardzie. Nie będą odbywały się zajęcia indywidualne i grupowe szkółki pływackiej oraz aqua aerobiku, obiekt basenowy będzie zamknięty dla klientów indywidualnych, karnety aktywne na dzień 16 października 2020 roku zostaną przedłużone o czas zamknięcia obiektu, zajęcia odbędą się w terminie późniejszym.

W PIĄTEK 16.10.2020 ROKU ODBĘDĄ SIĘ WSZYSTKIE ZAPLANOWANE ZAJĘCIA SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ, AQUA AEROBIKU ORAZ WIECZORY SAUNOWE. OBIEKT JEST OTWARTY DLA KLEINTÓW INDYWIDUALNYCH.

O wszelkich zmianach i informacjach dodatkowych będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej BOSiR pod adresem http://www.sport.bialogard.info/aktualnosci.php oraz na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/sportbialogard/

data: 16/10/2020, 14:02DLA ZDROWIA SENIORA

Dla zdrowia seniora - czyli cykliczne zajęcia gimnastyczne w basenie dedykowane seniorom. Od listopada 2020 rokuw każdy wtorek i czwartek w godz. od 8:00 do 9:00bez zapisóww cenie biletu na basengimnastyka z instruktorem w basenie rekreacyjnymnie  jest wymagana umięjętność pływaniaBezpieczna i skuteczna forma ruchu pozwalająca utrzymywać organizm w dobrej kondycji i zapobiegać chorobom, idealny rodzaj wysiłku dla niemal każdego seniora.Informacje w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204. Przypominamy jednocześnie, że w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przed wejściem do obiektu oraz zasłanianie ust i nosa w hali wejściowej aż do momentu przejścia do szatni. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie i innych

data: 15/10/2020, 12:23W GŁĘBOKIM SMUTKU
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Waldemara Serafina, przedsiębiorcy, wieloletniego działacza sportowego i prezesa klubu Oldboje Iskra Białogard. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Dominik Boszko Prezes Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z pracownikami BOSiR.           Zdjęcia z archiwum klubu Oldboje Iskra Białogard

data: 15/10/2020, 09:29AKTYWNY WEEKEND

Aktywny weekend czyli to, co lubicie nbajbardziej. W najbliższą niedzielę 18 października w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbędzie się 3 godzinny, wieczorny AQUA MARATON przy muzyce i kolorowych światłach. W roli prowadzących nasze instruktorki aqua aerobiku Marta i Natalia. W programieAQUA INTERVAL TRENING - Natalia, AQUA HULA HOP - Marta, AQUA MIX (warsztaty sprzętowe) - Natalia AQUA MENTAL - Marta, AQUA DUO . Będzie się działo Organizator                                                                                                                                           Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej #PomorzeZachodnie #społecznik #ProgramSpołecznik #KARR

data: 14/10/2020, 12:00SAUNA IDEALNA NA JESIEŃ I ZIMĘ

Sauna idealna na jesień i zimę  W najbliższy piątek 16 października zapraszamy wszystkich na jesienne Sauna Time czyli klimatyczne wieczory saunowe w małym SPA Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Są jeszcze pakiety w cenie 40 zł a w nich:seanse z saunamistrzem (18,19 i 20)dwie godziny w strefie sauna wszystko z chillautową, wyciszającą umysł muzyką w tle i w blasku świec. Wszelkie informacje i rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy

data: 13/10/2020, 15:20STREFA ŻÓŁTA - DODATKOWE OBOSTRZENIA
Od 1️⃣0️ PAŻDZIERNIKA (SOBOTA) obowiązują Nas obostrzenia wprowadzone dla strefy 🟡 żółtej a wśród nich obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej: 📌 w sklepie 📌 autobusie 📌 ale także na ulicy. Przypominamy, że w obiekcie Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o cały czas obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przed wejściem do obiektu oraz zasłanianie ust i nosa w hali wejściowej aż do momentu przejścia do szatni. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie i innych ❗️

data: 09/10/2020, 09:30W ODWIEDZINACH U NAJMŁODSZYCH PŁYWAKÓW

Jak myślicie ? Czy nasi najmłodsi pływacy są zadowoleni z rozpoczęcia zajęć szkółki pływackiej  W tym tygodniu odwiedziliśmy grupy Moniki na pierwszych treningach w sezonie jesień - zima 2020. Powodzenia !

data: 09/10/2020, 09:28SZKÓŁKA PŁYWACKA REAKTYWACJATeż tęskniliście za basenem i swoimi instruktorami tak jak my za Wami ? Po minach widać, że chyba tak.  Szkółka pływacka reaktywacja tj. kolejny sezon jesień - zima przed nami. Co prawda przez całe wakacje funkcjonowały letnie grupy, ale od czwartku 1 października wróciliście do nas w pełnym wymiarze. 

data: 08/10/2020, 10:13OSWAJAMY WASZE PLANY I POSTANOWIENIE


Oswojamy nasze plany i postanowienia . Dlaczego ich nie realizujemy ? Może brakuje Nam właściwej motywacji ? Na zajęciach aqua aerobiku z Natalią na pewno uda Wam się je w końcu zrealizować i zostać z nami na dłużej  W tym sezonie między innymi AQUA INTERVAL TRAINING  czyli  zajęcia oparte na najnowszych  treningowych metodach poprawy wytrzymałości i spalenia tkanki tłuszczowej.

data: 07/10/2020, 14:42JESIENNE SAUNA TIME

Po ostatniej sobocie widać, że niektórzy baaaaardzo stęsknili się za seansami saunowymi  Kolejna okazja do relaksu już w piątek 16 października. Zapraszamy wszystkich na jesienne Sauna Time czyli klimatyczne wieczory saunowe w małym SPA Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Do wyboru dwa pakiety ( 40 lub 60 zł) a w nich: seanse z saunamistrzem (18,19 i 20), głęboko odprężający i relaksujący masaż aromatycznymi olejkami,  dwie godziny w strefie saun a wszystko z chillautową, wyciszającą umysł muzyką w tle i w blasku świec. Spróbujcie odprężenia w wyjątkowej atmosferze, usuńcie napięcie nerwowe i pozbądźcie się stresu. Ręczniki do saun prosze zabezpieczyć we własnym za-kresie. Wszelkie informacje i rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.W przypadku zbyt małej liczby chętnych zastrzegamy mozliwość odwołana Sauna Time.

data: 06/10/2020, 09:16WODNY AEROBIK Z MARTĄ

Po wakacyjnej przerwie do oferty Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o wróciły zajęcia aqua aerobiku.Ten rodzaj aktywności  cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w ubiegłym sezonie. Po letniej przerwie z równie dużą popularnością zajęcia wracają do oferty Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego. Nie będziecie żałować bo to mega wielka dawka pozytywnej energii, korzyści zdrowotne i świetny relaks. Pierwsze zajęcia z Martą już za wami. Pamiętajcie o nowościach. W sezonie jesień - zima 2020 stawiamy na AQUA EXPLORE czyli trening w wodzie z HULA HOP i Ringo.

data: 05/10/2020, 13:43W BARWACH JESIENI

W Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o rozlały się barwy jesieni ...

data: 02/10/2020, 09:54RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI NA BASENIE I AQUA AEROBIKIEMdata: 01/10/2020, 13:382 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Już pojutrze tj. w sobotę 3 października na terenach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o długo oczekiwane wydarzenie2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa - edycja KOMANDOS!2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa KIDSOd piątku wydawanie pakietówpakiety dla dzieci (w obecności rodzica/opiekuna prawnego) PIĄTEK: od godz.16.00 do 19.00SOBOTA: od godz. 8.00 do 9.30pakiety dla dorosłychPIĄTEK: od godz.16.00 do 19.00SOBOTA: od godz. 8.00 do 12.00miejsce wydawania pakietów: Stadion Bosir ul. Moniuszki 49 P O W O D Z E N I A Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej 

data: 01/10/2020, 11:30MITYNG


W ostatnią sobotę 26 września na  stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbył się "Mityng Zakończenia Sezonu 2020". Pomimo niesprzyjającej pogody padło wiele rekordów życiowych - wśród nich rekord Polski  w biegu na 1 milę w kategorii U20 ( Klaudia Kazimierska - LKS Vectra Włocławek).Gratulujemy organizatorom Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard

data: 30/09/2020, 13:10WRACAMY DO PŁYWANIA I AQUA AEROBIKUJuż od czwartku (1 pażdziernika 2020 ) ruszają zajęcia szkółki pływackiej i aqua aerobiku. Przypominamy o konieczności dostarczenia podpisanych formularzy oraz uregulowania opłaty przed pierwszymi zajęciami. Do zobaczenia :)

data: 29/09/2020, 14:43WRZESIEŃ W AKS BiAŁOGARDWrzesień miesiącem klubowych osiągnięć Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny.XXVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ZAPASACH W STYLU WOLNYMKacper Śledz - Mistrz Polski Kadetów, I mce w kat.92kgSzymon Ligocki -  brązowy medalista, III-mce w kat.60 kgMaciek Jurecki -  V m-ce w kat.92kgMateusz Krasiński -  XII m-cu w kat.65kgKuba Kwiatkowski - XIII m-ce w kat. 71kgZnakomite wyniku osiągnęły również zawodniczki AKS BIAŁOGARD wXXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W ZAPASACH KOBIETJulia Nowicka  - Mistrzyni Polski Kadetek, I mceNikola Wiśniewska -  brązowa medalistka Mistostw Polski, III-mceKasia Kosińska - XIII pozycjaGratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom - Cezaremu Jastrebowi i Patrykowi Woźniakowi .                                                                               Zdjęcie z archiwum AKS Białogard

data: 28/09/2020, 13:05CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Na stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o rozpoczęła się realizacja kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbywać się będą w czwartki od godz. 15.30. Rozgrywane będą w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2008, 2009, 2010 i młodsi a wśród konkurencji zobaczymy biegi , skok w dal i rzut piłeczką palantową.W imieniu organizatora - Klubu Lekkoatletycznego Iskra Białogard  zapraszamy do udziału reprezentacje szkół z Białogardu i powiatu białogardzkiego a do kibicowania zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich miłośników sportu.foto z archiwum KL Iskra BiałogardKlub Lekkoatletyczny Iskra Białogard Miasto Białogard Szkoła Podstawowa nr 1 w Białogardzie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie Szkoła Podstawowa Nr 4 W Białogardzie Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego w Białogardzie

data: 24/09/2020, 14:34SOBOTNIE sauna OPEN

Już za niecałe dwa tygodnie (sobota 3 października) wracamy do klimatycznych wieczorów saunowych z saunamistrzem Rafałem.dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)bez wcześniejszej rezerwacjiw cenie biletu sauna/basenliczba miejsc ograniczona do max. 8 osób (decyduje kolejność przyjścia).Zabierzcie ze sobą dobry nastrój a my zapewnimy wyjątkową atmosferę. Prześcieradła/ręczniki prosze zabezpieczyć we własnym zakresie.Do zobaczenia...

data: 23/09/2020, 09:25TERENY ZIELONE

Utrzymanie terenów zielonych to ważne zadanie stojące przed pracownikami Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Rośliny cały czas rosną i wymagają stałej opieki oraz codziennej pielęgnacji. Zaniedbania stają się bardzo szybko widoczne a ich naprawa może okazać się czasochłonna i kosztowna.

data: 23/09/2020, 09:23DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Włączamy się do kampanii "Dzień bez samochodu"Emilia Bury - Burmistrz Miasta Białogard oraz Prezes Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o Dominik Boszko zapraszają do wzięcia udziału w tej akcji. Już jutro tj. we wtorek  22 września wszystkie osoby, które przyjdą na basen i pokażą nam w telefonie swoje zdjęcie w autobusie otrzymają rabat - 2 ZŁ na bilet wstępu na basen. Zachęcamy do pozostawienia aut w domach. Miasto Białogard Zakład Komunikacji Miejskiej Spółka z o. o. w Białogardzie

data: 21/09/2020, 15:13AKCJA INTEGRACJAAkcja integracja - czyli drużyna Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o na spływie kajakowym. Ostatni weekend tego lata wykorzystaliśmy na aktywności budujące nasz zespół i na "naładowanie akumulatorów" przed czekącym nas sezonem jesienno - zimowym.

data: 21/09/2020, 15:08POWRÓT NA BASENNie warto marnować żadnej słonecznej chwili. Klasa sportowa ze  Szkoła Podstawowa nr 1 w Białogardzie na treningu ogólnorozwojowym czyli  rozgrzewka pływacka na sucho przed rozpoczęciem zajęć na basenie

data: 16/09/2020, 14:47AQUA INTERVAL TRAINING Z NATALIĄ
Wrzesień należy w tym roku do aqua aerobiku. Nowości ciąg dalszy. Od przyszłego miesiąca w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o na zajęciach z Natalią AQUA INTERVAL TRAINING po intensywnym szkoleniu w AQUA DREAM School czyli autorski program oparty na najnowszych  treningowych metodach poprawy wytrzymałości i spalenia tkanki tłuszczowej. Nie zwlekajcie bo mamy coraz mniej miejsc. Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy

data: 15/09/2020, 11:44AQUA EXPLORE

Nowość na zajęciach aqua aerobiku już od października w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o  Marta pełna wrażen na świeżo po sobotnich warsztatach AQUA EXPLORE w AQUA DREAM School, czyli treningu w wodzie z HULA HOP i Ringo. Zapraszamy do zapisów. Macie czas do końca września, ale nie zwlekajcie bo miejsca szybko się rozchodząWkrótce krótki filmik jak te zajęcia będą wyglądały w realu.Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.

data: 14/09/2020, 14:58ZŁAP ODDECH
Relaks najlepiej smakuje w weekend ... Odpocznij, zwolnij i złap oddech na terenach leśno - parkowych w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o

data: 11/09/2020, 09:18STREFA SAUNdata: 09/09/2020, 09:25RANO JEST TANIO


Zapraszamy do korzystania z basenu w godzinach rannych. Od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 9:00 niższe ceny biletów:bilet normalny10 zł, bilet ulgowy 10 zł, bilet senior 8 zł. Zapraszamy

data: 08/09/2020, 10:22NOWOŚĆ W AQUA AEROBIKU

Nowość na zajęciach aqua aerobiku już od października. Treningi z elemantami gimnastyki z hula Hop.Wszelkie informacje i zapisy kasy basenowe94 312 20 80 wew 204ZAPISY od września  ZAJĘCIA od października.  Zapraszamy

data: 07/09/2020, 11:09PRACE PIELĘGNACYJNE NA BOISKU


Powoli zbliża się termin rozpoczęcia jesiennych prac pielęgnacyjnych na boisku piłkarskim. To, jak murawa zostanie przygotowana do sezonu  zimowego w ogromnej mierze wpłynie na jej stan wiosną.

data: 04/09/2020, 09:09HOTSPOT


Dzięki dotacji pozyskanej przez Miasto Białogard z unijnego programu  Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zyskał hotspot WiFi. Sieć została uruchomiona i nasi klienci mogą szybko, wygodnie, bezpiecznie i nieodpłatnie skorzystać z darmowego internetu.

data: 03/09/2020, 14:19GODZINY PRACY WE WRZEŚNIU
data: 31/08/2020, 10:5615 LECIE UKS "UNIA" BIAŁOGARD
Już w najbliższą NIEDZIELĘ 30 sierpnia w godzinach od 10:00 do 17:00 na terenie obiektów Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbędą się uroczystości obchodów 15-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Unia" Białogard. Szczegóły na stronie UKS Unia Białogard                                                                  UKS Unia Białogard Oldboje Iskra Białogard BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny

data: 28/08/2020, 08:45START REKRUTACJI
START rekrutacji (zapisy od 1 do 30 września 2020 roku) do: szkółki pływackiej oraz na zajęcia aqua aerobiku w sezonie 2020/2021. Wszelkie informacje i zapisy kasy basenowe 94 312 20 80 wew 204. ZAPISY OD WRZEŚNIA ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA. Różne kategorie wiekowe i stopnie zaawansowania. Zapraszamy

data: 27/08/2020, 08:58SEZON ZGRUPOWAŃ DOBIEGA KOŃCAW poniedziałek zakończyło się kolejne już zgrupowanie lekkoatletyczne Umks Iskra Wolsztyn. W tym roku - mimo obowiązujących obostrzeń - sezon w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o  jest wyjątkowo intensywny. Sprostanie obowiązującym wytycznym to duże wyzwanie tym bardziej, że bezpieczenstwo osób korzystających z obiektów BOSiR to dla nas priorytet.

data: 26/08/2020, 09:49DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE


W sobotę 22 sierpnia zakończył się ostatni turnus sportowych półkolonii z BOSiRem.  W 6-dniowych zajęciach od poniedziałku do soboty wzięło udział blisko 200 dzieci. Trzy bloki sportowe, robotyka i zajęcia kreatywne wypełniały czas po brzegi i nie pozostawiały ani chwili na nudę. Na początku turnusu Prezes BOSiR Dominik Boszko witał dzieciaki omawiając plan zajeć, zasady bezpieczeństwa i wszelkie kwestie organizacyjne oraz przekazując ufundowane przez BOSiR zestawy- w każdym koszulka kolonisty i maseczka. W ostatnim dniu, po zakończeniu gry terenowej półkoloniści otrzymywali certyfikaty.W imieniu BOSiR chcielibyśmy podziękować kierownikowi półkolonii, wychowawcom, trenerom i instruktorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację półkolonii a także Miastu Białogard za dofinansowanie udziału dla części dzieci i umożliwienie im spędzenia niezapomnianych chwil w bezpiecznym otoczeniu i pod okiem doświadczonej, pomysłowej i kratywnej kadry. Największe podziękowania dla rodziców i opiekunów za okazane zaufanie, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich okresie oraz dla NASZYCH WSPANIAŁYCH KOLONISTÓW za to, że z nami byli i mieliśmy dla kogo się starać. Z Wami najlepiej 💙💙💙
Fotorelacje z kolejnych turnusów, które systematycznie umieszczalismy na portalach społecznościowych i wysoka frekwencja na turnusach są chyba najlepszym dowodem na to, że świetnie się bawiliście a my kolejny raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto się starać.
DZIĘKUJEMY

data: 25/08/2020, 09:47MY TEŻ CHCEMY BYĆ EKOMy też chemy być EKO. Komplety kolorowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów zostały przekazane przez Miasto Białogard do Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o . Selektywna zbiórka odpadów jest bardzo ważna dla Nas i dla środowiska naturalnego.                                                                           #Miasto_Bialogard #dbamy_o_nasza_planeta  #segreacja_odpadów

data: 21/08/2020, 08:54PŁYWACY BUDUJĄ FORMĘ


Intensywne letnie zgrupowania na pewno pomogą w budowaniu formy na sezon jesienno - zimowy. Tym razem na zgrupowaniu w obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o gościmy UKS 48 Warszawa Śródmieście.
#sporttozdrowie #plywambolubie #to_ci_wyjdzie_na_zdrowie

data: 20/08/2020, 09:59WYNAJEM KAJAKÓW
data: 19/08/2020, 11:00PRZEDOSTATNI TURNUS DOBIEGŁ KOŃCALato nieuchronnie zbliża się do końca. Nie widać jednak tego po naszych półkolonistach, którym wyjątkowo dopisują humory. Eksperymenty, sport i kolory - tak mijają nam kolejne dni. Oryginalne prace na zajęciach kreatywnych, tajniki robotyki, basen, sala oraz stadion. Jak zawsze warsztaty pierwszej pomocy i zakończenie turnusu w sobotę terenową grą na orientację . Pomiędzy zajęciami urozmaicone posiłki. Z Wami najlepiej 💙

data: 18/08/2020, 09:383 MECZ LIGOWY
W sobotę 15 sierpnia 2020 roku na Stadionie lekkoatletyczno-piłkarskim Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o przy ponad 30 kreskach na termometrze odbył się trzeci mecz ligowy pomiędzy BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski a Gryf Polanów. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Iskry Białogard. Gratulujemy zwycięskiemu zespołowi z Białogardu oraz zawodnikom drużyny Gryfa.
📷 M. Pauba

data: 17/08/2020, 11:51NOWE GODZINY PRACY KOMPLEKSU


W miesiącu sierpniu 2020 roku obowiązywać będą nowe godziny otwarcia obiektu. Przypominamy, że nadal trwa akcja Szczęsliwe wakacje z Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o
▶️ przez całe wakacje
▶️ od poniedziałku do piątku
▶️ w godzinach od 12 do 15
▶️ bilet basen na 1 godzinę dla wszystkich w cenie 5 zł.
❗️❗️❗️ Zapraszamy ❗️❗️❗️

data: 31/07/2020, 14:52KOLEJNE ZGRUPOWANIE

Sezon w pełni i kolejne zgrupowanie w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Tym razem zmagania na macie Macaco Gold Team - Linke Bros 💪👊👌

data: 29/07/2020, 11:59I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJW sobotę 25 lipca, na boisku do piłki plażowej przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie odbył sie I Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza B-rdu. To była świetna impreza i niesamowita sportowa rywalizacja. Mamy nadzieję, że impreza na stałe zagości w kalendarzu wydarzen sportowych w Białogardzie.

Miasto Białogard
Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Stowarzyszenie Ronin
Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o
Invest Park Białogard

data: 27/07/2020, 09:34WIECZORNY MITING BIEGOWYJuż w najbliższy wtorek 28 lipca od godz. 19.30 na stadionie lekkoatletyczno- piłkarskim w Białogardzie. Wyjątkowa atmosfera i sportowe emocje gwarantowane. Zapraszamy w imieniu organizatorów 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️

data: 23/07/2020, 14:35SPŁYW DLA DZIECIKajaki Piraci Parsęty i Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zapraszają wolontariuszy do udziału w spływie kajakowym dla dzieci z Białogardzkiego Domu Dziecka. Kontakt i wszelkie informacje:
Jarosław Piotr Krawiec pod adresem https://www.facebook.com/piraciparsety
Kajaki Piraci Parsęty pod adresem https://www.facebook.com/kajakiparseta/
Zbiórka o 9 godzinie na na przystani kajakowej w Białogardzie - wodna dolina. 9:30 /10:00 start.
Płyniemy z Białogardu do Rościna i wracamy. Łącznie do przepłynięcia mamy 12 km. Czas spływu około 2 godziny 30 minut. Spływ zakończony jest ogniskiem z kiełbaskami, słodyczami i owocami.

data: 22/07/2020, 11:113 turnus półkolonii za namiKolejny lipcowy turnus sportowych półkolonii już za nami. Od poniedziałku do piątku dzieciaki świetnie bawiły się na basenie, sali sportowej i stadionie. Zgłębiały tajniki robotyki i wykazywały się kreatywnością na zajęciach plastycznych. Były też - jak co tydzien - wartszaty pierwszej pomocy i pogadanki o zagrożeniach. Odwiedziły nas Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białogardzie oraz Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Siły dzieci były uzupełniane zdrowymi posiłkami: drugim śniadaniem oraz obiadem. W sobotę gra terenowa i pożegnalne ognisko a na koniec wręczenie certyfikatów. 7 dni wspólnej zabawy minęło nie wiadomo kiedy. Pozdrawiamy całą ekpię z 3 turnusu 🙂
Jeśli nie macie planów dla Waszych pociech na końcówkę sierpnia to zapraszamy do kontaktu. Kasy basenowe tel.94 312 20 80 wew 204

data: 21/07/2020, 12:07JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ
Zapraszamy na turniej już w najbliższą sobotę 25 lipca. Warto powalczyć 💪 Czekają na Was sportowe emocje i atrakcyjne nagrody. Zapraszamy 🤾‍♀️🏐🤾‍♂️ Szczegóły                                                                                                                         https://www.facebook.com/107774530634319/photos/a.143278617083910/303234537754983/?type=3&theater

data: 20/07/2020, 14:22GOŚĆ ZE ŚWIATA SPORTUNa koniec tygodnia wyjątkowa niespodzienka. Jak na sportowe półkolonie przystało gość ze świata sportu. Krótki trening i rozmowa z Mateusz Polski brązowym medalistą Igrzysk Europejskich Baku 2015. Na koniec Mateusz uhonorował udział w treningu medalami.

data: 17/07/2020, 14:23SEZON W PEŁNISezon w pełni i kolejne zgrupowanie sportowe w naszych obiektach. Pomorska Federacja Sportu życzymy dużo wytrwałosci w treningach i świetnych wyników w drugiej części sezonu 💪

data: 16/07/2020, 09:283 TURNUS W TRAKCIE
Wyjątkowy i wymagający rok szkolny, napięty kalendarz zajęć czy brak czasu na prawdziwy wypoczynek. Wszystko to powoduje stres i wiele innych problemów. W Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o znamy sposoby na odreagowanie. Sportowe półkolonie to doskonały sposób by pozbyć się stresu, a jednocześnie uczynić coś dobrego dla ciała i ducha. Na trzecim turnusie - we wtorek wysilaliśmy szare komórki na robotyce a potem już tylko reeeelaks na basenie.

Zobacz na https://www.facebook.com/sportbialogard/videos/590356471665189/
data: 15/07/2020, 09:18I Amatorski Turniej Piłki Plażowej
Już 25 lipca o godzinie 12 na boisku do piłki plażowej przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie odbędzie się I Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Białogardu.
Zapraszamyw imieniu Organizatorów
 💪🤾‍♀️🥇                                                                                                                                                          Więcej  https://www.facebook.com/events/2933761096750277/ 

data: 14/07/2020, 14:502 turnus za nami2 turnus sportowych półkolonii z BOSiRem za nami. Moc fantastycznej zabawy, ciekawych zajęć, sportu, wiedzy , Waszej niewyczerpanej energii 💪, nowych przyjaźni i wspaniałych wspomnień. Dziękujemy i do zobaczenia.
Już za Wami tęsknimy!
Tych, którzy się nudzą serdecznie zapraszamy do zapisów na turnusy sierpniowe. Informacje - kasy basenowe tel. 94 312 20 80 wew 204 🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 13/07/2020, 09:31NADRABIAMY ZALEGŁOŚCI
Nadrabiamy dłuuuuuuuuugie zaległości 😜
Są jeszcze miejsca w nowej, piątkowej grupie wakacyjnych zajęć aqua aerobiku wodnego (godz.18:30 do 19:15)🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️
Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych
📞 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 10/07/2020, 11:59SPORTOWE PÓŁKOLONIE z BOSiRemTak minął nam pierwszy turnus sportowych półkolonii https://www.facebook.com/watch/?v=2676290872611043

data: 09/07/2020, 11:34WAKACYJNA OFERTA
                                                                                                                                                          Cały wywiad https://www.facebook.com/1494745437204563/videos/687696071787281/UzpfSTE1NDIzNTA2NzkzOTM2NDA6MjM0NjcwMzg5ODk1ODMxMA/

data: 08/07/2020, 12:58NOWA GRUPA AQUA AEROBIKURuszają zapisy na wakacyjne zajęcia aqua aerobiku wodnego w nowej, piątkowej grupie.                                                                          Zajęcia w godzinach od 18:30 do 19:15 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️
Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych
📞 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 07/07/2020, 09:53ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW


data: 06/07/2020, 14:51BĘDZIE WESOŁO

Na terenach rekreacyjnych Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o w samym sercu parku powstał nowy obiekt 🧒👦👩👨‍🦱👩‍🦱. Plac zabaw usytuowany jest w bezpiecznej i spokojnej okolicy, w cieniu drzew. Będzie niewątpliwie atrakcją dla najmłodszych przebywającach tu z rodzicami czy opiekunami. Przy placu znajdują się chodniki spacerowe i ławki.


data: 06/07/2020, 13:03PIERWSZY TURNUS
Już jutro ostatni dzień pierwszego turnusu. Można by zaśpiewać ,, tak niedawno żeśmy się spotkali a już pożegnania nadszedł czas..." Za nami tydzień pełen wrażeń i emocji. Dzieciaki wiedzą, że nie było miejsca na nudę 🥵. Aby wypoczynek dzieci podczas wakacji przebiegał bezpiecznie przeprowadzony został kurs pływania oraz warsztaty pierszej pomocy i pogadanki promujące zdrowy styl życia. Przed nami pożegnalne ognisko i zmagania podczas gry terenowej 💙💪👍
Są jeszcze wolne miejsca na sierpniowe turnusy.
Nie zwlekajcie z zapisami. Zapraszamy 🙂
Informacje - kasy basenowe tel. 94 312 20 80 wew 204
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 03/07/2020, 13:33WEEKEND 4- 5 LIPCA BASEN 50 %

https://www.facebook.com/sportbialogard/videos/309029453615754/

Frekwencja w pierwszej turze w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Białogardzie - 59,53% ! Niewiele zabrakło do 60 procent ! Rekord został praktycznie pobity i dlatego w weekend 4-5 lipca basen dostepny będzie za połowę̨ ceny !

data: 02/07/2020, 08:22SZCZĘŚLIWE WAKACJE z BOSiRem

Szczęsliwe wakacje z BOSiRem

▶️ Od jutra tj. od środy 01 lipca 2020 roku
▶️ przez całe wakacje
▶️ od poniedziałku do piątku
▶️ w godzinach od 12 do 15
▶️ bilet basen na 1 godzinę dla wszystkich w cenie 5 zł

❗️❗️❗️ Zapraszamy ❗️❗️❗️

data: 30/06/2020, 13:08KOLEJNE ZGRUPOWANIESezon w pełni ale we wzmożonym reżimie sanitarnym. Musimy zadbać o własne bezpieczeństwo. Od soboty w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o już trzecie w tym sezonie zgrupowanie sportowe. Tym razem Trzy Korony BJJ. Jest moc 👊👍💪                                                                                                                                                                                           

 zdjęcie z archiwum BJJ


data: 29/06/2020, 13:41BOSIKO JUŻ OTWARTEZapraszamy do korzystania z boiska 🤾‍♀️🤾‍♂️🤾‍♀️
Rezerwacja w kasach basenowych tel. 94 312 20 80 wew 204.
❗️❗️❗️ Wstęp bezpłatny ❗️❗️❗️
Regulamin korzystania dostępny przy bosiku i w kasach basenowych.
Jest możliowśc wypożyczenia piłki.
Zapraszamy

data: 26/06/2020, 15:06PIERWSI KLIENCI KOMPLEKSU BASENOWEGO
Dzisiaj wyjątkowy dzień. Zakończenie szkoły 🎒🍀 🗞naszych najmłodszych klientów i OTWARCIE BASENU 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️. Przed Wami mnóstwo emocji + wysoka temperatura na dworze ☀️😎💛 a wiecie gdzie najlepiej można się schłodzić 🤔 Pierwsi miłośnicy pływania i wodnych atrakcji już nas dzisiaj odwiedzili. Zapraszamy 💙
🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽🥽

data: 26/06/2020, 08:41WRACAMy PO PRZERWIE
W dniu jutrzejszym kryta pływalnia otwiera drzwi dla klientów. ‼️Zapraszamy od piątku 26 czerwca 2020 r od godzi. 7:00‼️Wracamy ale na nowych zasadach. Bezpieczeństwo nas wszystkich to priorytet. Najważniejsze zasady 

❗️obowiązek utrzymania dystansu społecznego - min 2 metry
❗️obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu
❗️obowiązek zakrywania ust i nosa w strefie od wejścia do
  przebieralni
❗️zakaz korzystania z pływalni przez osoby z objawami
jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych
❗️ograniczenie liczby klientów do 85
❗️limit osób jednocześnie korzystających z basenu
sportowego - 4 osoby na tor
❗️limit korzystania z wanien jacuzzi - 3 osoby na wannę
❗️w strefie saun zostaną udostępnione 2 sauny suche oraz
basen schładzający.

Od lipca ruszają zajęcia grupowe 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️

Tęskniliśmii za Wami 💙 Pakujcie stroje kąpielowe, okulary ,
czepki oraz ręczniki. Widzimy się wkrótce.

Wszelkie informacje w kasach basenowych 📞 94 312 20 80

Do zobaczenia

data: 25/06/2020, 13:14DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE
Zarezerwowaliście już 99 % miejsc na sportowe półkolonie z BOSiRem w miesiącu lipcu 2020 roku. Zapraszamy do zapisów na ostatnie lipcowe terminy oraz na kolejne turnusy
🙋‍♀️🤾‍♂️👫🏃‍♀️🏃‍♂️⚽️🤼‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️👭💁‍♂️💪🌤️
Dziękujemy za zaufanie. Do zobaczenia
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 24/06/2020, 14:59WSZYSTKIM TATUSIOM
data: 23/06/2020, 07:54JUŻ PRAWIEJuż prawie ... Dzisiaj montowaliśmy piłkochwyty. Wkrótce zakończą się ostatnie prace i będziecie mogli spróbować swoich sił na boisku do piłki plażowej.🤾‍♀️🤾‍♂️🤾‍♀️

data: 22/06/2020, 15:54WRACAMY DO PŁYWANIA


data: 19/06/2020, 10:40SPORTOWE PÓŁKOLONIE


data: 18/06/2020, 12:31WAKACYJNY AQUA AEROBIKRuszają zapisy na wakacyjne zajęcia aqua aerobiku wodnego. Instruktorka Marta zaprasza we wtorki i czwartki w godzinach od 18:30 do 19:15 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️
Zapisy i wszelkie informacje w kasach basenowych
📞 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

data: 17/06/2020, 11:20ZWALCZAMY CHOROBY TRAW

W Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o dbamy o murawę stadionu lekkoatletyczno - piłkarskiego żeby mogła Wam służyć przez cały sezon. Zwalczamy rdzę traw. Oprócz oprysków stosujemy wertykulację, czyli napowietrzanie, napiaszczanie, jak również prawidłowe zraszanie, które zapobiegają tej chorobie i są pomocne w walce z rdzą źdźbłową traw.
BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski    Oldboje Iskra Białogard   UKS Unia Białogard

data: 16/06/2020, 13:07OTWARCIE SEZONU

Sezon zgrupowań w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o został oficjalnie otwarty 👍👊💪 Za nami pierwszy obóz w nowej rzeczywistości i w nowych warunkach. Pozdrawiamy Macaco Gold Team - Linke Bros i do zobaczenia w wakacje.
Zdjęcie z archiwum Macaco Gold Team

data: 15/06/2020, 07:55WRACAMY DO WAS


Po ponad 3 miesięcznej przerwie kryta pływalnia otwiera drzwi dla klientów. Po uzyskaniu pozytywnych wyników badań wody będziemy mogli się z Wami spotykać od
‼️ piątku 26 czerwca 2020 roku od godziny 7:00. ‼️

Wracamy ale na nowych zasadach. Bezpieczeństwo nas wszystkich to priorytet. Najważniejsze zasady ℹ️

❗️obowiązek utrzymania dystansu społecznego - min 2 metry ❗️obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu ❗️❗️obowiązek zakrywania ust i nosa w strefie od wejścia do
przebieralni
❗️zakaz korzystania z pływalni przez osoby z objawami
jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych
❗️ograniczenie liczby klientów do 85
❗️ limit osób jednocześnie korzystających z basenu
sportowego - 4 osoby na tor
❗️limit korzystania z wanien jacuzzi - 3 osoby na wannę
❗️w strefie saun zostaną udostępnione 2 sauny suche oraz
basen schładzający.

Od lipca planujemy także rozpoczęcie realizacji zajęć grupowych 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️

Tęskniliśmii za Wami 💙 Pakujcie stroje kąpielowe, okulary ,
czepki oraz ręczniki .Widzimy się wkrótce.

Wszelkie informacje w kasach basenowych 📞 94 312 20 80

W tym sezonie nie zostaną udostepnione baseny odkryte. Spowodowane jest to
brakiem możliwości dostosowania obiektu do wymagań sanitarnych w okresie
pandemii.

data: 10/06/2020, 14:53POWSTAJE BOISKO DO PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ


Za nami kolejny etap. Już wkrótce będziecie mogli spędzać czas na boisku do plażowej piłki siatkowej, które powstaje przy Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie. To doskonałe miejsce do rekreacji i bardzo popularna wśród młodzieży i osób dorosłych forma spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

data: 09/06/2020, 12:48TRWAJĄ ZAPISY NA PÓŁKOLONIE
🙋‍♀️🤾‍♂️👫🏃‍♀️🏃‍♂️⚽️🤼‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️👭💁‍♂️
Trwają zapisy na sportowe półkolonie z BOSiRem
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

zostały ostatnie 3 miejsca na pierwszy turnus

9 turnusów
małe, maksymalnie 10 osobowe grupy
wykwalifikowana kadra trenerska
bogata oferta zajęć: kurs pływania, piłka nożna, sala,
robotyka, zajęcia kreatywne i pierwsza pomoc.
pięciodniowe turnusy od 8 do 15 + zakończenie w sobotę.
zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ
dezynfekcja i dbałośc o higienę

Zarezerwuj miejsce już dziś. Zapisy 📞 94 312 20 80

data: 08/06/2020, 14:57SZYKUJEMY BOISKO NA PIEWSZE SPARINGIJest mecz muszą być linie. Przygotowujemy obiekty do sezonu. Już w nastepną sobotę 13 czerwca pierwszy po długiej przerwie sparing seniorów Iskra Białogard Klub Piłkarski

UKS Unia Białogard Oldboje Iskra Białogard Iskra Białogard Klub Piłkarski Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard

data: 08/06/2020, 14:56SPORTOWE PÓŁKOLONIE

Wkrótce wakacje a my mamy pomysł na aktywne zajęcia w gronie rówieśników 🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

Zapraszamy na sportowe półkolonie z BOSiRem. ZAPEWNIAMY moc atrakcji i zero nudy 🤼‍♀️ ⚽️ 🥽🌞🏊‍♀️👫

5-dniowe turnusy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15. Po każdym turnusie, w sobotę pożegnalny piknik z ogniskiem.

W programie: kurs nauki pływania, warsztaty pierwszej pomocy, bloki sportowe ( sala sportowa i piłka nożna), blok edukacyjny a w nim warsztaty z robotyki czyli nowe technologie, programowanie i eksperymenty pobudzające wyobraźnię oraz zajęcia kreatywne i wiele innych atrakcji ‼️

Dawka witamin i energii w smacznych i zdrowym drugim śniadaniu i obiedzie 🍎🍐🍊🍏🍓🍒🥦🍉🍇🥕

🔻 wstępny nabór, zapisy i informacje pod nr: 94 312 20 80
wew 202 lub pod adresem sport@bialogard.info
🔻 półkolonie organizowane zgodnie z wytycznymi
Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora
Sanitarnego.
🔻 w zgłoszeniu podajcie proszę wiek dziecka, numer turnusu
oraz dane kontaktowe.

Zapraszamy z Nami nikt się nie nudzi:)

data: 08/06/2020, 14:56W DNIU WASZEGO ŚWIĘTAWiecie czego brakuje Nam najbardziej 🤔 najbardziej brakuje nam beztroskiego śmiechu i krzyku Naszych kochanych dzieciaczków.
W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam żeby Wasze dzieciństwo było jak najbardziej beztroskie i trwało jak najdłużej. Do zobaczenia wkrótce 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

data: 01/06/2020, 10:08SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE DOSTĘPNE OD 30 MAJA
‼️ Już od soboty 30 maja ‼️ będziecie mogli korzystać z siłowni na świeżym powietrzu, placów zabaw, a także z małej infrastruktury leśnej. Od 30 maja 🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
W PRZESTRZENI OTWARTEJ: ALBO DYSTANS SPOŁECZNY ALBO MASECZKA
Jeśli w przestrzeni otwartej możecie zachować 2 metry odległości od innych, nie musicie zasłaniać ust i nosa. Można spacerować, jeździć rowerem, chodzić po parku czy parkingu bez maseczki – ale tylko wtedy, gdy zachowacie odpowiedni dystans społeczny.

Jeśli nie jesteście w stanie na świeżym powietrzu utrzymać 2-metrowego dystansu od innych – na przykład na zatłoczonym chodniku – wówczas musisz zasłonić usta i nos.

data: 28/05/2020, 09:06OD 6 MAJA IV ETAP ODMRAŻANIA GOSPODARKIW dniu dzisiejszym rząd poinformował o wprowadzeniu kolejnego, IV etapu odmrażania gospodarki. Od 6 czerwca , po spełnieniu wszelkich wytycznych i wymogów sanitarnych ponownie otwarte będą mogły zostać:
🔵 baseny
🔵 siłownie
🔵 kluby fitness
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych użytkowników oraz utrzymanie najwyższych standardów jakości czeka nas szereg zadań związanych z przygotowaniem obiektu do nowych wymagań sanitarnych. Wymaga to czasu i dużego zaangażowania wszystkich pracowników Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
O aktualnej sytuacji Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego i terminie otwarcia obiektu będziemy informowali na bieżąco na stronie www.sport.bialogard.info oraz fanpage'u https://www.facebook.com/sportbialogard/

data: 27/05/2020, 12:32MATKOM, MAMOM, MAMUSIOM wszystkiego najlepszego
data: 26/05/2020, 07:50DEWASTACJE WIAT STADIONOWYCH
Kolejny raz musieliśmy przeprowadzić naprawę wiaty stadionowej udostępnianej dla zawodników korzystających z bocznych boisk treningowych. Niestety zamiast służyć piłkarzom wiaty są nagminnie dewastowane.

data: 25/05/2020, 13:53BEZPIECZNA AKTYWNOŚĆ

Każda aktwnośc na świeżym powietrzu to dobra decyzja. Przed nami weekend. Słoneczna pogoda zachęca do wyjścia z domu. Korzystając z rekreacji na terenach leśno - parkowych przy Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zadbajcie o siebie i o swoje zdrowie korzystając z uroków wiosny bezpiecznie, z zachowaniem obowiązujących w przestrzeni publicznej zasad.

#badz_aktywny #sport_to_zdrowie #dbajcie_o_siebie

data: 22/05/2020, 13:14W KOŃCU NA BOISKU


W końcu na boisku 💪 Młodzi piłkarze z UKS Unia Białogard

data: 21/05/2020, 14:35OBIEKTY W GOTOWOŚCI NA WASZE PRZYBYCIE
Obiekty sa gotowe na Wasze przybycie i solidny trening w bezpiecznych warunkach . A Wy jesteście gotowi do działania 🤔
Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard UKS Unia Białogard Oldboje Iskra Białogard Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny BKS Iskra Białogard Klub Piłkarski
🔻 ⛹️‍♂️ 🔻 🤸‍♂️ 🔻 🤼‍♀️ 🔻 ⛹️‍♂️ 🔻 🤸‍♂️ 🔻 🤼‍♀️ 🔻 ⛹️‍♂️ 🔻🤸‍♂️ 🔻 🤼‍♀️ 🔻 ⛹️‍♂️ 🔻

data: 20/05/2020, 13:10OZONATORW trosce o zachowanie najwyższych standardów higienicznych Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zakupił profesjonalny ozonator do dezynfekcji wnętrz obiektów i pokoi hotelowych. Ozon wywarzany przez ozonator to odmiana tlenu o silnych właściwościach aseptycznych. Niszczy wszelkie mikroorganizmy i zapobiega ich rozwojowi. Zakupione przez nas urządzenie posiada deklarację zgodności, skuteczność jego działania została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez Sanepid oraz Instytut Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu techniczno - przyrodniczego w Bydgoszczy.

#dbamyowas #bedziemygotowi #szykujemyobiekty

Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard Oldboje Iskra Białogard
UKS Unia Białogard Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny BKS Iskra Białogard

data: 19/05/2020, 15:30NOWA SPORTOWA RZECZYWISTOŚĆ


Od dzisiaj 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻🔻

❗️ poniedziałek, 18 maja ❗️
zaczynamy nową sportową rzeczywistość i stawiamy kolejny krok w drodze do normalności. Wszystkim sportowcom i nie tylko życzymy powodzenia na treningach, samych wysokich wyników i sukcesów w sportowej rywalizacji 💪
🏃‍♂️⛳️⚽️🥅🥋🤼‍♂️⛹️‍♀️⛹️‍♂️

Zasady korzystania z obiektów http://www.sport.bialogard.info/aktualnosci.php
STADION I SALA KONTAKT 📞 664 167 527

data: 18/05/2020, 15:12OSTATNIE PRACE KONSERWACYJNETrwają ostatnie prace związane z konserwacją obiektu. Kompleks Basenowo-Rekreacyjny będzie mógł rozpocząć swoją działalność w czwartym etapie "odmrażania" sportu. Data wprowadzenia kolejnego etapu nie została jeszcze jednak podana.
#zachowaj_ostroznosc #dbajcie_o_siebie #do_zobaczenia

data: 15/05/2020, 12:24NOWE ZASDY KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW OD 18 MAJA

🔴 Od 18 maja nowe zasady korzystania z obiektów sportowych 

❗️ Możliwe będzie dzielenie pełnowymiarowego boiska na
dwie części, przy zachowaniu 5- metrowej strefy buforowej
na każdej połowie będzie mogło w tym samym momencie
przebywać 16 osób + 3 trenerów. W sumie na
pełnowymiarowym boisku piłkarskim mogą przebywać w
takim wariancie 32 osoby + 6 trenerów.

❗️ Na niepodzielonym stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim
limit osób to 22 osoby oraz 4 trenerów.

❗️ Udostępniona zostanie sala sportowa. Limity osób, które
będą mogły jednocześnie korzystać z naszego obiektu to
16 osób + 2 trenerów.

OBEKTY O CHARAKTERZE OTWARTYM 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻

▶️ zachowanie dystansu społecznego,
▶️ obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na
obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie
ma obowiązku zakrywania twarzy),
▶️ weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy liczby
osób wchodzących na obiekt),
▶️ dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
▶️ obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i
opuszczających obiekt czy korzystaniu z osobistego
sprzętu treningowego lub dezynfekcji po każdym użyciu.
▶️ zakaz korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

SALA SPORTOWA 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻

▶️ weryfikacja uczestników, zgłaszanie osób wchodzących na
obiekt (zarządca),
▶️ brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego
(poza WC),
▶️ dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
▶️ korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub
dezynfekcja po użyciu,
▶️obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i
opuszczających obiekt,
▶️szczegółowe wytyczne Polskich Związków Sportowych
dotyczące formuły prowadzenia zajęć przez trenerów.

Trwają konsultacje dotyczące nowych zasad korzystania z obiektów przez białogardzkie kluby sportowe. Zaczynamy od poniedziałku 💪

STADION I SALA KONTAKT 📞 664 167 527

data: 14/05/2020, 11:463 ETAP ODMRAŻANIA SPORTU

Od poniedziałku 18 maja  wchodzi w życie III, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią i ,,odmrażaniem" sportu. 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻 🔻
➡️ Zwiększone zostały limity osób, które mogą ćwiczyć na otwartych obiektach sportowych,
➡️ możliwe będzie dzielenie boisk piłkarskich, ➡️ umożliwiona zostanie także organizacja zajęć w obiektach zamkniętych (salach i halach sportowych).

Wkrótce więcej szczegółów.

data: 14/05/2020, 10:16KAPRYŚNA AURA IM NIE STRASZNA

Kapryśna aura nie rozpieszczała w ostatnich dniach drużyny UKS Unia Białogard, która zgodnie z wytycznymi i pod czujnym okiem trenera Sebastiana Szczerka konsekwentnie realizuje swój plan treningowy. 💪
#badz_ostrozny #przestrzegaj_zasad #dbaj_o_siebie

data: 13/05/2020, 09:23ZACHOWAJ OSTROZNOŚĆdata: 12/05/2020, 11:09BKS Iskra Białogard wróciła do treningówW ubiegłym tygodniu piłkarze BKS Iskra Białogard wrócili do treningów. Odbywały się one w małych grupach, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów i z wszelkimi wytycznymi Ministerstwa Sportu oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Na ten moment drużyny musiały poczekać blisko 2 miesiące ale pierwszy tydzień funkcjonowania w nowej piłkarskiej rzeczywistości już za nimi.

data: 11/05/2020, 09:39BKS Iskra Białogard wróciła do treningówW ubiegłym tygodniu piłkarze BKS Iskra Białogard wrócili do treningów. Odbywały się one w małych grupach, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów i z wszelkimi wytycznymi Ministerstwa Sportu oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Na ten moment drużyny musiały poczekać blisko 2 miesiące ale pierwszy tydzień funkcjonowania w nowej piłkarskiej rzeczywistości już za nimi.

data: 11/05/2020, 09:39WYDŁUŻYMY WAZNOŚĆ KARNETÓW
data: 08/05/2020, 11:52BĘDZIEMY GOTOWI
Intensywnie szykujemy się się na moment kiedy wprowadzony zostanie IV etap przywracania aktywności sportowej i będziemy mogli wznowić działalność basenu. W kasach basenowych montujemy specjalne osłony, które zapewnią bezpieczeństwo klientom obiektu oraz personelowi.
Będziemy gotowi 💪

data: 07/05/2020, 13:46II etap odmrażania gospodarkiPoniedziałek, 4 maja 2020 roku
❗️Otwieramy hotel BOSiR dla klientow indywidualnych
Wszelkie informacje i rezerwacje 📞 +48 94 312 32 11 wew 18 📞 kom. 728 173 340
❗️Będzie można korzystać z infrastruktury sportowej o
charakterze otwartym.
Korzystanie ze stadionu 📞 kom. 664 167 527

data: 04/05/2020, 09:33OTWIERAMY HOTEL BOSiR‼️ Wracamy ‼️
Już jutro, w poniedziałek 4 maja otwieramy hotel BOSiR dla klientow indywidualnych i we wzmożonym reżimie sanitarnym .
Jesteśmy przygotowani. Stosujemy się do wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz zapewniamy najwyższy standard higieny w naszym obiekcie, dzięki czemu będziecie Państwo mogli czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie.

W przypadku pytań dotyczących Państwa pobytu w naszym obiekcie zapraszamy do kontaktu.

Wszelkie pytania i rezerwacje pokoi pod numerami 🔻🔻🔻

📞 +48 94 312 32 11 wew 18
📞 kom. 728 173 340

Zapraszamy

data: 03/05/2020, 14:47ROCZNICA KONSTYTUCJI 3 MAJAWkrótce kolejna rocznica Konstytucji 3 Maja. Jak co roku święto zostanie uczczone przez BOSiR Sp. z o.o. 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Zachęcamy do włączenia sie do akcji wywieszenia 2 maja biało-czerwonych flag. My też włączamy się do akcji 👍


data: 30/04/2020, 12:21PRZYSPIESZAMY PRZERWĘ TECHNOLOGICZNĄPowoli staramy się wracać do normalności i szerzej otwierać dla Was drzwi obiektów BOSiR. Aby jak najlepiej wykorzystać przerwę w funkcjonowaniu Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego w chwili obecnej na terenie krytej pływalni trwa coroczna przerwa techniczna, która zazwyczaj planowana była we wrześniu. Odbywają się prace konserwacyjno - remontowe oraz przeglądy wszystkich urządzeń i systemów tak, aby nie powodować ograniczeń dla klientów oraz przestoju w działalności obiektu po jego uruchomieniu. Wykonywana jest konserwacja niecki basenu rekreacyjnego, przegląd, czyszczenie i regeneracja złóż filtracyjnych aby woda basenowa spełniała wszelkie normy sanitarne. Ponadto przeglądom poddawane są centrale wentylacyjne wraz z wymianą filtrów, aby klienci mogli oddychać czystym i świeżym powietrzem bez zbędnych zanieczyszczeń. Konserwacji poddana została również strefa saun, gdzie przeglądane są urządzenia i generatory saunowe oraz modernizowana jest sauna infrared. Odświeżono również ściany w holu głównym oraz w szatniach i przebieralniach. Wszystkie te prace wykonywane są po to aby nasz obiekt spełniał najwyższe standardy jakościowe.
Będziemy gotowi na Wasz powrót i bezpieczne korzystanie z obiektu zgodnie z zasadami wzmożonego reżimu sanitarnego. Napływające do nas informacje wskazują, że w przypadku utrzymującego się spadku zachorowań są plany połączenia II i III etapu odblokowania działalności gospodarczej i życia społecznego, a to może spowodować również przyspieszenie etapu IV, w którym zaplanowane jest wznowienie działalności basenów.

data: 29/04/2020, 13:56OTWARCIE INFRASTRUKTURY O CHARAKTERZE OTWARTYMOd 4 maja czyli już za tydzień będzie można korzystać z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym. Stadion lekkoatletyczno - piłkarski i bosika sportowe zostaną udostępnione jednorazowo dla maksymalnie sześciu osób korzystających z danego obiektu. Jesteśmy w trakcie opracowywania regulaminu korzystania z otwartych obiektów BOSiR, procedur pracy na poszczególnych stanowiskach oraz systemu ewidencji osób korzystających z obiektów zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu. Trwają konsultacje dotyczące nowych zasad korzystania z obiektów przez białogardzkie kluby sportowe.

KORZYSTANIE ZE STADIONU KONTAKT 📞 664 167 527

Obowiązywać będą następujące zasady bezpieczeństwa:
📌 zachowywanie dystansu społecznego
📌 obowiązek zasłaniania twarzy w trakcie drogi dotarcia na
dany obiekt sportowy
📌 brak obowiązku zakrywania twarzy w trakcie
przebywania na obiekcie np. boisku
📌 ograniczona liczba osób - max. 6 osób korzystających z
danego obiektu
📌 weryfikacja i ewidencja przez zarządcę osób wchodzących
na teren obiektu
📌 brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego
(poza WC)
📌 dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
📌 obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i
opuszczających obiekt
📌 korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub
dezynfekcja po każdym użyciu

Kolejne etapy powrotu do sportowej rzeczywistości będą wdrażane w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej w Polsce.

data: 28/04/2020, 12:40PRACE PIELĘGNACYJNE NA STADIONIE


Wiosna to czas bardzo intensywnych zabiegaów na murawach sportowych. Naworzenie ma pomóc naturze w jak najlepszym starcie wzrostu trawy w nowym sezonie. Szczegółowe zaplanowanie czasu i składu zabiegów oraz oprysków przeciw chwastom i chorobom traw jest bardzo istotne i pozwala zminimalizować koszty przy zachowaniu zadowalających efektów. Nawozy długodziałające, które uwalniają aktywne substancje nawet przez kilka miesięcy, zasilają trawę przez cały okres wegetacji, zapewnia piękną i wytrzymałą nawierzchnię oraz długofalowy efekt przy zastosowaniu mniejszych nakładów finansowych.

data: 27/04/2020, 09:17"ODMRAŻANIE SPORTU"

W sobotę, 25 kwietnia ogłoszony został plan "odmrożenia" sportu. W kolejnych etapach będą znoszone wprowadzone dotychczas ograniczenia - oczywiście z zachowaniem określonych zasad np. co do maksymalnej liczby osób przebywających jednocześnie na terenie danego obiektu. Drugi etap zaplanowany na 4 maja obejmuje otwarcie m.in. stadionów, kortów tenisowych, boisk szkolnych i "orlików". W trzecim etapie otwarte mają być hale sportowe, a w kolejnym baseny, siłownie czy kluby fitness. Dokładne daty wdrożenia kolejnych etapów będą ogłaszane w zależności od sytuacji w kraju.

Dbajcie o siebie i rozsądnie korzystajcie z aktywności na świeżym powietrzu.

#zostańwdomu #razemsieuda #Bialogardnaszemiasto

data: 27/04/2020, 08:53ZACHOWAJMY OSTROŻNOŚĆPiękna pogoda, zbliżający się weekend i rozległe tereny zielone przy Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zachęcają do spacerów. Nie zapominajcie o środkach ochrony (przyłbice, maseczki) i rozsądnie korzystajcie z aktywności na świeżym powietrzu❗️To skuteczny sposób ochrony i szansa na ograniczenie rozprzestrzenianie się wirusa. Jeżeli spacerujecie, unikajcie innych ludzi. Izolacja jest męcząca jednak ograniczajmy poruszanie w przestrzeni publicznej. To wielkie wyzwanie, ale razem musi nam sie udać.
Wprowadzony pierwszy etap łagodzenia obostrzeń daje nadzieję, że po wdrożeniu kolejnych etapów, już niebawem znowu się z Wami zobaczymy.
My dbamy o stan obiektów, przeprowadzamy wszelkie możliwe prace pielegnacyjne, konserwacyjno- remontowe i odliczamy czas do spotkania z Wami 💙

#zostańwdomu #razemsieuda #Bialogardnaszemiasto

data: 24/04/2020, 10:18WYDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW
data: 23/04/2020, 11:53KOLEJNE ZABIEGI - BOISKA BOCZNE


Kolejny zabieg pielęgnacyjny polegający na nakłuwaniu darni wykonany został przez pracowników Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o na boiskach bocznych. Po takim zabiegu wzmacniają się korzenie trawy, poprawiają się możliwości regeneracyjne, darń murawy wyrównuje się a warunki dla dopływu powietrza, wody i składników mineralnych są znacznie lepsze. Park maszynowy oraz szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwalają pracownikom zrelizować większość zadań przy użyciu sprzętu będącego na wyposażeniu ośrodka, we własnym zakresie, nie ponosząc kosztów zlecania takich zadań podmiotom zewnętrznym.

data: 22/04/2020, 09:00DRZEWA - ZIELONE PŁUCA MIASTA


Na terenach zielonych przy obiektach sportowo-rekreacyjnych BOSiR wykonaliśmy wiosenne nasadzenia drzew, które odgrywają ogromną rolę w środowisku. Pochłaniają dwutlenek węgla poprawiając tym samym skład powietrza. Oczyszczają je także z toksycznych gazów i pyłów. Są środowiskiem życia wielu zwierząt. Oprócz tego zatrzymują wody opadowe i chronią nas przed hałasem. Zadrzewione tereny są bardziej atrakcyjne dla rekreacji i zachęcają do aktywności fizycznej a poprzez to wpływają na obniżenie poziom stresu, którego ilość w naszym organizmie wpływa na naszą odporność.🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲

data: 21/04/2020, 09:26ZACHOWAJMY OSTROŻNOŚĆ

Od dzisiaj możemy rekreacyjnie wyjść na spacer do parku lub lasu w związku z czym tereny leśno – parkowe przy obiektach sportowych BOSiR są otwarte. Nadal jednak nie możemy korzystać z placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz gromadzić się w grupach. Musimy zachować daleko idącą ostrożność i zdrowy rozsądek ! Nasze i naszych najbliższych zdrowie jest najważniejsze. Cierpliwość, samodyscyplina i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pomogą nam walce z epidemią i w szybszym powrocie do normalności.

data: 20/04/2020, 13:08OSZCZĘDNIE I EKOLOGICZNIE
Oszędnie i eko. Posiadana przez BOSiR własna farma fotowoltaiczna, w słoneczne dni takie jak dziś produkuje ekologiczną energię elektryczną ze słońca, która w pełni pokrywa zapotrzebowanie energetyczne obiektu krytej pływalni. To bardzo przyjazne środowisku rozwiązanie pozwalające jednocześnie znacząco obniżyć nasze rachunki za prąd. Dzięki temu spółka jest w stanie w dużym stopniu zredukować koszty przestoju obiektu, który pomimo zamknięcia dla klientów musi ze względów technologicznych nadal funkcjonować, choć w bardzo ograniczonym zakresie. Jedną z największych zalet fotowoltaiki jest jej proekologiczny charakter.Wytwarzanie energii ze słońca nie wpływa negatywnie na zdrowie oraz życie ludzi i zwierząt i nie powoduje emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Oszczędzamy i współpracujemy z naturą zamiast jej szkodzić.

data: 17/04/2020, 14:47NOWY TYDZIEŃ NOWE WYZWANIA

Nowy tydzień nowe wyzwania 🥅. Wertykulacja murawy to pionowe cięcie darni. Dzięki temu zabiegowi zapewniamy trawie lepszy dostęp wody, światła i tlenu a boisko przypominać będzie gęsty zielony dywan.

data: 14/04/2020, 14:24CARDIO Z NATALIĄĆwiczyć jak widać można prawie wszędzie 💪 dziś kolejna propozycja Natalii czyli "Trening cardio w starej szopie"
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
https://www.youtube.com/watch…
My również przyłączamy się do życzeń świątecznych. Do zobaczenia - oby jak najszybciej 😘
#zostanwdomu #jestesmyzwami #razemnamsieuda

data: 10/04/2020, 09:56PRZYŁĄCZYLIŚMY SIĘ DO AKCJI SZYCIA MASECZEKZmieniło się życie nas wszystkich. Obiekty sportowe i basen są dla Was niedostępne, ale my próbujemy znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji i wykorzystać czas jak najefektywniej. Robimy wszystko, żeby zachować miejsca pracy jednocześnie pomagając w walce z epidemią w sposób, w jaki możemy – czyli szyjąc maseczki ochronne. Już od jakiegoś czasu pracownicy Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji włączyli się do akcji wspierającej zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom szpitala. Pierwszy pakiet maseczek został już przekazany 💙. Szyjemy dalej.


data: 09/04/2020, 14:28ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
data: 09/04/2020, 07:55CO MUSI BYĆ ZROBIONE ZROBIONE BYĆ MUSICo ma być zrobione zrobione być musi 💪 Zmieniamy się dla Was i korzystając z tego, że większość Was stosuje zasadę #zostanwdomu wykonujemy wszelkie niezbędne naprawy, remonty i prace konserwacyjne, które sprawią, że jak już do nas wrócicie 💙 komfort korzystania z kompleksu basenowego będzie jeszcze większy.

data: 09/04/2020, 07:54PODZIEL SIĘ ZDJĘCIEMKiedyś ... Wczoraj ...Dziś... Powspominajmy. Jeśli macie zdjęcia z naszego stadionu i obiektów, i chcecie się nimi podzielić to wrzucajcie je pod postem na profilu facebookhttps://www.facebook.com/sportbialogard/photos/pcb.2280195188942515/2280194858942548/?type=3&theaterlub przyślijcie na naszą skrzynkę e-mail: sport@bialogard.info  Przypomnijmy sobie te bardziej odległe czasy i chwile, które jeszcze niedawno wspólnie dzieliliśmy, kiedy mogliśmy razem uczestniczyć w imprezach sportowych czy spędzać czas podczas rekreacji 📷🎥📽🎞📸

Zdjęcie ze strony "Dawny Białogard-Miłośnicy".

data: 08/04/2020, 11:29JACCUZI JUŻ NA WAS CZEKA


Przy tak intensywnym korzystaniu z Naszego obiektu, przez wielu klientów i grupy, po kilkanaście godzin na dobę każdego dnia, Kompleks Basenowo - Rekreacyjny musi przechodzić niezbędne naprawy, remonty i prace konserwacyjne. Część z nich można wykonać tylko przy wyłączonym z eksploatacji obiekcie. Korzystając z przerwy w funkcjonowaniu obiektu trwają obecnie tego typu pracę tak, żeby obiekt jeszcze lepiej Wam służył. Jednym z zadań jest wymiana uszkodzonej wanny do hydromasażu, której ze względów logistycznych jak również ze względu na skomplikowanie prac nie można było wykonać podczas normalnej pracy basenu. Korzystając z okazji zamontowaliśmy zupełnie nowe jaccuzi o ulepszonej konstrukcji. Mamy nadzieję, że już niedługo będziecie mogli je wypróbować. Trzymajcie się zdrowo, dbajcie o siebie i przestrzegajcie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Razem musi się udać 💙💙💙

data: 08/04/2020, 11:29PIASKOWANIE MURAWY

Wiosna to czas intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych na murawie stadionu. Piaskowanie boiska piłkarskiego polegaja na posypaniu powierzchni trawiastej równomierną warstwą piasku, co przyczynia się do lepszego rozwoju korzeni trawy i poprawy struktury gleby.

data: 06/04/2020, 09:02PRZY STADIONIE STANĄŁ PCZKOMATPrzy stadionie stanął paczkomat czyli system automatycznych skrytek pocztowych do nadawania i odbierania przesyłek. To niewątpliwie duże udogodnienie dla osób korzystających z terenów rekreacyjnych przy ul. Moniuszki 49 oraz mieszkańców miasta i okolic.


data: 02/04/2020, 11:45część 2 TRENINGU Z MARTĄ - Dolne partie ciałaDzisiaj, w drugiej części treningu aqua aerobiku "na sucho" ćwiczymy z Martą dolne partie ciała. Bez wymówek 😉 Zapraszamy na https://www.facebook.com/sportbialogard/videos/1331250530405910/

data: 01/04/2020, 09:37KORZYSTAMY Z PIĘKNEJ POGODY
Słoneczną pogodę, która dopisywała nam w ubiegłym tygodniu wykorzystaliśmy w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o do prac na zewnątrz. Kratki odwodnienienia liniowego aby spełniały swoje zadanie i skutecznie odprowadzały wodę też wymagają systematycznej konserwacji i oczyszczania.

data: 31/03/2020, 11:01AQUA AEROBIK ,,NA SUCHO" Z NATALIĄ
Nowy tydzień i nowe wyzwania. Dziś druga część treningu z Natalią czyli aqua aerobiku na sucho - "Silne ramiona i barki" 💪👍💪https://youtu.be/WfvSVJprx_w

data: 30/03/2020, 10:25OBIEKT NIECZYNNY DO ODWOŁANIA

data: 27/03/2020, 08:55SAM ZDECYDUJ Z KIM


Przedmiotem działania Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o jest między innymi realizowanie na rzecz mieszkańców miasta zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu,w tym poprzez współpracę z podmiotami realizującymi zadania z tego zakresu. Aby ułatwić Wam wybranie najbardziej odpowiedniej aktywności i wesprzeć lokalnie działających przedsiębiorców postanowiliśmy udostępniać na naszym fanpage'u oferty treningów prowadzonych przez kluby/trenerów/instruktorów działających  na terenie Białogardu i okolic.
Dzisiaj Przemysław Dunaj https://www.facebook.com/profile.php?id=100010774869957 i Fiteska Studio https://www.facebook.com/fiteska/.
Szczegóły na tablicach informacyjnych
#cwiczwdomu #sporttozdrowie #chwilarelaksu


data: 26/03/2020, 08:32DBAJ O FORMĘ Z NATALIĄJak się trzymacie ? Dajecie radę ? Pamiętajcie, że czasem dobrze jest chociaż na chwilę zająć się czymś innym i oderwać myśli od informacji płynących do nas ze wszystkich mediów. Stres jest naturalną reakcją naszego organizmu. W sytuacji zagrożenia pobudza nas i mobilizuje do walki jednak w nadmiarze jest szkodliwy. Dzisiaj łączy się z Wami Natalia, z którą trenujecie aqua aerobik. Razem spróbujecie stawić czoło stresowi w treningu uaktywniającym dolne partie ciała. W każdej chwili możecie odtworzyć filmik i poćwiczyć. Na pewno nie pożałujecie tego po powrocie na zajęcia w basenie.

#zostanwdomu #dodatkowezaostrzenia #cwiczymyrazem #basenbialogard #zwaminajlepiej

data: 26/03/2020, 08:26NIE NUDŹ SIĘ W DOMUMonika - instruktorka i trener personalny w szkółce pływackiej Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o poleca 🔻🔻🔻🔻🔻https://www.youtube.com/channel/UCMcxK1I5HhaZjM8HAg9uveQ… jako doskonałą alternatywę na czas waszej izolacji.
Znajdziecie tam gotowe zestawy domowych ćwiczeń dla dzieci i dorosłych, które nie pozwolą Wam się nudzić i sprawią, że po powrocie na basen 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️ będziecie w super formie. A jak zatęsknicie za wodą to możecie z waszymi maluchami wykorzystać wannę. Oczywiście pod waszym czujnym okiem ❗️

data: 24/03/2020, 11:14SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA NIEDOSTĘPNA !
UWAGA! W związku ze stanem epidemii urządzenia siłowni zewnętrznej znajdujące się na terenie obiektów sportowych przy ul. Moniuszki 49 w Białogardzie zostają zamknięte do odwołania❗️
Prosimy o dostosowanie się do wymogów bezpieczeństwa .

#zostanwdomu
#zasadybezpieczenstwacoronawirus
#bialogardzkiosrodeksportuirekreacji

data: 24/03/2020, 11:14Z MARTĄ WARTO :)


Obiecaliśmy, że do Was "przyjdziemy" więc jesteśmy. Mamy nadzieję, że trzymacie się wszelkich wytycznych i nie opuszczacie domu o ile naprawdę nie musicie. Dzisiaj łączy się z Wami Marta, która na co dzień prowadzi w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zajęcia aqua aerobiku. W każdej chwili możecie odtworzyć filmik i dbać o kondycję z Martą. Po powrocie na zajęcia w wodzie będzie 🔥 i 0 taryfy ulgowej 😉

TRENING NA SUCHO https://www.facebook.com/sportbialogard/videos/842491229585037/

data: 24/03/2020, 11:14JESTEŚMY Z WAMI


Sport to zdrowie i nikomu z Was nie musimy tłumaczyć jakie korzyści wynikają z aktywności fizycznej. Jedną z podstawowych - i w tym momencie najważniejszych - jest mniejsze prawdopodobieństwo zapadnięcia na wiele chorób. Sytuacja, w której jesteśmy powoduje wiele ograniczeń, ale myślimy o Was 💙💙💙 i spróbujemy zastąpić zajęcia w basenie w nieco inny, trochę niekonwencjonalny sposób. Wkrótce pojawią się na naszym fanpage'u krótkie filmiki 💻 z "zajęć" on-line z naszymi instruktorami szkółki pływackiej i aqua aerobiku, w których na "sucho" zaproponujemy alternatywę dla zajęć w 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♂️do wykonania w najwygodniejszym dla Was terminie. Wszystkie materiały przygotuje we współpracy z zespołem BOSiR Nasza wykwalifikowana kadra trenerska, z którą Wy i Wasze dzieci ćwiczycie na co dzień czyli Monika, Igor i Szymon (szkółka pływacka) oraz Marta i Natalia (aqua aerobik). Przygotujemy je z myślą o różnych grupach wiekowych, stopniach zaawansowania i osobach o różnej kondycji. Nie zabraknie porad i informacji o tym, jak w obecnej sytuacji utrzymać kondycję.

Wkrótce się widzimy. Dbajcie o siebie i nie wychodźcie z domu. My przyjdziemy do was online 😘

data: 18/03/2020, 11:58PRZYGOTOWANIA DO SEZONU
Pomimo trudnej sytuacji jaka nas dotknęła staramy się dbać o powierzone nam obiekty. Prowadzimy przygotowania do sezonu. Trwają prace polegające na wertykulacji darni pozwalające usunąć obumarłe części traw tworzące filcowatą zbitą pokrywę z części łodyg, obumarłych resztek liści i innych zanieczyszczeń organicznych, które pozostały po zimie. Stosujemy zalecenia przygotowane dla zakładów pracy przez Ministerstwo Rozwoju - we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym. Zachowujemy bezpieczną odległość , promujemy regularne i dokładne mycie rąk oraz zapewniamy stały dostęp do miejsc, w których można myć ręce mydłem i wodą. Na terenie obiektów rozwieszone są plakaty informujące jak skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2. Dokładamy wszelkich starań, aby miejsca pracy były czyste i higieniczne a wszystkie obszary często używane regularnie i starannie sprzątane, z użyciem wody z detergentem i środków dezynfekujących. Życzymy wszystkim zdrowia. Dbajcie o siebie i stosujcie się do zaleceń 👍

data: 17/03/2020, 12:19! KOMUNIKAT !

data: 16/03/2020, 09:26KOMUNIKAT URZĘDU SKARBOWEGO

Na prośbe Urzędu Skarbowego w Białogardzie udostępniamy komunikat:


E-usługa zamiast wizyty

w urzędzie skarbowym

Zdecydowaliśmy się na czasowe ograniczenie dostępu do Urzędu Skarbowego w Białogardzie ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa

 

od 13 do 27 marca 2020 r.

PODATKI BĘDZIESZ MÓGŁ ROZLICZYĆ NA 3 SPOSOBY

  • On-line poprzez Twój e-PIT,
     e-Deklaracje, e-PUAP
  • W urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.
  • Za pośrednictwem poczty. Korespondencję proszę kierować na adres: Naczelnik Urzędu Skarbowego w Białogardzie, ul. Mickiewicza 3, 78-200 Białogard

 

Kontakt telefoniczny do urzędu skarbowego:

PIT – nr telefonu: 94 311-04-51, 94 311-04-54, 94 311-04-17, 94 311-04-22, 94 311-04-24, 94 311-04-10, 94 311-04-19

VAT – nr telefonu: 94 311-04-51, 94 311-04-54, 94 311-04-17, 94 311-04-10, 94 311-04-19, 94 311-04-22

CIT – nr telefonu:94 311-04-51, 94 311-04-54, 94 311-04-10, 94 311-04-19

podatek akcyzowy – nr telefonu: 94 311-04-22

spadki/darowizny – nr telefonu 94 311-04-20, 94 311-04-08

rejestracja podatników – nr telefonu 94 311-04-47, 94 311-04-15

egzekucja administracyjna – nr telefonu 94 311-04-27, 94 311-04-38, 94 311-04-28

rachunkowość podatkowa, komórka wierzycielska – nr telefonu: 94 311-04-30, 94 311-04-34, 94 311-04-35, 94 311-04-23, 94 311-04-36

Adres e-mail urzędu skarbowego: us.bialogard@mf.gov.pl

Informacje podatkowe oraz serwis Twój E-PIT znajdziesz pod adresem

www.podatki.gov.pl

data: 16/03/2020, 09:26CZYSTOŚĆ I HIGIENA


Aby zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem przypominamy o zachowaniu podstawowych zasad higieny.
W naszym obiekcie - zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białogardzie stosujemy wzmożony reżim sanitarny. Dbamy aby wszystkie, szczególnie ogólnodostęone miejsca były czyste, higieniczne i na bieżąco dezynfekowane.

data: 10/03/2020, 13:48BUFET W NOWEJ ODSŁONIEBufet w nowej odsłonie. Po wodnych szaleństwach zapraszamy do spróbowania ciepłych i zimnych przekąsek. Dostępne są również sałatki, koktajle owocowe, aromatyczna kawa i herbata. 

data: 09/03/2020, 12:21BABSKI PIĄTEK
Już dzisiaj od 18 "Babski piątek" czyli Dzień Kobiet w naszym małym SPA 🌷🌷🌷. Strefa saun od godziny 18 będzie dostępna tylko dla Pań. Przed wami
🌷 2 godziny w strefie sauna/basen (wanny z hydromasażem- jacuzii, masażery ciała, masażery karku, podwodne leżanki, sterfa saun z basenem schładzalnym, sauna sucha, sanarium, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, podgrzewane leżanki)
🌷 rytuał naparzania z saunamistrzem o godz. 19
🌷 masaże relaksacyjne
🌷 aromatyczny, oczyszczająco-kojący peeling solny
🌷 orzeźwiające napoje
🌷 chillautowa, wyciszająca umysł muzyka i blask świec
Obowiązuje rezerwacja miejsc. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204

data: 06/03/2020, 14:46SOBOTNIE sauna OPEN
Jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca również dzisiaj - SAUNA OPEN w strefie saun Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o oferta, która cieszy się dużym zaintersowaniem z Waszej strony i na stałe już zagościła w ofercie naszego Kompleksu:

🔹 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)

🔹 bez wcześniejszej rezerwacji

🔹 w cenie biletu sauna/basen

🔹 liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

data: 06/03/2020, 14:39BUDUJ ODPORNOŚĆ


Jak myślicie, chyba nie warto marnować takiego dnia 🤔 Korzystajcie z pieknej pogody bo hartowanie jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych metod budowania odporności. Zdrowie zależy od naszego układu odpornościowego, a o jego działanie powinniśmy dbać przez cały rok.

data: 05/03/2020, 10:21WIOSENNE ZABIEGI NA BOISKACH

Pierwsze dni marca - przy sprzyjających warunkach atmosferycznych - to najlepszy czas na przeprowadzenie oceny stanu terenów zielonych po okresie zimowym. To czas porządków i przygotowań do kolejnego sezonu wegetacyjnego murawy. Zaczynamy od grabienia terenu i pozbywania się resztek liści i innej roślinności, która nie powinna zalegać na powierzchni. Szczegółowe zaplanowanie zabiegów , nawożenia i oprysków to gwarancja pięknej i wytrzymałej nawierzchni.

data: 03/03/2020, 14:19ZMIANA BARW KLUBOWYCH


Cieszą nas sukcesy młodzieży trenującej na terenie obiektów sportowych Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o, o które na codzień dbają pracownicy BOSiR. Tym razem od sezonu 2020 barwy klubowe zmienia Łukasz Cach - zawodnik Klub Lekkoatletyczny Iskra Białogard, który będzie teraz biegał dla WMLKS-u Pomorze Stargard. W barwach KL Iskra Białogard Łukasz zdobył wiele medali mistrzostw województwa, występował także na Mistrzostwach Polski 👍

data: 02/03/2020, 14:37SOBOTNIE sauna OPEN


Każda pierwsza sobota miesiąca - SAUNA OPEN w strefie saun Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o oferta, która cieszy się dużym zaintersowaniem z Waszej strony i na stałe już zagościła w ofercie naszego Kompleksu:
🔹 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)
🔹 bez wcześniejszej rezerwacji
🔹 w cenie biletu sauna/basen
🔹 liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

data: 28/02/2020, 14:02INTENSYWNE FERIE
Za Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o bardzo intensywny okres. Podczas ferii nasz obiekt odwiedziło 🔻🔻🔻 ponad 6 tysięcy 700 osób 🔻🔻🔻. W tym roku czas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży rozpoczął się dla nas dużo wcześniej bo już w połowie stycznia od zimowego zgrupowania młodzieży z Arrachion Olsztyn * oraz KS Gwiazda Bydgoszcz *. Na początku lutego formę szlifowali w Białogardzie uczestnicy zimowego Obozu BJJ braci Linke Macaco Gold Team - Linke Bros *. Od 10 lutego realizowaliśmy program Ferii Zimowych z BOSiRem. Przez cały ten okres dzieci i młodzież do 18 roku życia obowiązywał wstęp na basen w cenie biletu grupowego 10zł/godz. Dwukrotnie - w środę 12 lutego oraz w piątek 14 lutego spędziliście czas na aqua kids (animacje w wodzie z instruktorem). Z atrakcji tej skorzystało ponad 100 dzieci. Od 17 do 23 lutego ponad 3600 osób odwiedziło nasz Kompleks Basenowy i sprawdziło swoje umiejętności na wodnym torze przeszkód aquatrack. Wszystkie atrakcje podczas ferii 🤸‍♂️ 🏃‍♀️🤸‍♀️były dostępne bez żadnych dodatkowych opłat 🆓🆓🆓 i w cenie biletu na basen. Ferie zakończylismy obozem Klubu Sportów Walki https://www.facebook.com/Macaco-Gold-Team-Zet-Team-1500543686905207/. Dziękujemy, że wybraliście nasz obiekt 💙💙💙
*zdjecia z archiwum klubów

data: 26/02/2020, 11:30KONDOLENCJE DLA RODZINY I BLISKICH
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Elżbiety Litewki, założycielki, Prezes UKS Unii Białogard. Pani Ela z ogromnym zaangażowaniem czuwała nad właściwym i skutecznym funkcjonowaniem Klubu wkładając ogrom pracy w to, żeby trenerzy i młodzi zawodnicy mieli możliwość realizowania swojej piłkarskiej pasji.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Jacek Słowiński Prezes Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z pracownikami BOSiR Sp. z o. o.

data: 25/02/2020, 14:43W DZIEŃ KOBIET sauna time
Już wkrótce Dzień Kobiet 🌷🌷🌷. Pomyślałyście już jak spędzić ten wyjątkowy czas ? Zachęcamy do udziału w Sauna Time w piątek 6 marca 2020 roku. Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Odrobina zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA. Wyjątkowe chwile w strefie saun (40 zł/2 godziny) lub strefa saun + masaż (60 zł/2 godziny ). Wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie.
🌷 2 godziny w strefie sauna/basen (wanny z hydromasażem- jacuzii, masażery ciała, masażery karku, podwodne leżanki, sterfa saun z basenem schładzalnym, sauna sucha, sanarium, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, podgrzewane leżanki)
🌷 rytuał naparzania z saunamistrzem o godz. 19
🌷 masaże relaksacyjne
🌷 aromatyczny, oczyszczająco-kojący peeling solny
🌷 orzeźwiające napoje
🌷 chillautowa, wyciszająca umysł muzyka i blask świec
Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204

data: 24/02/2020, 14:32WODNY TOR PRZESZKÓD ZNOWU Z NAMIKolejne ferie z wodnym torem przeszkód w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o.  Z wodnych szleństw możecie korzystać od poniedziałku 17 lutego do końca ferii  to znaczy do 23 lutego włącznie. Atrakcja będzie dostępna ⏺ bez dodatkowych opłat w cenie biletu na basen. Zapraszamy od poniedziałku. Zaplanujcie ten czas w Kompleksie Basenowo- Rekreacyjnym przy ul. Moniuszki 49 w Białogardzie.

data: 14/02/2020, 11:59FERIE Z AQUA KIDS


Tak się bawiliśmy wczoraj na AQUA KIDS. Kolejna godzina z pełną energii instruktorą Martą już jutro                                   tj. w piątek 14 lutego o godzinie 17. Przed Wami godzinne zajęcia pod okiem doświadczonego instruktora
📌 bez wcześniejszych zapisów
📌 w cenie biletu na basen
Taniec w wodzie przy muzyce prowadzony będzie w formie zabawowej, mającej na celu wprowadzenie w wodny świat, oswojenie dzieci z wodą. Dobra zabawa gwarantowna. Zajęcia odbywają się w basenie rekreacyjnym. Nie nudźcie się w ferie :) Zapraszamy


data: 13/02/2020, 10:10WALENTYNKI W STREFIE SPA


Ruszają zapisy na Walentynkowe Sauna Time czyli wieczory saunowe nie tylko dla dwojga i nie tylko w damskim gronie. Do wyboru dwa pakiety saunowe ( 40 lub 60 zł) a w nich:
❣️ 2 godziny w strefie sauna/basen
❣️ rytuały naparzania z saunamistrzem o godz. 19 i 20
❣️ 3 rodzaje masażu RelaxoweZdrowie Agnieszka Herter:
- MASAŻ CIAŁA czyli odprężający masaż całego ciała
regulujący funkce organizmu przez dotyk
- SHIATSU FACELIFT czyli ujędrniająco - odprężający i
przeciwzmarszczkowy masaż twarzy
- REFLEKSOLOGIA STÓP czyli uaktywnienie samoleczenia
organizmu poprzez pobudzenie stref refleksyjnych stóp
❣️ aromatyczny, oczyszczająco-kojący peeling
a wszystko z chillautową, wyciszającą umysł muzyką w tle, w blasku świec, z orzeżwiającymi napojami. Spróbujcie odprężenia w wyjątkowej atmosferze, usuńcie napięcie nerwowe i pozbądźcie się stresu. Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona

data: 13/02/2020, 10:10FERIE czas START !Oferta ferii w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o START, przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji:


 przez całe ferie (od 10 do 23 lutego 2020 roku) dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia wstęp na basen w cenie biletu grupowego - 10 zł za godzinę
środa 12 lutego godz. 12:00 oraz piątek 14 lutego godz. 17:00 aqua kids czyli godzinne zajęcia dla dzieci pod okiem doświadczonego instruktora ( bez wcześniejszych zapisów), taniec w wodzie przy muzyce prowadzony w formie zabawowej, mającej na celu wprowadzenie w wodny świat i oswojenie dzieci z wodą
 od 17 do 23 lutego macie możliwość wypróbować swoje możliwości na wodnym torze przeszkód aquatrack

Atrakcje podczas ferii 🤸‍♂️ 🏃‍♀️🤸‍♀️
❗️ są dostępne bez żadnych dodatkowych opłat 🆓🆓🆓
❗️ w cenie biletu na basen
Zapraszamy. Kompleks Basenowo - Rekreacyjny ul. Moniuszki 29, Białogard 👍🥰😘

data: 11/02/2020, 08:35FERIE W SZKÓŁCE PŁYWACKIEJ


data: 11/02/2020, 08:35AQUA AEROBIK W RYTMIE SALSY

Karnawałowe szaleństwo czyli trening aqua aerobiku w rytmach salsy z instruktorką Natalią 🤽‍♀️🎶💪

data: 03/02/2020, 10:15SOBOTNIE SAUNA OPEN

Kochani już w najbliższą sobotę 1 lutego czeka na Was 🧡🧡🧡 magiczny świat saun a w nim chwile relaksu oraz szansa na ukojenie nerwów i odpoczynek od codzienności. Saunamistrz zabierze Was w wyjątkową podróż do krainy ciepła, relaksu i aromaterapii:
📌 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)
📌 bez wcześniejszej rezerwacji
📌 w cenie biletu sauna/basen
📌 liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).
Do zobaczenia ...

data: 30/01/2020, 10:48AWARIA TERMINALA
data: 24/01/2020, 09:21STREFA SAUN
data: 23/01/2020, 09:26U NAS SEZON TRWA CAŁY ROK
W Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o sezon trwa cały rok. Od niedzieli w naszych obiektach szlifują formę juniorzy z Arrachion Olsztyn 💪👍👊

data: 22/01/2020, 09:30MOC UŚCISKÓW DLA NASZYCH KOCHANYCH DZIADKÓW
data: 21/01/2020, 09:45FERIE z BOSiRem


Wielkimi krokami zbliża się czas zimowego wypoczynku. Tych wszystkich, którzy nie mają pomysłu na spędzenie ferii, zapraszamy do nas ! Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji:
 przez całe ferie (od 10 do 23 lutego 2020 roku) dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia wstęp na basen w cenie biletu grupowego - 10 zł za godzinę
środa 12 lutego godz. 12:00 oraz piątek 14 lutego godz. 17:00 aqua kids czyli godzinne zajęcia dla dzieci pod okiem doświadczonego instruktora (bez wcześniejszych zapisów), taniec w wodzie przy muzyce prowadzony w formie zabawowej, mającej na celu wprowadzenie w wodny świat i oswojenie dzieci z wodą
 od 17 do 23 lutego macie możliwość wypróbować swoje możliwości na wodnym torze przeszkód aquatrack
Atrakcje podczas ferii 🤸‍♂️ 🏃‍♀️🤸‍♀️
❗️ są dostępne bez żadnych dodatkowych opłat 🆓🆓🆓
❗️ w cenie biletu na basen
Zapraszamy 👍🥰😘

data: 20/01/2020, 12:42PRACA CZEKA NA CIEBIE
data: 17/01/2020, 13:15SŁONECZNA TERAPIASłoneczna terapia ☀️☀️☀️ Spacer, kijki czy bieganie to jedyna słuszna alternatywa w takim pieknym dniu. Zapraszamy do wszelkich aktywności na terenach sportowych BOSiR a później oczywiiście relaks w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o Zapraszamy :)


data: 17/01/2020, 12:54W NOWY ROK Z AQUA AEROBIKIEMNasze grupy aqua aerobiku z uśmiechem i energią wkroczyły w nowy rok. Jeśli Wy też naprawdę chcecie coś zmienić w swoim życiu, to do listy noworocznych postanowień musicie dopisać regularne zajęcia w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o. Sprawdźcie grafiki wodnego aerobiku na najbliższe miesiące. Wszelkie informacje w kasach basenowych lub pod nr tel. 94 312 20 80 wew 204. Zapraszamy :)

data: 15/01/2020, 12:26ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS
data: 09/01/2020, 13:22ZMIANY W PRZEPISACH

❗️❗️❗️ Drodzy klienci prosimy o zapoznanie się z nowymi przepisami dotyczącymi wystawiania faktur ❗️❗️❗️data: 07/01/2020, 14:373 URODZINY BASENU


Tak, to już jutro. W sobotę, 4 stycznia 2020 roku świętujemy trzecie urodziny basenu i trzy lata spedzone z Wami 💙💙💙
Zaplanowaliśmy sporo atrakcji. Na pewno nikt nie będzie się nudził.
Przez cały dzień wszyscy możecie nas odwiedzać w cenie biletu 8 zł/ godzinę ❗️❗️❗️
🎈o 15-tej zapraszamy na urodzinowy tort
🎈od 15 do 18 bawimy się na urodzinowym party w stylu hawajskim 🎊🤹‍♂️🎶🎁🎈 W programie jak zwykle moc atrakcji:
📌 warsztaty tworzenia biżuterii dla dzieci 💍💎🎀
📌 kwiatowe naszyjniki 🌺💐🌸
📌 wodne mini disco 💃🕺🎶
📌 balonowe kreacje 🎈🎈🎈
📌 gry integracyjne 👩‍🎤👫🤽‍♀️
📌 konkursy, zawody i konkurencje na wesoło z nutką
rywalizacji :) 🧒👦👨‍🦱
📌 atrakcyjne nagrody dla uczestników sportowych zmagań 👍💪🎁

Wieczorem Sobotnie Sauna Open dla nieco starczych w cenie biletu sauana/basen:
📌 magiczny świat saun a w nim chwile relaksu
📌 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45) czyli rytuały z gorącym powietrzem w saunie, z nastrojową muzyką w tle i w specjalnych prześcieradłach saunowych.
📌 bez wcześniejszej rezerwacji
📌 liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

Do zobaczenia, Spędźcie ten wyjątkowy dzień z nami 😘

data: 07/01/2020, 14:37GODZINY PRACY W OKRESIE NOWOROCZNYM


data: 31/12/2019, 12:23ZMIANA CEN

Informujemy wszystkich klientów, że od 1 stycznia 2020 roku obowiązywać będzie nowy cennik Kompleksu Basenowo -Rekreacyjnego w Białogardzie. Nieznaczna zmiana cen usług podyktowana jest rosnącymi kosztami mediów podwyższającymi koszty związane z bieżącym funkcjonowaniem obiektu i pozwoli nam przy jak najmniejszym obciążaniu klienta utrzymać jakość świadczonych usług. Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy w sobotę 4 stycznia 2020 roku na III Urodziny Basenu !
🔴 wstęp na basen dla wszystkich za jedyne 8 zł/h.
🔴 mnóstwo niespodzianek przez cały dzień, tort dla klientów, zabawy z animatorami dla całych rodzin, warsztaty tworzenia bizuterii
🔴 wieczorem wyjątkowe ceremonie saunowe.
Do zobaczenia !

data: 31/12/2019, 12:03ZACHĘCAMYPozostań aktywny podczas zimy 💪 Sport na świeżym powietrzu poprawia zdrowie, zapewnia radość życia i sprawia, że wyczekiwanie wiosny nie jest tak trudne. Zdrowie czeka poza domem. Zapraszamy do odwiedzania naszych obiektów 🚶‍♀️🏃‍♂️🚶‍♂️🏃‍♀️🚴‍♀️

data: 18/12/2019, 14:49ZAPRASZAMYPoniedziałki wcale nie muszą być złe 😀💪😘 Wystarczy, że Nas odwiedzicie. Strefa Relaksu, masażery, jaccuzi, gorąca woda i cała strefa saun czekają na Was 🔥 💧🔥💧🔥  Prawda, że brzmi kusząco?

data: 16/12/2019, 11:46WESOŁYCH ŚWIĄTZ okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd BOSiR Sp. z o.o. oraz pracownicy składają najlepsze życzenia wielu radosnych i ciepłyh chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole i pomyslności w życiu prywatnym i zawodowym.

data: 13/12/2019, 14:20GODZINY PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYMdata: 11/12/2019, 14:35OGŁOSZENIE O PRZETARGU - BUFET


data: 06/12/2019, 09:05SOBOTNEI SAUNA OPEN

data: 03/12/2019, 10:21III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ


Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 roku odbędzie się III Mikołajkowy Turniej Szkółki Pływackiej BOSiR. Wszystkich zgłoszonych do turnieju prosimy o punktualne przybycie na godziny podane przy zapisach oraz o uzupełnienie w kasach zgód na udział dzieci w turnieju. Po wodnych zmaganiach jak zawsze na naszych młodych pływaków będą czekały słodkie upominki. 🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅

data: 03/12/2019, 10:20STREFA SAUN
data: 28/11/2019, 14:51MIKOŁAJKI NA BASENIEdata: 26/11/2019, 14:34ANDRZEJKOWE SAUNA TIME

To już w najbliższy piątek - 29 listopada. Zapraszamy na magiczne andrzejkowe sauna time. Strefa saun zamknięta od godziny 18.
🔻🔻🔻 Ilość miejsc limitowana 🔻🔻🔻
W programie 🔽🔽🔽
🔸 seanse z saunamistrzem (18,19 i 20)
🔸 głęboko odprężający i relaksujący masaż aromatycznymi
świecami do masażu ciepłym woskiem
🔸 peeling solny aromatherapy
🔸 orzeźwiające napoje
Wszelkie informacje i zapisy w kasach basenowych tel. 94 31 20 80 wew 204.
Wolnych miejsc coraz mniej 🧡🧡🧡 Nie zwlkajcie za długo ...


data: 25/11/2019, 13:03NOWY SYSTEM


data: 25/11/2019, 10:54OFICJALNE WAŻENIE W GALERII HOSSO

data: 22/11/2019, 14:43JUŻ JUTRO GSW "RUNDA 9"

Kochani już jutro, w sobote 23.11.2019 roku wyjątkowe widowisko. Jak co roku moc atrakcji.

Emocjonujące walki, występy wokalne, pokay tańca i niezapomniana atmosfera ...

Bilety w przedsprzedaży i w niższych cenach  dostępne będą do piątku 22.11.2019 roku. 

W dniu gali sprzedaż biletów do godziny 15 w kasach basenowych przy ul. Moniuszki 29, 

oraz  od godziny 18:00 w hali LO

data: 22/11/2019, 14:42REGULAMIN GSW "RUNDA 9"

data: 14/11/2019, 13:3711 LISTOPADA


data: 10/11/2019, 16:43ANDRZEJKOWE SAUNA TIME

Kochani wielkimi krokami zbliżają się andrzejki. Również w tym roku postaramy sie Was nie zawieść.                                 W piątek 29 listopada zapraszamy wszystkich na magiczne andrzejkowe sauna time.  Strefa saun zamknięta od godziny 18. W programie 🔽🔽🔽
🔸 seanse z saunamistrzem (18,19 i 20)
🔸 głęboko odprężający i relaksujący masaż aromatycznymi
świecami do masażu ciepłym woskiem
🔸 peeling solny aromatherapy
🔸 orzeźwiające napoje
Wszelkie informacje i zapisy w kasach basenowych tel. 94 31 20 80 wew 204. Ilość miejsc limitowana. Zaczynamy przedsprzedaż 🧡🧡🧡 Nie zwlkajcie za długo ...

data: 06/11/2019, 11:54DZIĘKUJEMY


data: 05/11/2019, 10:451 LISTOPADA OBIEKT NIECZYNNY


data: 31/10/2019, 13:10SOBOTNIE sauna OPENKochani już dzisiaj czeka na Was 🧡🧡🧡 magiczny świat saun a w nim chwile relaksu oraz szansa na ukojenie nerwów i odpoczynek od codzienności. Saunamistrz zabierze Was w wyjątkową podróż do krainy ciepła, relaksu i aromaterapii:
🍁 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)
🍁 bez wcześniejszej rezerwacji
🍁 w cenie biletu sauna/basen
🍁liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).
Do zobaczenia ...


data: 31/10/2019, 13:09RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW
Dotarła do nas świeżutka dostawa prosto z drukarni . Bilety na GSW "RUNDA 9" dostępne są w przedsprzedaży w cenie: 40 zł normalny / 50 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 50 zł normalny / 65 zł VIP także nie zwlekajcie. Kupić je można w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym przy ul. Moniuszki 29 w godz. 7:00-22:00 od pn. do pt. oraz od 8:00 do 22:00 w sb. i nd. Bilety są też  dostępne w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w Białogardzie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Zapraszamy !


data: 31/10/2019, 12:27GSW "RUNDA 9"

data: 30/10/2019, 13:26PIERWSZA DAWKA EMOCJI ZA NAMIKonferencja prasowa GSW "RUNDA 9" i pierwsza dawka emocji za nami. Zapraszamy 23 listopada do hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46. Karta walk obejmuje osiem pojedynków w formule MMA w tym cztery pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3x3 minuty oraz cztery pojedynki zawodowe, na dystansie 3x5 minut, wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA („Unified Rules of Mixed Martial Arts"). W walce wieczoru Piotr „Hulk” Kalenik (Vale Tudo Białystok) zmierzy się z białogardzianinem Marcinem „RUDEXEM” Łazarzem (MLA- Marcin Łazarz Academy). 💪💪💪


data: 25/10/2019, 14:26ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PRASOWĄ GSW
data: 25/10/2019, 10:31SOBOTNIE SAUNA OPEN

data: 24/10/2019, 09:01HONORUJEMY KARTY MULTISPORT

data: 24/10/2019, 08:37RUNDA 9 GOOOOOOO !data: 22/10/2019, 11:17PRZYSTANEK AQUA FIT Z NATALIĄDziałamy nie gadamy 🤽‍♀️🤽‍♀️🤽‍♀️ W każdy czwartek o 18:30 instruktorka Natalia zaprasza na PRZYSTANEK AQUA FIT czyli aqua aerobik z elementami zumby, boksu oraz runningu a mówiąc wprost taniec, boks i bieg w wodzie. Wszelkie informacje w kasach basenowych 📞 94 312 20 80 wew 204. Spróbujcie bo warto 💙💙💙

data: 22/10/2019, 11:15POPOŁUDNIOWE ZAJĘCIA :)
data: 14/10/2019, 15:12Zapraszamy na basen :)
data: 14/10/2019, 08:45RUNDA 9 zaczynamy !


Pierwszy kontrakt podpisany 👍 Białogard, 23 listopada 2019 roku "RUNDA 9" GO 👊👊👊

data: 09/10/2019, 08:34UWAGA PRZERWA
data: 07/10/2019, 08:09SOBOTNIE SAUNA OPEN

Zimno ? ponuro ? a może Wasze mięśnie będą potrzebowały ukojenia po Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa 
Mamy na to radę. Kochani, już jutro pierwsza sobota miesiąca (5.10.2019 rok) i sobotnie sauna open 🧡🧡🧡 z saunamistrzem, który zabierze Was w magiczną podróż do świata ciepła, relaksu i aromaterapii:
🍁 dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45)
🍁 bez wcześniejszej rezerwacji
🍁 w cenie biletu sauna/basen (lub dopłata do biletu
basenowego przy kasie wyjścia).
🍁liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).
Do zobaczenia ...

data: 04/10/2019, 14:24BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA
Szykujemy obiekty. Już w najbliższą sobotę w  Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o wyjątkowe wydarzenie Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa 💪💪💪

data: 03/10/2019, 14:44MALUJEMY LINIEPielęgnacja i przygotowanie boik to nie tylko kwestia pięknej trawy. Zadaniem pracowników Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o jest również dbanie o to, aby boisko miało dobrze wyrysowane linie: ramę, pole karne, pole bramkowe, środek boiska, bramki i półokrąg przed polem karnym ⚽️⚽️⚽️

data: 27/09/2019, 08:27LIŚCIE ... Liście ....liścieRegularne usuwanie liści jest bardzo ważne. Zacieniają one trawnik i zmniejszają jego trwałość. Warstwa śniegu w okresie zimowym odcina dostęp tlenu a materiał organiczny gnijąc pozostawia na trwaniku żółte plamy. Funkcjonalne dmuchawy są wygodne w użyciu i pozwalają zaoszczędzić czas pracownikom Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o .

data: 25/09/2019, 10:23SOBOTNIE sauna OPEN


Jesień 🍁🍁🍁 tylko w naszej strefie SPA. Od października w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na sobotnie sauna open 🧡🧡🧡 Saunamistrz będzie na Was czekał:


▶️ 5 października
▶️ 2 listopada
▶️ 7 grudnia
Dwa seanse saunowe (godzina 19 i 19:45) bez wcześniejszej rezerwacji i w cenie biletu sauna/basen (lub dopłata do biletu
basenowego przy kasie wyjścia). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia. Do zobaczenia

data: 24/09/2019, 13:03REKLAMA NA GALI SPORTÓW WALKI

data: 18/09/2019, 14:27ZAPLANUJ SWOJĄ WIZYTĘ

TERMINY ZAJĘĆ SZKÓŁ:

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7:00 do 15:00

w tygodniach:


data: 16/09/2019, 08:53ZAPRASZAMY


data: 16/09/2019, 07:42WRACAMY PO PRZERWIE
Zapraszamy od poniedziałku 🔻🔻🔻

data: 13/09/2019, 08:22FESTYN NA KRAŃCU LATA

Już za nieco ponad tydzień, w sobotę 21 wrzesnia 2019 roku w godzinach od 14:00 do 17:00 na terenie obiektów sportowych BOSiR przy ul. Moniuszki 49 hucznie żegnamy lato podczas FESTYNU NA KRAŃCU LATA. W programie czeka na 💙 Was 💙 mnóstwo atrakcji 🔻🔻🔻
▶️ strefa dmuchanych instalacji
▶️ klaun Artek,
▶️ zabawy z animatorami
▶️ zumba
▶️ malowanie twarzy
▶️ portrety na wesoło
▶️ konne przejażdżki
▶️ minipark linowy
▶️ popcorn
▶️ wata cukrowa
Atrakcje dostępne nieodpłatnie.
Spędźmy ten wyjątkowy dzień razem. Do zobaczenia 👋👋👋

data: 12/09/2019, 07:45NADCHODZI JESIEŃCoraz więcej suchych liści przypomina nam o nieuchronnie zbliżającej się jesieni 🍁🍁🍁 W obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o o każdej porze roku jest mnóstwo prac porządowych na zewnątrz.

data: 11/09/2019, 13:24INTELIGENTNA MIEJSKA ŁAWKA SOLARNAJuż jest 😍 Dzięki autorowi projektu Marcinowi Rynkiewiczowi, wsparciu wielu osób i Waszym głosom oddanym na projekt w ramach budżetu obywatelskiego zamontowana została inteligentna solarna ławka miejska. Charakteryzuje się konstrukcją modułową, posiada oparcie i jest zintegrowana ze stojakami na rowery. Wychodząc naprzeciw miejskim potrzebom została wyposażona w wygodne miejsce do relaksu i porty USB na energię słoneczną do ładowania urządzeń mobilnych (również ładowarkę Indukcyjną).

data: 06/09/2019, 08:58PRZERWA TECHNOLOGICZNAPrzypominamy jednocześnie, że ⬇️⬇️⬇️
zapisy do szkółki pływackiej i na aqua aerobik będą prowadzone również podczas przerwy technologicznej (2-15.09.2019 roku) od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00. Zapraszamy 🏊‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️

data: 02/09/2019, 09:49ZAPISY SZKÓŁKA PŁYWACKA

Od ❗️❗️❗️1 września ❗️❗️❗️ruszają zapisy na zajęcia szkółki pływackiej w nowym sezonie
START październik.
Nasi instruktorzy: 💁‍♀️ Monika, 🙋‍♂️ Igor i 👦 Szymon
prowadzić będą zajęcia w wielu kategoriach wiekowych i stopniach zaawansowania.
Szczegóły w kasach basenowych 📞 94 312 20 80 wew 204
Zapisy będą prowadzone również podczas przerwy technologicznej (2-15.09.2019 roku) od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00. Zapraszamy 🏊‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️

data: 30/08/2019, 14:48ZAPISY AQUA AEROBIK
Od ❗️❗️❗️1 września ❗️❗️❗️ruszają zapisy na zajęcia aerobiku w nowym sezonie
START październik. 
✔️ aqua cardio body shape z instruktorką 💙 MARTĄ
✔️ przystanek aqua fit z instruktorką ❤️ NATALIĄ
Szczegóły w kasach basenowych 📞 94 312 20 80 wew 204
Zapisy będą prowadzone również podczas przerwy technologicznej (2-15.09.2019 roku) od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00. Zapraszamy 💦💦💦

data: 30/08/2019, 14:47PRZEDŁUŻAMY WAŻNOŚĆ KARNETÓWdata: 28/08/2019, 12:23MONDO SXOd kilku dni na stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o trwa naprawa bieżni tartanowej MONDO SX. Wymieniana jest nawierzchnia, która w w niektórych miejscach odkleiła się od podłoża, co zmniejszało komfort użytkowania obiektu.🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️


data: 21/08/2019, 11:49PRZERWA TECHNOLOGICZNY

data: 19/08/2019, 13:48ZAPISY DO SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ I NA AQUA AEROBIKOd 01 września do 30 września 2019 roku STARTUJĄ zapisy do ↩️:
✔️ szkółki pływackiej
✔️ na zajęcia aqua aerobiku w w sezonie 2019/2020. 
Wszelkie informacje i zapisy ℹ️ℹ️ℹ️
kasy basenowe /📞 94 312 20 80
🔛 ZAPISY OD WRZEŚNIA🔛 ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

data: 13/08/2019, 12:4215 SIERPNIA GODZINY PRACY KOMPLEKSU BASENOWEGO

data: 09/08/2019, 11:07OSTATNIE 3 DNI Z AQUTRACKIEMKochani jeszcze tylko przez 3 dni, do niedzieli 11 sierpnia macie możliwość wypróbować swoje możliwości na wodnym torze przeszkód aquatrack. Atrakcja 🤸‍♂️ 🏃‍♀️🤸‍♀️

 ✔️ jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat 🆓🆓🆓    ✔️ w cenie biletu na basen      ✔️ w dniach od 2 do 11 sierpnia.                     To już ostatni moment, Zapraszamy 👍👍👍

data: 08/08/2019, 10:46LOGO BOSIR
Od sierpnia 2019 roku Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. posługuje się nowym logotypem, który powstał w związku z koncepcją oznakowania spółek miejskich Miasta Białogard. Identyfikujcie go z obiektami sportowymi oraz Kompleksem Basenowo-Rekreacyjnym w Bioałogardzie.

data: 07/08/2019, 13:33SPORTOWY WEEKEND


To był mega intensywny weekend w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o 3 dni, 6 imprez, mnóstwo sportowych zmagań i emocji, zdobytych pucharów, medali i nagród ⚽️🎾🏊‍♀️⚽️🎾⚽️🏆🥇🥈🥉🎁              Dziękujemy, że z nami byliście podczas Sportowe Dni Białogardu 2019 i do zobaczenia za rok 👍


data: 07/08/2019, 13:26SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU 2019Już w najbliższy piątek, 2.08.2019 roku ruszają 

Sportowe Dni Białogardu 2019  
Przed Wami:

▶️ sportowa rywalizacja 🥇🥈🥉
▶️ świetna zabawa🏊‍♂️🤾‍♀️⚽️
▶️ atrakyjne nagrody 🎁 😍👍

✔️2.08.2019

Wodny tor przeszkód aquatrack (basen kryty)
Mecz Piłki Nożnej trampkarzy młodszych Ligi Wojewódzkiej- godzina 19:00 ⚽️
Stadion BOSiR im. H. Młynarczyka

✔️3.08.2019
9:00 - Turniej Tenisa Ziemnego BIAŁOGARD OPEN (eliminacje) 🎾
15:30 - TURNIEJ PŁYWACKI (basen odkryty) 🏊‍♀️
15:00 - Mecz Piłki Nożnej BKS Iskra Białogard - Victoria Sianów

✔️4.08.2019
9:00 - Turniej Tenisa Ziemnego BIAŁOGARD OPEN(finały) 🎾
12:0-Mecz Piłki Nożnej Samorządowców Białogard-Karlino⚽️

Organizatorzy:
Miasto Białogard, Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

data: 01/08/2019, 09:39TURNIEJ PŁYWACKI - ZAPISY


Kochani  :) to już ostatni moment na zapisy do udziału w  Turnieju Pływackim w basenie odkrytym (zapisy także w dniu turnieju, u osób niepełnoletnich wymagana zgoda rodziców). START w sobotę 3.08.2019 roku o godzinie 15:30. Zapraszamy do udziału. Jak zawsze czekaja na Was świetne nagordy.

data: 01/08/2019, 09:38WYMIANA WODY W BASENACH ODKRYTYCHJak co roku, po miesiącu zabaw i korzystania z basenów odkrytych przyszedł czas na wymianę wody i drobne naprawy.  Teraz kilka dni dla "nas", abyście mogli ponownie cieszyć się i korzystać z obiektu kąpielowego. Zapraszamy już w PIĄTEK, 2.08.2019 , na ponowne "otwarcie" basenu.

data: 30/07/2019, 08:43INTENSYWNY MIESIĄC
Mega intensywny pierwszy miesiąc wakacji dobiega końca. Za Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o już 

🔚 cztery obozy sportowe (dopiero żegnaliśmy Akademia Pływania Wejherowo - do zobaczenia za rok 😘)
🔛 drużyna Linke Gold Team jeszcze z nami 👊
🔜 kolejne 5 zgrupowań wkrótce ...

data: 30/07/2019, 08:42SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU 2019
Kochani 💙💙💙, jak co roku zapraszamy na Sportowe Dni Białogardu. To już za niecały miesięc:

⏩ Sportowe Dni Białogardu 2019 ⏪

✔️2.08.2019
 Mecz Piłki Nożnej trampkarzy młodszych Ligi Wojewódzkiej- godzina 19:00 ⚽️
 Stadion BOSiR im. H. Młynarczyka

✔️3.08.2019
 9:00 - Turniej Tenisa Ziemnego BIAŁOGARD OPEN (eliminacje) 🎾 15:30 - TURNIEJ PŁYWACKI (basen odkryty)                                        🏊‍♀️ 15:30 - Mecz Piłki Nożnej BKS Iskra Białogard - Victoria Sianów ⚽️

✔️4.08.2019
 9:00 - Turniej Tenisa Ziemnego BIAŁOGARD OPEN(finały) 🎾
 12:0-Mecz Piłki Nożnej Samorządowców Białogard-Karlino⚽️

Organizatorzy:
 Miasto Białogard, Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

data: 12/07/2019, 09:43TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

Na kortach położonych na terenie obiektów Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o zakończyła się kolejna edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa BOSiR. Pogoda nie oszczędzała zawodników, ale jak zawsze stanęli na wysokości zadania i osiągnęli imponujące wyniki:
I miejsce Piotr Iwaszko
II miejsce Ireneusz Fudali
III miejsce Piotr Czajkowski
IV miejsce Artur Grabski
Gratulujemy wyników 🎾🎾🎾

data: 03/07/2019, 08:55TURNIEJ SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ BOSiRTo był naprawdę wyjątkowy i pełen emocji dzień 💙💙💙. W sobotę, 29 czerwca 2019 roku odbył się Turniej z okzji zakończenia zajęć szkółki pływacjiej BOSiR w semestrze 2018/2019. Od momentu otwarcia basenu ponad 600 osób zaufało nam i naszym instruktorom . Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o dziękuje przede wszystkim Wam młodzi pływacy za efekty jakie udało się Wam osiągnać, Instruktorom: Monice, Igorowi Szymonowi za wielkie zaangażowanie z jakim trenują was na codzień przez cały rok. Dziękujemy również Przezsowi BOSiR i Paweł Szyszlak Radny Rady Miasta Białogard za wręczenie certyfikatów i nagród jakie ufundowaliśmy dla młodych pływaków. Bezpiecznych wakacji i do zobaczenia w październiku na zajęciach szkółki 😘😘😘


data: 03/07/2019, 08:52SKACZEMY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Obiekty Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o wzbogaciły się o nowy zeskok zakupiony ze środków pozyskanych przez Miasto Białogard z Urzędu Marszałkowskiego. Zadaszenie wykonaliśmy we własnym zakresie 

💚💚💚

data: 27/06/2019, 12:40RUSZA SEZON NA BASENACH ODKRYTYCHChyba przydałoby się Wam trochę ochłody 😎 Woda w basenach odkrytych już się nagrzewa ☀️ Czekamy tylko na potwierdzenie badań wody z sanepidu i rozpoczynamy sezon w sobotę 29 czerwca o godzinie 10:00 🌊 Cennik 2019:dzieci do ukończenia 7 lat-4 zł, uczniowie po ukończeniu 7 lat, studenci, emeryci i renciści-5 zł, pozostałe osoby-6 zł Zapraszamy !

data: 26/06/2019, 14:25WAKACJE ZE SZCZĘŚLIWĄ SIÓDEMKĄDla wszystkich, którzy ciężko pracowali przez cały rok szkolny przygotowaliśmy letnią promocję ☀️☀️☀️ Spędźcie wakacje w Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o ze szczęśliwą siódemką i skorzystajcie z oferty 7 za 7 zł czyli 7 dni w tygodniu 7 zł za godzinę w kompleksie basenowo-rekreacyjnym przez całe wakacje tj. od 20.06 do 31.08.2019 roku dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia 💙💙💙 oraz 10 % rabat na bilet grupowy dla grup powyżej 30 osób. DO zobaczenia ☀️🌊☀️🌊☀️

data: 24/06/2019, 12:50TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "UNIA CUP"

W ostatnią niedzielę 23 czerwca 2019 roku w obiektach Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o odbył się zorganizowany przez UKS Unia Białogard turniej "UNIA CUP". W II edycji Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się pod patronatem PZPN udział wzięło blisko 200 młodych piłkarzy. W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi oraz w drugiej kategorii zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Turniej rozegrany został na dwóch boiskach jednocześnie. Na młodych piłkarzy czekały dodatkowe atrakcje tj. dmuchańce i foot dart oraz quiz z nagrodami i wiele innych. To był naprawdę udany dzień.
#sportizabawa #uniacup #pilkanozna #bawimysierazem#rywalizacjanawesolo

data: 24/06/2019, 12:49GODZINY PRACY W DNIU 20.06.2019 ROKU
data: 19/06/2019, 08:46ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA MURAWIE BOISKW weekend wszyscy odpoczywają a pracownicy Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o prowadzą prace pielęgnacyjne podnoszące jakość murawy płyty głównej oraz boisk treningowych bocznych . Wykonana została skaryfikacja (wertykulacja) polegająca na nacinaniu korzeni trawy, w celu uzyskania lepszej elastyczności murawy oraz przepuszczalności w głębszych partiach, napowietrzająca glebę areacja oraz dosiew wgłębny blisko 500 kg trawy zmieniający skład botaniczny murawy na jednorodny i bardziej dopasowany do naszych warunków klimatycznych.

data: 17/06/2019, 09:00DBAMY O ESTETYKĘ OBIEKTUOprócz utrzymania stadionu lekkoatletycznego oraz pielęgnacji boisk piłkarskich systematycznie prowadzimy prace konserwacyjne poprawiające jednocześnie estetykę i podnoszące standard obiektów.

data: 14/06/2019, 09:51TURNIEJ SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ29 czewca 2019 roku (sobota) coroczny turniej Szkółki Pływackiej BOSiR. Jak zwykle nie będziecie się nudzić. Przed wami sportowa rywalizacja na wesoło pod czujnym okiem waszych instruktorów: Moniki, Igora i Szymona. Za sumiennaą całoroczną prace czekają na was też upominki sygnowane LOGO szkółki pływackiej. Do zobaczenia. Ciężka praca się opłaca 🎁🎁🎁data: 12/06/2019, 13:22ZDEWASTOWANY ZDRÓJ Z WODĄ

Tylko dwa tygodnie mogliśmy cieszyć się chłodną wodą 💦💦💦 ze zdroju tak ważną szczególnie podczas upałów jakie ostatnio panują. W dniu wczorajszym, w godzinach popołudniowych doszło do uszkodzenia i kradzieży elementu baterii. Prosimy o informowaniu o wszelkich przypadkach dewastacji mienia publicznego.

data: 12/06/2019, 13:20OŚWIETLENIE ŚCIEŻKI ZDROWIA DO REALIZACJIUdało się 👍👍👍 Dzięki autorowi projektu Marcinowi Rynkiewiczowi, udostępnieniu obiektu przez Prezesa BOSiR Sp. z o.o. Jacka Słowińskiego oraz dzięki wsparciu Paweł Szyszlak Radny Rady Miasta Białogard a przede wszystkim dzięki ponad 300 mieszkańcom Białogadu, którzy oddali swoje głosy na ten projekt oświetlenie ścieżki zdrowia wokół stadionu miejskiego oraz montaż inteligentnej ławki solarnej uplasowały się na pierwszej pozycji i wybrane zostały do realizacji. Jeszcze raz dziękujemy 🥇🥇🥇

data: 06/06/2019, 09:55CIĘŻKA PRACA SIĘ OPŁACAPrzed Wami ostatni w tym sezonie miesiąc zajęć aqua aerobiku a BOSiR w myśl zasady ciężka praca się opłaca dla wszystkich naszych pań z gup aerobiku wodnego przygotował niespodzianki do odbioru w kasach basenowych przed zajęciami 💌💌💌. Już dziś zapraszamy Was też na wakacyjną przygodę z aqua aerobikiem 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️. Karnety na 4, 6 lub 8 zajęć do wykorzystania w trakcie wakacji (lipiec/sierpień 2019). Bez zapisów do grup, wtorki 18:30 i czwartki 19:20. Zdecyduj przyjdż  i zostań z nami na dłużej 

data: 03/06/2019, 09:11KRĘCIMY KILOMETRY NA BASENIEPrzyłącz się do ogólnopolskiej kampanii https://www.facebook.com/…/p.4216369117537…/421636911753777/
Bądź eko na codzień i kręć kilometry ➡️➡️➡️ na BASENIE 
a Białogard być może otrzyma czujniki smogu, które będą na bieżąco sprawdzać stan atmosfery.
Szczegóły na stronie https://kreckilometry.pl/

data: 30/05/2019, 11:48DZIEŃ DZIECKA Z BOSiRemPrzed nami wyjątkowy dzień. Ostatnio nie wszystkim udało się skorzystać z wodnego toru przeszkód ze względu na bardzo duże zainteresowanie tą formą ozrywki. Z okazji DNIA DZIECKA 💑👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍👨 postanowoliśmy udostępnić ją dla Was przez cały weekend tj. w dniach od 1 do 2 czewca 2019 roku w cenie biletu na basen. Zapraszamy do wodnych szaleństw 🏃‍♀️🤸‍♂️🏃‍♂️🤸‍♀️🚶‍♀️

data: 29/05/2019, 10:16WYMIENIAMY NAWIERZCHNIĘ WOKÓŁ BRODZIKAKolejne obiekty "szykują" się do sezonu letniego. Wokół brodzika wymieniana jest nawierzchnia na kostkę brukową tak, aby nasi milusińscy mieli większy komfort korzystania z kąpieli w otwartym akwenie.

data: 29/05/2019, 10:06ZDRÓJ WODNY JUŻ DOSTĘPNYOd dzisiaj wszystkie spragnione osoby spędzające czas na stadionie miejskim w Białogardzie mogą korzystać ze zdroju z wodą pitną 💦. Zachęcamy do korzystania 👍

data: 27/05/2019, 14:39GŁOSOWANIE NA BUDŻET OBYWATELSKI


Od dzisiaj wszystkie spragnione osoby spędzające czas na stadionie miejskim w Białogardzie mogą korzystać ze zdroju z wodą pitną 💦. Zachęcamy do korzystania 👍

data: 27/05/2019, 14:36STREFA SAUN NALEŻY DO PAŃ

Tak, to już w najbliższy piątek 24 maja świętujemy Dzień Matki i nie tylko ...Wyłącznie w damskim gronie. Od godziny 18 strefa saun należy do pań 🌷🌷🌷 Zostało już tylko ostatnie parę miejsc na Ladies Sauna Time także nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsce dla siebie już dziś lub sprawcie niespodziankę bliskiej osobie w fomie vouchera prezentowego. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (40 zł) lub strefa saun + masaż (60 zł). Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 💋💋💋

data: 21/05/2019, 09:00TRWAJĄ INTENSYWNE PRACE PRZED SEZONEMW trakcie sezonu podczas użytkowania muraw piłkarskich dochodzi do uszkodzeń. Uzupełniamy je na bieżąco nowymi połaciami trawy dbając o jak najwyższą jakośc boisk piłkarskiech ⛹️‍♂️⛹️‍♂️⛹️‍♂️


data: 21/05/2019, 09:00WAKACJE Z AQUA AEROBIKIEMNajważniejszy krok to decyzja 💙💙💙 . Jeżeli jeszcze jej nie podjęłyście to macie okazję. Zapraszamy na wakacyjną przygodę z aqua aerobikiem 🏊‍♀️🤽‍♀️🏊‍♀️. Karnety na 4, 6 lub 8 zajęć do wykorzystania w trakcie wakacji (lipiec/sierpień 2019). Bez zapisów do grup, wtorki 18:30 i czwartki 19:20. Zdecyduj przyjdż  i zostań z nami na dłużej 

data: 21/05/2019, 08:54SZYKUJEMY OBIEKTY DO SEZONUBOSiR nie traci czasu i od kilku tygodni intensywnie szykuje obiekty do sezonu. Mamy dobrą wiadomośc dla wszystkich mieszkańców, którzy lubią spacerować, biegać i trenować w atrakcyjnym, zielonym otoczeniu. Utwardzamy, równamy i poprawiamy jakość ścieżki zdrowa, z której korzystacie głównie jako z trasy biegowo-spacerowej 🏃‍♀️🏃‍♂️🚶‍♀️🚶‍♂️🚴‍♂️

data: 13/05/2019, 13:07WKRÓTCE WYJĄTKOWY DZIEŃ


Kochani nie zwlekajcie do ostatniej chwili i rezerwujcie już dziś miejsce na Ladies Sauna Time🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ Dla siebie lub w fomie vouchera prezentowego . Już 24 maja (piątek)  Oferta dedykowana TYLKO dla Pań . Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (40 zł) lub strefa saun + masaż (60 zł). Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 💋💋💋

data: 10/05/2019, 09:31PŁYWANIE TO ZDOWIESzkółka pływacka BOSiR to ponad 30 grup w różnych kategoriach wiekowych i stopniach zaawansowania. Czy wiecie, że ten sport uznawany jest za najzdrowszą ze wszystkich dyscyplin. Oprócz tego nabycie umiejętności pływackich na pewno przyda się Wam i Waszym pociechom podczas nadchodzących wakacji i niewątpliwie zwiększy wasze bezpieczeństwo 🏊‍♀️🚣‍♂️🤽‍♀️

data: 08/05/2019, 12:25LADIES SAUNA TIME


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, a Ty nie masz pomysłu jak go spędzić ? To proste, skorzystajcie z naszej oferty i podarujcie sobie albo ukochanej mamie i nie tylko mamie bo każdej kobiecie, która jest dla was ważna VOUCHER na Ladies Time. Już 24 maja (piątek) czeka Was odrobina zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA czyli miejscu, w którym możecie ukoić swoje ciało. Oferta dedykowana TYLKO dla Pań . Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (40 zł) lub strefa saun + masaż (60 zł). Dwie godziny wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie. Podczas wieczoru seanse z saunamistrzem, masaż, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 💋💋💋


data: 06/05/2019, 14:56AKTYWNY DŁUGI WEEKEND
Ta majówka będzie wyjątkowo aktywna jeśli tylko zdecydujecie się na spędzenie jej razem z nami. Zapraszamy na Majówkę z BOSiRem. Już jutro czeka na Was tor przeszkód i wodny plac zabaw w jednym, któy cieszy się wsród Was wielką populrnością. Zachęcamy do wodnych szaleństw w cenie biletu na basen, w dniach od 1 do 5 maja. Przypominamy o godzinach otwarcia obiektu w nadchodzących dniach:
1 i 3 maja kompleks czynny będzie jak w święta czyli od godz. 8:00 do godz. 22:00. W pozostałe dni obiekt otwarty jest bez zmian.

Dzisiaj tj. 30 kwietnia (wtorek) zapraszamy na ostatnie przed przerwą majówkową zajęcia pływania i aqua aerobiku.

W dniach od 1 do 3 maja (środa - piątek) nie będzie zajęć pływania i aqua aerobiku. Od 6 maja (poniedziałek) wszystkie zajęcia zgodnie ze wcześniejszym grafikiem. Zapraszamy:)

data: 30/04/2019, 10:55MAJÓWKOWO BASENOWO
1 i 3 maja kompleks czynny będzie jak w święta czyli od godz. 8:00 do godz. 22:00.
W pozostałe dni obiekt otwarty jest bez zmian.

30 kwietnia (wtorek) zapraszamy na ostatnie przed przerwą majówkową zajęcia pływania i aqua aerobiku.

W dniach od 1 do 3 maja (środa - piątek) nie będzie zajęć pływania i aqua aerobiku.

Od 6 maja (poniedziałek) wszystkie zajęcia zgodnie ze wcześniejszym grafikiem.

Zapraszamy:)

data: 25/04/2019, 11:14POŚWIĄTECZNY RELAX W STREFIE SAUN


Zmęczeni ? Może jakiś mały relaks po świętach ? Spędźcie z nami piątkowy wieczór (26 kwietnia o godzinie 18,19 i 20) w strefie saun. Otulcie się aomatem maliny i imbiru podczas rytuałów z saunamistrzem Rafałem. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc więc nie zwlekajcie. Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 🧡🧡🧡

data: 24/04/2019, 09:38MAJÓWKA Z BOSiRem ...data: 24/04/2019, 09:34GODZINY PRACY

Pzypominamy o godzinach otwarcia kompleksu w okresie Świąt Wielkanocnych. W poniedziałek 22 kwietnia nie nudźcie się czasem w domu.Wiecie gdzie najlepiej spędzić śmigus-dyngus ? W basenie ! Zapraszamy. U nas wody jest pod dostatkiem i cała Wasza 🏊‍♀️💦🌊💧🐳🤽‍♂️

data: 19/04/2019, 11:11SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT
data: 18/04/2019, 08:42WEEKENDOWE POSZUKIWANIA

Gdzie się ukryły te znaczki Pomożecie je znaleźć ? Wielkie poszukiwania już w najbliższą sobotę i w niedzielę . W dniach 13-14 kwietnia 2019 roku Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Białogardzie zaprasza od godziny 9:00 do udziału w III edycji Wielkanocnych Poszukiwań . Na terenie hali basenowej ukryjemy małe naklejki nawiązujące do Świąt Wielkanocnych 🐣🥚🐰. Za każdy odnaleziony element dzieci i młodzież do 18 roku życia otrzymają w kasach basenowych nagrodę - niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Przybywajcie 🏃‍♀️🧺🏃‍♂️🧺🏃‍♀️

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym elementem.

data: 12/04/2019, 12:12KARNETY ONLINE

 Xtreme Fitness (Białogard)

 Białogard nadchodzimy❗  Przedsprzedaż online trwa📣 To jedyna okazja, aby nabyć karnet w rewelacyjnie niskiej cenie😱  Kup już dziś – płać dopiero po otwarciu❗  Pula promocyjnych karnetów może szybko stopnieć, nie zwlekaj - osiągnij z nami swój cel fitness💪  Klikajhttps://xf-bialogard.gymos.pl/kup-online/ Kupuj⬆ źródło: https://www.facebook.com/xfgbialogard/photos/a.785004558536289/809893176047427/?type=3&theater

data: 12/04/2019, 08:09PROMOCJA TRWA BASEN 8 kwietnia (poniedziałek), 9 kwietnia (wtorek), 10 kwietnia (środa), 
   11 kwietnia (czwartek) i 12 kwietnia (piątek)

uczniowie z białogardzkich szkół (za okazaniem legitymacji szkolnej) oraz przedszkolaki mogą w godzinach od 7.00 do 15.00 * skorzystać z oferty kompleksu basenowego Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w promocyjnej cenie 5 zł za godzinę.

*wstęp na basen zgodnie z regulaminem obiektu dostepnym pod adresem http://sport.bialogard.info/file_upload/3c04008ed54bb52c3917d56e494b2a101c7c9b6e.pdf

data: 11/04/2019, 07:54III WIELKANOCNE POSZUKIWANIAJesteście gotowi na przygodę ? Wielkie poszukiwania już w najbliższą sobotę i w niedzielę . My chowamy - Wy szukacie i nagrody odbieracie 🎁🎁🎁 W dniach 13-14 kwietnia 2019 roku Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Białogardzie zapraszamy od godziny 9:00 do udziału w III edycji Wielkanocnych Poszukiwań . Na terenie hali basenowej ukryjemy małe naklejki nawiązujące do Świąt Wielkanocnych 🐣🥚🐰. Za każdy odnaleziony element dzieci i młodzież do 18 roku życia otrzymają w kasach basenowych nagrodę - niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Przybywajcie 🏃‍♀️🧺🏃‍♂️🧺🏃‍♀️

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym elementem.

data: 10/04/2019, 11:38POŚWIĄTECZNY RELAX W STREFIE SAUN


Zapraszamy do rezerwacji miejsc na wieczory saunowe. 26 kwietnia o godz. 18, 19 i 20. Relax po wzmożonym wysiłu w okresie świątecznym bezcennyy 💋 Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204

data: 08/04/2019, 11:21PRACA CZEKA NA CIEBIE
data: 08/04/2019, 10:10KOMUNIKAT 05.04.2019data: 05/04/2019, 21:07XTREEME FITNESS GYM


Otwarcie nowego klubu XTREME FITNESS Gyms Białogard jeszcze w tym roku 🤩‼ Chcesz podejrzeć, jak będzie wyglądał❓ Jak się podoba❓ Bądź na bieżąco, śledź nasz profil.Wszelkie informacje i newsy na stronie nowego dzierżawcy powierzchni przeznaczonej na klub fitness/siłownię w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym w Białogardzie https://www.facebook.com/xfgbialogard/photos/a.785004558536289/785004108536334/?type=3&theater

data: 04/04/2019, 09:09SPORTOWA DAWKA WIOSENNEJ ENERGIINie czekajcie biernie na lato i już dzisiaj dołączcie do naszej drużyny aqua. Aerobik w wodzie jest sportem niemal dla każdego. Działa prozdrowotnie na stawy, które są odciążone, zwiększa zakres ruchu i pozwala wykonać takie ćwiczenia, które mogłyby stanowić problem na "sucho" a przede wszystkim daje Wam mega zastrzyk energii tak potrzebny wiosną. Zapraszamy na zajęcia. Szczegóły w kasach i pod numerem tel. 94 312 20 80 wew. 204 

🍀🍀🍀


data: 02/04/2019, 12:02ZAPEŁNIAMY KOSZYCZKI I ODBIERAMY NAGRODY


Już za dwa tygodnie trzecia edycja Wielkanocnych Poszukiwań . W dniach 13-14 kwietnia 2019 roku od godziny 9:00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do zapełniania BOSiRowego koszyczka 🐣🐰🐥🐤🥚. Na terenie hali basenowej ukryjemy kolorowe znaczki nawiązujące do tematyki Świąt Wielkanocnych. Każdy odkrywca za odnaleziony element otrzyma w kasach basenowych nagrodę - niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy

My chowamy - Wy szukacie 💁‍♀️💪💁‍♂️

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym znaczkiem.

data: 01/04/2019, 10:17KOMUNIKAT


data: 01/04/2019, 07:21WIOSENNE SAUNOWANIE

Powitajcie z nami wiosnę 🍀🍀🍀 W piątek 29 marca w cenie biletu sauna/basen (21 zł) zapraszamy wszystkich amatorów saunowania na wieczór saunowy z saunamistrzem Rafałem, który zabierze Was do magicznego świata saun. Osoby, które zapiszą się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają na czas rytuałów prześcieradła do saunowania. Spróbujcie wyjątkowej uczty dla ciała i ducha . Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204

data: 12/03/2019, 13:10DZIEŃ KOBIET W MAŁYM SPA

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!

Już wkrótce Dzień Kobiet 🌹🌹🌹. Pomyślałyście już jak spędzić ten wyjątkowy czas ? Zachęcamy do udziału w Ladies Night w piątek 8 marca 2019 roku. Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Odrobina zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA - miejscu, w którym możecie ukoić swoje ciało. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (30 zł / 2 godziny) lub strefa saun + masaż (60 zł / 2 godziny ). Wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie. Podczas wieczoru seanse z saunamistrzem, masaż, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 

data: 28/02/2019, 10:25KOMUNIKAT


data: 20/02/2019, 13:37NABÓR DO GRUPY FLOAT FIT

Zapraszamy do zapisów do nowej grupy FLOAT FIT. Hit w świecie fitnesu. Połączenie zajęć na basenie, treningu interwałowego a nawet surfingu. Modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie, odpręża i jest znakomitą zabawą. Czy można chcieć więcej ? Zajęcia dla wszystkich osób (również dla panów), które chcą się zmęczyć i poczuć mięśnie głębokie. Zajęcia odbywają się w basenie. Na powierzchni wody są ułożone deski (90 x 200 cm) na których ćwiczą uczestnicy zajęć. Na zajęcia możecie przyjść w szortach i topie (odzież do zajęć w wodzie) ale my zalecamy strój kąpielowych, gdyż obowiązkowym punktem każdych zajęć jest moczenie w basenie.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA  float fit ?

W czasie rozgrzewki jest czas na naukę łapania balansu. Później część główna, czyli intensywny trening interwałowy. Na początku może wydawać się, że wykonywanie ćwiczeń na desce to bułka z masłem, ale nie dajcie się oszukać. Float fit daje solidny wycisk, ale również bardzo dużo radości. 

Jeżeli raz pojawicie się na zajęciach, to będziecie chcieli wrócić na nie jak najszybciej. 

Szczegóły oraz zapisy w kasach basenowych i pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204. Zapraszamy do zapisów 🤸‍♀️🌊🤸‍♀️

data: 19/02/2019, 09:15WODNY TOR PRZESZKÓD ZNOWU Z WAMIGotowi na wodny tor przeszkód ? Zapraszamy od poniedziałku 4 lutego do końca ferii w cenie biletu na basen 🏃‍♂️🏃‍♀️👫


data: 01/02/2019, 13:35WALENTYNKOWE SAUNA TIME


Ruszają zapisy na Walentynkowe Sauna Time czyli wieczory saunowe nie tylko dla dwojga i nie tylko w damskim gronie ❤️❤️❤️ 2 godziny w strefie saun/basenu a w tym rytuały naparzania z saunamistrzem, masaże relaksacyjne odprężające ciało, aromatyczny, oczyszczająco-kojący peeling a to wszystko z chillautową, wyciszającą umysł muzyką w tle, w blasku świec, z koktajlami i lodowymi przekąskami. Spróbujcie odprężenia w wyjątkowej atmosferze, usuńcie napięcie nerwowe i pozbądźcie się stresu. Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona
❤️ 👩❤️💁‍♂️❤️💁‍♀️💁‍♂️❤️

data: 28/01/2019, 14:03SZKÓŁKA
data: 28/01/2019, 09:53BEZPIECZNE FERIE


Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane przez wszystkich ferie zimowe 😍😍😍. Mamy pomysł, jak nasi milusińscy mogą je bezpiecznie spędzić :) Przez całe ferie tj. od 28 stycznia do 10 lutego 2019 roku dzieci i młodzież do 18 roku życia wchodzą na basen w ramach biletu na szóstke tj. 6 zł/1 H 👍👍👍 Dodatkową atrakcją będzie dostępny w cenie biletu na basen, znany wam już wodny tor przeszkód aquatrack, który udostepnimy wszystkim amatorom wodnych szaleństw w dniach od 4 lutego do 10 lutego. Musicie nas odwiedzić 🏃‍♀️🏃‍♂️🚶‍♀️ Emocje gwarantowane !

data: 24/01/2019, 12:28SZALEŃSTWA NA LODZIEObiekt będzie czynny codziennie od 26 stycznia do 9 lutego 2019 r., w godz. 9:00 - 22:00. Bilety: 8 zł - normalny, 5 zł - ulgowy.  Na miejscu  wypożyczalnia. Koszt jednej pary 5  zł. Zapraszamy !

data: 24/01/2019, 08:08DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Już niedługo Dzień Babci i Dziadka 👵❤️👴 ! Specjalnie dla Nich, z okazji Ich święta, zapraszamy na basen w promocyjnej cenie z 50 % rabatem dla wszytkich dziadków, którzy odwiedzą nas ze swoimi wnukami w dniach 21 - 22 stycznia 2019 roku. Podarujcie sobie w tych dniach wspólną zabawę, odprężenie i relaks ! Spędźcie ten dzień z nami 😍

data: 17/01/2019, 10:09OGŁOSZENIE O PRZETARGU

W dniu 8 stycznia 2019 roku na stronie BIP Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. pod adresem http://bip.sport.bialogard.info/index.php?id=226025 w dziale ZAMÓWIENIA PUBLICZNE sekcja przetargi  2019 opublikowane zostało OGŁOSZENIE O PRZETARGU ustnym nieograniczonym na oddanie w najem lokalu znajdującego się w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym położonym przy ul. Moniuszki 29 w Białogardzie z przeznaczeniem na siłownię/klub fitness.


data: 09/01/2019, 09:17ZIMOWE WIECZORY SAUNOWE


data: 07/01/2019, 14:36II URODZINY BASENU
To już jutro 🎊🎊🎊 w sobotę 5 stycznia 2019 roku serdecznie zapraszamy do świętowania II urodzin basenu 🎉🎉🎉Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Przez cały dzień dla wszystkich bilety na basen za jedyne 6 zł za godzinę. O 15 rozpoczniemy oficjalną część od uroczystego zdmuchnięcia świeczek na torcie 🎂🎂🎂. W godzinach od 15 do 18 ruszamy do szalonej zabawy, którą poprowadzą profesjonalni animatorzy. Wodne disco, gry, turnieje rodzinne i animacje przy wesołej muzyce i z nagrodami 🎁🎁🎁 a to wszystko za jedyne 6 zł/H. Wieczorem zapraszamy do magicznego świata saun o godz. 18,19 i 20 na wyjątkowe rytuały i orzeźwiający poczęstunek (rezerwacje w kasach basenowych) 🧡🧡🧡. Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia 😍😍😍

data: 04/01/2019, 14:20NOWY CENNIK KOMPLEKSU


Drodzy klienci informujemy, że od 1 stycznia 2019 roku obowiązywać będzie nowy cennik Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w Białogardzie. Nieznaczna zmiana cen usług podyktowana jest wzrostem kosztów mediów podwyższających koszty związane z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. Mamy nadzieję, że nie odczujecie Państwo wzrostu cen i zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty kompleksu i atrakcji, które dla Was przygotowyjemy. Jednocześnie serdecznie zapraszamy w sobotę 5 stycznia 2019 roku na II Urodziny Basenu ! Wstęp na basen dla wszystkich za jedyne 6 zł/h. Mnóstwo niespodzianek przez cały dzień, tort dla klientów, zabawy z Animator Center dla całych rodzin a wieczorem wyjątkowe ceremonie saunowe. Do zobaczenia :)


data: 31/12/2018, 11:02GODZINY PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM
data: 19/12/2018, 13:53ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
data: 19/12/2018, 08:47KARNET NA PREZENTNie macie pomysłu na prezent a może czasu na zakupy ? mamy na to radę - karnety na basen to świetny, "zdrowy" i dostępny od ręki prezent. Zapraszamy do kas basenowych (czynne pn. - pt. od 7 do 22, w sb. i nd. od 8 do 22) 🎄🎁🎄

data: 18/12/2018, 10:47ŚWIĘTUJEMY II URODZINY BASENUTaaaak - to już 2 lata jesteśmy z Wami :) Z tej okazji serdecznie zapraszamy do świętowania urodzin basenu 🎉🎉🎉 W pierwszą noworoczną sobotę 5 stycznia zapraszamy do spędzenia niesamowitych chiwl podczas atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Profesjonalni animatorzy zadbają żebyście się nie nudzili. Rozpoczynamy o godzinie 15 od zdmuchnięcia świeczek na torcie 🎂 i ruszamy do szalonej zabawy. Wodne disco, gry, turnieje rodzinne i animacje przy wesołej muzyce i z nagrodami 🎁 do godziny 18 a to wszystko za jedyne 6 zł/H. Wieczorem zapraszamy do magicznego świata saun o godz. 18,19 i 20. Zaplanujcie ten dzień już dzisiaj. Do zobaczenia 😍

data: 17/12/2018, 08:46URODZINOWY WIECZÓR SAUNOWYPierwszy noworoczny weekend pełen atrakcji 🎈🎈🎈. Świętujemy II urodziny Komplesku Basenowo -Rekreacyjnego. Wielbicieli saunowania i nie tylko zapraszamy w sobotę 5 stycznia 2019 roku (godz. 18,19 i 20) na wyjątkowy urodzinowy seans saunowy. Saunamistrz podczas ceremonii poleje rozgrzane kamienie wodą a nastepnie wytworzoną w taki sposób parę wodną i rozgrzane powietrze rozprowadzi ręcznikiem po całej saunie. Na koniec schłodzicie się pod prysznicem i w basenie. A to wszystko przy relaksacyjnej muzyce i blasku świec 🎶 Spróbujcie odprężenia w wyjątkowej atmosferze, usuńcie napięcie nerwowe i pozbądźcie się całorocznego stresu. Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Liczba miejsc ograniczona.

data: 17/12/2018, 08:43SAUNOWO MIKOŁAJKOWOJeszcze nie opadły emocje po sobotnim turnieju szkółki pływackiej BOSiR a my - tak jak obiecaliśmy - już szykujemy coś dla nieco starszych ? W najbliższy piatek 7 grudnia zapraszamy wszystkich amatorów saunowania na wieczór saunowy z saunamistrzem Rafałem, który zabierze Was do magicznego świata saun. Osoby, które zapiszą się na wieczory saunowe dodatkowo w cenie biletu sauna/basen otrzymają na czas rytuałów prześcieradła do saunowania. Spróbujcie wyjątkowej uczty dla ciała i ducha . Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 ???

data: 03/12/2018, 10:59MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PŁYWACKI

Kochani jeżeli jeszcze nie zapisaliście swoich pociech na MikolajkowyTurniej Szkółki Pływackiej to dzisiaj jest na to ostatni moment ??? Nie zwlekajcie bo udział w trnieju to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w sportowej rywalizacji na wesoło. Dla wszystkich dyplomy i upominki ???. Szczegóły odnośnie grup wiekowych, godzin zawodów i karty zgłoszenia dostępne są w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 . Do zobaczenia w sobotę ?‍?‍?‍

data: 26/11/2018, 11:37ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS
data: 22/11/2018, 13:06MIKOŁAJKOWY ZAWROT GŁOWYKochani zbliżają się mikołajki a wraz z nimi moc atrakcji. Już w sobotę 1 grudnia zaczynamy o godzinie 9 Turniejem Szkółki Pływackiej BOSiR. Wszystkie dzieci uczęszczające do szkołki mogą sie już zapisywać - szczegóły u instruktorów oraz w kasach basenowych. Po sportowych zmaganiach od godziny 12 do godziny 15 zapraszamy wszystkich milusińskich do zabawy z animatorem w cenie biletu na basen. Przy kasach czekać na was będą też słodkie upominki żeby jeszcze bardziej umilić Wam ten dzień. Chyba byliście grzeczni ?


data: 19/11/2018, 13:01ANDRZEJKOWE SPA DLA WSZYSTKICH PAŃ


Zapraszamy do rezerwowania miejsc na Andrzejkowe Ladies Time w piątek 30 listopada 2018 roku ??? TYLKO 28 zł za seans z saunamistrzem, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowitą atmosferę. Spędźcie ten wieczór z nami. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204    ???

data: 16/11/2018, 10:58PRASA O OŚRODKU SPORTUTo się opłaca czyli artykuł w prasie branżowej Pływalnie i baseny o odnawialnych źródłach energii zastosowanych w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji .

data: 14/11/2018, 14:12ANDRZEJKI Z BOSiRem

Kochani są jeszcze wolne miejsca na Andrzejkowe Ladies Time w piątek 30 listopada 2018 roku ??? Nasze małe SPA zaprasza do skorzystania z oferty dedykowanej TYLKO dla Pań. Wyjątkowe chwile w strefie saun. W cenie biletu 28 zł seans z saunamistrzem, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 ???

data: 13/11/2018, 12:0712 LISTOPADA


data: 09/11/2018, 09:49ANDRZEJKOWE LADIES NIGHT


Macie już plany na andrzejki ? Jeżeli nie to mamy świetny pomysł na ten wyjątkowy wieczór ??? Andrzejkowe Ladies Time w piątek 30 listopada 2018 roku czyli odrobina zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA - miejscu, w którym możecie ukoić swoje ciało. Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (28 zł) lub strefa saun + masaż (50 zł). Wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie. Podczas wieczoru seanse z saunamistrzem, masaż, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 ???

data: 06/11/2018, 11:14OFICJALNE WAŻENIE ZAWODNIKÓW GSW

Zapraszamy wszystkich fanów sportów walki i nie tylko na oficjalne ważenie zawodników???Piątek 2 listopada godzina 19 Galeria HOSSO???

data: 02/11/2018, 15:25BILETY GSW RUNDA 8 START PRZEDSPRZEDAŻY


!!!!!!!!!! W PIĄTEK 19 PAŹDZIERNIKA RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW !!!!!!!!!!! Bilety na Galę Sportów Walki "RUNDA 8" można nabyć w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. I-go Maja 15 w godzinach od 8:00-16:00 oraz w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym przy ul. Moniuszki 29 w godzinach od 7:00 - 22:00.

data: 02/11/2018, 15:24RUNDA 8 nadchodzi

Po raz ósmy - dla wszystkich fanów sportów walki i nie tylko Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. organizuje galę sportów walki. Podczas poprzednich edycji w Białogardzie wystąpiło wielu znakomitych zawodników. W tym roku BOSiR Sp. z o.o. zaprasza kibiców mieszanych sportów walki 3 listopada do hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46 na galę sportów walki „RUNDA 8”. Tegoroczna edycja imprezy tak jak poprzednie dostarczy widzom walk na wysokim poziomie sportowym. W emocjonujących pojedynkach wystąpią czołowi polscy zawodnicy MMA oraz wielu przedstawicieli lokalnych klubówNa gali zobaczymy między innymi zawodników z Białogardu, Koszalina i Drawska Pomorskiego - reprezentujących lokalne kluby oraz zawodników MMA z całej Polski a także z zagranicy. Karta walk obejmuje dziewięć pojedynków w formule MMA w tym 3 pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3x3 minuty oraz sześć pojedynków zawodowych, na dystansie 3x5 minut, wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA („Unified Rules of Mixed Martial Arts").

W walce wieczoru zobaczymy białogardzianina Mateusza „SMOKA” SYMOCZKO (Ronin Gold Team Koszalin). W jednym z pojedynków karty głównej zobaczymy występ Rusłana Chapko (Berserker’s Team Szczecin). Jego przeciwnikiem będzie białogardzianin na co dzień mieszkający we Włoszech Krzysztof „CAVALLO” Piotrowski (Leoni MMA) którego przygoda ze sztukami walki rozpoczęła się w AKS Białogard. Kolejna walka zawodowa to pojedynek Michała Gabora (Berserker’s Team Szczecin) z Piotrem Kamińskim z Drawska Pomorskiego (Czerwony Smok/Zet Gold Team). W oktagonie zobaczymy również pojedynek Marka Frankowskiego (Mighty Bulls Gdynia) z Krzysztofem Sową (AKS Grappling Białogard), Dominika Gierowskiego (Mighty Bulls Gdynia) z Marcinem Czyżowskim (Ronin Gold Team Białogard) oraz Błażeja Cisłowskiego (Gorillas Koszalin).Walki zawodowe poprzedzone zostaną walkami amatorskimi w których zawalczą: Piotr Kostuch „MACZETA” (Mighty Bulls Gdynia) vs białogardzianin Damian Piwowarczyk (MLA - Marcin Łazarz Academy). W kolejnym starciu amatorskim Adrian Wieliczko (Ronin Gold Team Białogard) skrzyżuje rękawice z  Michałem Rybakiem (Sparta Koszalin). W Trzecim pojedynku amatorskim pomiędzy zobaczymy kolejnego przedstawiciela Białogardu Piotra Sędzickiego (MLA - Marcin Łazarz Academy).

Oprócz walk w formule MMA Galę Sportów Walki „RUNDA 8” uświetnią: gość specjalny Łukasz „Juras” Jurkowski komentator sportowy, zawodnik mieszanych sztuk walki oraz występy artystyczne i wokalne, chociażby pochodzącej z Białogardu Pauliny Brzozowskiej (PachYa) czy tak znakomitej formacji tanecznej jak TOP TOYS Koszalin.

Bilety na galę wkrótce dostępne będą w przedsprzedaży w cenie: 40 zł normalny / 50 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 50 zł normalny / 65 zł VIP. Kupić je będzie można w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Kompleks Basenowo-Rekreacyjny) przy ul. Moniuszki 29 w godz. 700-2200 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w Białogardzie w godz. 800-1600.

                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                               

data: 02/11/2018, 15:241 LISTOPADA BASEN BĘDZIE NIECZYNNYdata: 30/10/2018, 07:58FOTOWOLTAIKA


data: 30/10/2018, 07:57GRAFIK ZAJĘĆ SZKÓŁdata: 17/10/2018, 14:31WIECZORY SAUNOWE WRACAJĄ ...Już dziś witamy jesień ??? Seanse o godzinie 18, 19 i 20. Pierwszy powakacyjny seans saunowy z saunamistrzem Rafałem, który zabierze Was do magicznego świata saun. Osoby, które zapiszą się na wieczory saunowe dodatkowo w cenie biletu sauna/basen otrzymają na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Przed Wami wyjątkowa uczta dla ciała i ducha ... Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 - do dzieła ???

data: 12/10/2018, 13:43AQUA AEROBIK WRÓCIŁ PO WAKACYJNEJ PRZERWIE

Kolejny sezon aqua aerobik rozpoczął się z wielką energią. Witamy wszystkich po wkacyjnej przerwie i zapraszamy na zajęcia z instruktorkami Martą i Asią. Nie szukajcie wymówek ☝️☝️☝️ i dołączcie do naszej grupy jak najszybciej ?‍❤️?‍


data: 03/10/2018, 08:49POWITAJ Z NAMI JESIEŃ
Powitajcie z nami jesień ??? Już za dwa tygodnie w piątek 12 października o godzinie 18, 19 i 20 zapraszamy Was na pierwszy powakacyjny seans saunowy z saunamistrzem Rafałem, który zabierze Was do magicznego świata saun. Osoby, które zapiszą się na wieczory saunowe dodatkowo w cenie biletu sauna/basen otrzymają na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Spróbujcie bo to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha ... Na dworze jest coraz chłodniej a pogoda skutecznie przypomina nam o nieuchronnie zbliżającej się zimie także zapisujcie się jak najszybicej :) Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 - do dzieła ???

data: 27/09/2018, 10:48WRACAMY DO WAS PO KRÓTKIEJ PRZERWIE


data: 13/09/2018, 12:08PRACE KONSERWACYJNEAktualnie w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie trwają prace związane z czyszczeniem niecek oraz konserwacją urządzeń technologii wody. Przewidywany termin zakończenia prac i uruchomienia basenów to 17 września 2018 roku. Widzimy sie wkrótce . Zapraszamy !

data: 07/09/2018, 11:48ZAPISY DO SZKÓŁKI NA AQUA AEROBIKdata: 07/09/2018, 11:46PRZERWA TECHNOLOGICZNAdata: 31/08/2018, 14:23ZAPISY NA AQUA AEROBIK 2018/2019


Od jutra tj. od 01września 2018 roku (sobota) zapraszamy do zapisów na aqua aerobik . Zapisy i wszelkie szczegóły w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204. Zapisy będą prowadzone również podczas przerwy technologicznej (03-16.09.2018 roku), od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00. Zapraszamy ?‍❤️?‍

data: 31/08/2018, 14:21ZAPISY DO SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ 2018/2019


Od jutra tj. od 01września 2018 roku (sobota) zapraszamy do zapisów do szkółki pływackiej BOSiR . Zapisy i wszelkie szczegóły w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204. Zapisy będą prowadzone również podczas przerwy technologicznej (03-16.09.2018 roku), od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00. Zapraszamy ?‍❤️?‍


data: 31/08/2018, 14:11PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW
data: 29/08/2018, 11:13START SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ


Szkółka pływacka BOSiR zaprasza na kolejny sezon. Zapisy od września 2018 roku. START październik 2018. Szczegóły i plakaty informacyjne wkrótce. Do zobaczenia ?‍?‍?‍

data: 24/08/2018, 14:31START AQUA AEROBIKU


Aqua aerobik z BOSiRem. Zapraszamy na kolejny sezon w świecie wody, zdrowia i urody. Wasze instruktorki + nowe zajęcia i nowe wyzwania = efekt gwarantowany. Zapisy od września. START październik 2018. Szczegóły wkrótce na naszym profilu na FB oraz na stronie www.sport.bialogard.info. Do zobaczenia ❤️?‍❤️

data: 24/08/2018, 13:18PRACE SERWISOWE ZMIANA GODZIN OTWARCIA

data: 13/08/2018, 16:0215 SIERPNIA GODZINY PRACY KOMPLEKSU BASENOWEGO
data: 10/08/2018, 10:48WAKACYJNE PROMOCJE CZAS START

Promocyjna akcja wakacyjna - Wakacje na szóstkę czyli bilet 1H na basen w cenie 6 zł przez całe wakacje ( 23.06 - 31.08.2018 roku) dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz bilet gupowy z 10 % rabatem dla grup zorganizowanych powyżej 30 osób. Zapraszamy ! Udanej zabawy i wypoczynku z bialogardzkiosrodeksportuirekreacjispzoo ???

data: 10/08/2018, 10:48SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU 2018


Sportowe Dni Białogardu 2018 ! ! ! Zapraszamy na weekend sportowych imprez i wiele emocji na terenie obiektów sportowo - rekreacyjnych przy ul. Moniuszki 49 między innymi na turniej tenisa ziemnego, turniej pływacki (w tym roku aby wystartować w zawodach należy wypełnić zgłoszenie i złożyć najpóźniej w dniu zawodów - zgłoszenia dostępne będą w kasie basenów odkrytych przy ul. Moniuszki 49 w godzinach otwarcia basenu) a także do szaleństw na wodnym torze przeszkód w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym przy ul. Moniuszki 29 w Białogardzie, w cenie biletu na basen oraz do kibicowania podczas meczu piłkarskiego samorządowców z Białogardu i Karlina. Nie może Was zabraknąć :)

data: 02/08/2018, 08:29WODNY TOR PRZESZKÓD AQUATRACK


Już wkrótce w trakcie Sportowych Dni Białogardu 2018 w dniach od 01 do 08 sierpnia do Waszej dyspozycji ponownie udostępnimy wodny tor przeszkód. Zabawy na aquatracku to dobra rozrywka i okazja do szaleństw bez granic - także tych wiekowych :) Zapraszamy do skorzystania z oferty w cenie biletu na basen ?‍??‍

data: 02/08/2018, 08:27BASENY ODKRYTE - WYMIANA WODY
data: 30/07/2018, 08:45KOLEJNY OBÓZ ZA NAMI

Kolejny obóz za nami. W lipcu gościliśmy w naszym obiekcie przemiłą grupę, która zdecydowała się na letnią przygodę w Białogardzie. Bezpiecznych wakacji i do zobaczenia ??‍??‍?

data: 25/07/2018, 11:30ZAKOŃCZENIE SEZONU W SZKÓŁCE PŁYWACKIEJNiemal 300 dzieci i dorosłych uczęszczało na zajęcia szkółki pływackiej BOSiR Sp. z o.o. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy sezon 2017/2018 a uczestnicy otrzymali certyfikaty i upominki. Zajęcia odbywały się pod kierunkiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów: Moniki, Igora i Szymona. Oprócz nauki i doskonalenia pływania omówione zostały również zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z wody. Połączenie zabawy z nauką dało rewelacyjne efekty, pomogło w przełamaniu oporów i strachu przed wodą jak również wpłynęło na poprawę kondycji fizycznej.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych aktywnych wakacji na świeżym powietrzu. Do zobaczenia we wrześniu !

data: 02/07/2018, 10:20ZAKOŃCZENIE ROKU SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ

od dnia dzisiejszego (poniedziałek 25.06.2018 roku) do końca tygodnia tj. do 29.06 br. na ostatnich zajęciach poszczególnych grup odbędzie się uroczyste zakończenie zajęć szkółki pływackiej BOSiR w roku szkolnym 2017/2018. Uczniowie szkółki uhonorowani zostaną pamiątkowymi certyfikatami upamiętniającymi udział w zajęciach pływackich oraz otrzymają worki sportowe na sznurkach z logo szkółki. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i zapraszamy do naszej szkółki od października 2018 roku ?‍?‍?‍


data: 25/06/2018, 14:37DZIEŃ OJCA Z BOSiRem23.06.2018 rok (sobota) - Dzień Ojca z Kompleksem Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie - spędź ten wyjątkowy czas z Nami. Każdy tata, który odwiedzi baseny w sobotę 23 czerwca 2018 roku i skorzysta z biletu rodzinnego otrzyma na taki bilet rabat 50 %. Zapraszamy !

data: 21/06/2018, 13:20WAKACYJNE PROMOCJE !Już tylko tydzień do upragnionych wakacji i najwyższa pora na wakacyjne plany. Z myślą o wszystkich uczniach, przedszkolakach i najmłodszych amatorach pływania kolejna promocyjna akcja - Wakacje na szóstkę czyli bilet 1H na basen w cenie 6 zł przez całe wakacje ( 23.06 - 31.08.2018 roku) dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz bilet gupowy z 10 % rabatem dla grup zorganizowanych powyżej 30 osób. Zapraszamy ! Udanej zabawy i wypoczynku z #bialogardzkiosrodeksportuirekreacjispzoo ???

data: 21/06/2018, 13:19ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ
data: 19/06/2018, 13:12WAKACYJNY AQUA AEROBIKZapraszamy do zapisów na wakacyjne zajęcia aqua - aerobiku z pełną energii instruktorką Martą. Możliwość zakupu wejścia na 4 zajęcia, 6 zajęć lub 8 zajęć do wykorzystania podczas całych wakacji (lipiec – sierpień 2018). Zajęcia we wtorki o godz. 18:30 i czwartki o godz. 19:20. Wszelkie informacje w kasach basenowych. Zapraszamy !

data: 15/06/2018, 13:05BUDOWA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
data: 04/06/2018, 14:38GODZINY PRACY 31 MAJA 2018 ROKU
data: 04/06/2018, 14:38DZIEŃ DZIECKA Z BOSiRem

2 czerwca 2018 roku (sobota) w godzinach od 15 do 18 moc atrakcji dla naszych milusińskich z okazji dnia Dnia Dziecka. Wyspa mini-disco (szalone wodne zabawy w dyskotekowych rytmach), wyspa odkrywców (poszukiwanie tajemniczych skarbów), wyspa piękności (malowanie buziek) oraz darmowe lodowe przekąski  ??? Wszytskie atrakcje w cenie biletu na basen w tym jak zwykle konkursy z nagrodami. Nie może Was zabraknąc więc już dziś zaplanujcie ten dzien z nami !!!

data: 21/05/2018, 12:33LADIES TIME 25 maja 2018 roku
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Wszystkim mamom i nie tylko proponujemy odrobinę zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA czyli miejscu, w którym możecie ukoić swoje ciało. Podarujcie sobie albo ukochanej mamie i nie tylko mamie bo każdej kobiecie, która jest dla was ważna VOUCHER na Ladies Time. Już 25 maja zapraszamy wszystkie panie na ladies time ??? Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (28 zł) lub strefa saun + masaż (50 zł). Wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie. Podczas wieczoru seanse z saunamistrzem, masaż, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 ???

data: 21/05/2018, 12:27VOUCHERY NA DZIEŃ MAMYJuż tylko nieco ponad tydzień do wyjątkowego dnia. Macie już niespodzianki dla swoich MAM ? Proponujemy odrobinę zapomnienia, relaksu i odpoczynku w naszym małym SPA. Podarujcie ukochanej mamie i nie tylko mamie bo każdej kobiecie, która jest dla was ważna VOUCHER na Ladies Time. Zapraszamy w piątek 25 maja. Czeka na Was mnóstwo atrakcji. Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 w tym seanse z saunamistrzem, peeling solny aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera i to wszystko w cenie 28 zł/os ???. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Zapraszamy do rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204 ???

data: 17/05/2018, 10:32GODZINY PRACY BASENU i ZAJĘĆ - MAJÓWKA 2018
1 i 3 maja czynne jak w święta czyli od godz. 8:00 do godz. 22:00.  W pozostae dni obiekt otwarty jest bez zmian. 

30 kwietnia zapraszamy na ostatnie przed przerwą majówkową zajęcia pływania i aqua aerobiku. 
W dniach od 1 do 4 maja (wtorek - piątek) nie będzie zajęć pływania i aqua aerobiku.
Od 7 maja wszystkie zajęcia zgodnie ze wcześniejszym grafikiem.

Zapraszamy :)


data: 27/04/2018, 10:33OGŁOSZENIE O PRZETARGU


W dniu 19 kwietnia 2018 roku w systemie BZP  pod adresem https://bzp.uzp.gov.pl/ZP400PodgladOpublikowanego.aspx?id=6169d5bd-e2aa-432a-a94f-966a5fd32859 oraz na stronie BIP Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. pod adresem http://bip.sport.bialogard.info/ w dziale ZAMÓWIENIA PUBLICZNE sekcja przetargi 2018 opublikowane zostało OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Roboty budowlane: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 350 kWp dla potrzeb dywersyfikacji energetycznej Kompleksu Basenowo - Rekreacyjnego w Białogardzie”.      

data: 19/04/2018, 13:54MAJÓWKA NA BASENIEJeżeli nie macie jeszcze planów na majówkę a nie jesteście pewni czy możecie liczyć na pogodę to mamy na to radę. Zapraszamy już we wtorek  1 maja. Promocja i atrakcje w tym roku potrwają wyjątkowo długo bo aż do 6 maja.  Kolejny raz będziecie mogli poszaleć na basenie. W dniach od 1 maja do 6 maja do Waszej dyspozycji w cenie biletu na basen udostępnimy wodny tor przeszkód. Zabawy na aquatracku to dobra rozrywka dla młodszych i tych trochę starszych. Kolejna niespodzianka to 50 % rabat na bilety rodzinne . Zaplanujcie majówkę z kompleksem basenowo-rekreacyjnym. Zapraszamy -  1 i 3 maja czynne jak w soboty, niedziele i święta czyli od godziny 8.00 do 22.00, w pozostałe dni godziny otwarcia obiektu basenowego bez zmian :) Do zobaczenia. Z nami nie można się nudzić !

data: 13/04/2018, 12:37WIOSENNY WIECZÓR SAUNOWY


Po świętach znajdźcie moment żeby o siebie zadbać. Pozwólcie sobie na zasłużony odpoczynek i zapewnijcie sobie chociaż chwilę poświątecznego relaksu. Zarezerwujcie miejsace na wieczór saunowy już dziś !


data: 04/04/2018, 09:31ZMIANA GODZIN OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄT

data: 29/03/2018, 10:08ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
data: 28/03/2018, 09:25II WIELKANOCNE POSZUKIWANIA 24-25 marca 2018 rokuGotowi na przygodę ? To już jutro i w niedzielę. My chowamy - Wy szukacie i nagrody odbieracie ??? W dniach 24-25 marca 2018 roku Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Białogardzie zaprasza od godziny 9:00 do udziału w drugiej edycji Wielkanocnych Poszukiwań . Na terenie hali basenowej ukryjemy małe naklejki nawiązujące do Świąt Wielkanocnych. Za każdy odnaleziony element dzieci i młodzież do 18 roku życia otrzymają w kasach basenowych nagrodę - niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy ?

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym elementem.

data: 23/03/2018, 15:19II WIELKANOCNE POSZUKIWANIA 24-25 marca 2018 rokuGotowi na przygodę ? To już jutro i w niedzielę. My chowamy - Wy szukacie i nagrody odbieracie ??? W dniach 24-25 marca 2018 roku Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Białogardzie zaprasza od godziny 9:00 do udziału w drugiej edycji Wielkanocnych Poszukiwań . Na terenie hali basenowej ukryjemy małe naklejki nawiązujące do Świąt Wielkanocnych. Za każdy odnaleziony element dzieci i młodzież do 18 roku życia otrzymają w kasach basenowych nagrodę - niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy ?

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym elementem.

data: 23/03/2018, 15:19II WIELKANOCNE POSZUKIWANIAMinął już rok od ubiegłorocznej zabawy i przed nami już druga edycja Wielkanocnych Poszukiwań . W dniach 24-25 marca 2018 roku od godziny 9:00 zapraszamy Was do zapełniania BOSiRowego koszyczka. Na terenie hali basenowej ukryjemy kilkanaście elementów nawiązujących do Świąt Wielkanocnych. Za każdy odnaleziony element otrzymacie w kasach basenowych nagrodę -niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy :) 

UWAGA !!! jedna osoba może zgłosić się tylko jeden raz, z jednym elementem.


data: 14/03/2018, 19:41UWAGA KOMUNIKAT !!!


data: 13/03/2018, 14:23SAUNA LADIES NIGHT

data: 08/03/2018, 12:03Wasz trener też wchodzi do wody :)Wasz trener też wchodzi do wody :) W sobotę instruktorka aqua aerobiku Marta uczestniczyła w drugiej edycji Międzynarodowej Konwencji Aqua Fitness "SAF AQUA & CITYZEN INTERNATIONAL CONVENTION w Poznaniu. Wkrótce Wy też poznacie na swoich zajęciach nowinki wodnego aerobiku :)

data: 05/03/2018, 09:30LADIES NIGHT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Kompleks Basenowo - Rekreacyjny pamięta o wyjątkowym dniu, który zbliża się wielkimi krokami. Już 8 marca zapraszamy wszystkie panie na ladies night z okazji Dnia Kobiet ??? Oferta dedykowana TYLKO dla Pań – nowy aspekt odprężenia. Wyjątkowe chwile w strefie saun w godzinach od 18:00 – 21:00 (28 zł/ 1 H) . Wyłącznie w damskim gronie abyście poczuły się zupełnie swobodnie. Podczas Ladies Night możliwość skorzystania z seansów z saunamistrzem, masażu, peelingu solnego aromatherapy, orzeźwiające napoje i niesamowita atmosfera. Nie zapomnijcie o sobie i spędźcie ten dzień z nami. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do rezerwacji. Informacje w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew. 204.?‍??

data: 16/02/2018, 11:33WALENTYNKI Z BOSiRem
To już jutro ( środa 14 lutego ) ❤️❤️❤️ Jesteście gotowi na na najbardziej całuśne święto w roku ? Nasze małe walentynkowe SPA czeka na Was z niecierpliwością. Do zobaczenia na klimatycznych seansach saunowych o godzinie 18, 19 i 20. Wszystkie pary wchodzą z 50 % rabatem na basen, saunę oraz wieczory saunowe podczas których zrelaksujecie się pod czujnym okiem saunamistrza, który wprowadzi was w magiczny świat saun. Seanse w cenie biletu sauna/basen 20 zł/H ( pary 50 % rabatu). Osoby, które zapisały się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają w cenie biletu na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Do zobaczenia ???

data: 13/02/2018, 08:49PRZYWITAJ WIOSNĘ W DOBREJ FORMIE

Kochani - to juz najwyższa pora na rozpoczęcie zajęć żeby zdążyć przywitać wiosnę w dobrej formie ! Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy promocję dla osób biorących udział w zajęciach aqua aerobiku. Wystarczy przyprowadzić koleżankę/kolegę, która/y nie korzystała/ł z zajęć w ciągu ostatnich 3 m-cy i zakupi karnet na aqua aerobik. Dodatkowo przy zakupie karnetów na zajęcia aerobiku w miesiącach: marzec, kwiecień, maj i czerwiec gratis bilet sauna+basen 2 godzinny do wykorzystania w dowolnym momencie w ciągu m-ca zajęć. Nie możecie przegapić takiej okazji :)

data: 05/02/2018, 12:08WALENTYNKOWE WIECZORY SAUNOWE
W dniu 14 lutego ( środa) seanse saunowe w cenie biletu sauna/basen 20 zł/H  tradycyjnie o godzinie: 18, 19 i 20. Wszystkie pary wchodzą z 50 % * rabatem. Zrelaksujecie się pod czujnym okiem saunamistrza, który wprowadzi was w magiczny świat saun. Osoby, które zapiszą się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają w cenie biletu na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Przy strefie saun znajduje się przebieralnia z półkami – jeśli chcemy skorzystać po saunie z basenu tam zostawiamy strój/spodenki, które założymy po sensie saunowym. Do sauny wchodzimy z ciałem owiniętym prześcieradłem, które posłuży do jego osłonięcia i ochrony. Spróbujcie bo to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha :) Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 - do dzieła ???

* karnety nie obejmują promocji walentynkowej


data: 30/01/2018, 14:45WALENTYNKI Z BOSiRemDo Walentynek zostało już tylko nieco popnad 2 tygodnie ?‍❤️‍?‍??‍❤️‍?‍??‍❤️‍?‍?. To sporo czasu, ale jeśli nie chcecie kupować kolejnego prezentu, który trafi w kąt to mamy na to super pomysł ❤️❤️❤️ Zaplanujcie TEN dzień z Kompleksem Basenowo-Rekreacyjnym w Białogardzie. w dniu 14 lutego ( środa) wszystkie pary wchodzą z 50 % * rabatem na basen, saunę oraz wyjątkowe klimatyczne walentynkowe wieczory saunowe podczas których zrelaksujecie się pod czujnym okiem saunamistrza, który wprowadzi was w magiczny świat saun. Seanse w cenie biletu sauna/basen 20 zł/H ( pary 50 % rabatu) tradycyjnie o godzinie: 18, 19 i 20. Osoby, które zapisały się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają w cenie biletu na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Przy strefie saun znajduje się przebieralnia z półkami – jeśli chcemy skorzystać po saunie z basenu tam zostawiamy strój/spodenki, które założymy po sensie saunowym. Do sauny wchodzimy z ciałem owiniętym prześcieradłem, które posłuży do jego osłonięcia i ochrony. Spróbujcie bo to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha :) Rezerwacja w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204 - do dzieła ???

* karnety nie obejmują promocji walentynkowej

data: 30/01/2018, 14:44FERIE tuż tużdata: 10/01/2018, 08:291 URODZINY KOMPLEKSU BASENOWEGO


Jesteśmy z Wami prawie od roku. Z tej okazji 06 stycznia 2018 r (sobota) zapraszamy na 1 urodziny kompleksu ??? Jest to dobry moment, aby podziękować Wam wszystkim za to, że z nami jesteście. Dziękujemy !!! Ten rok był bardzo ciekawy i wiele się wydarzyło. Odwiedziło nas ponad 120 tysięcy klientów, ponad 300 uczniów (dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych) uczęszcza do naszej szkółki pływackiej a ponad 100 osób na zajęcia aqua aerobiku. Byliście z nami popdczas wielu imprez sportowo-rekreacyjnych, które przygotowaliśmy dla Was żeby uatrakcyjnić i umożliwić Wam aktywne spędzenie czasu wlnego czy relaks w naszym obiekcie. Cały czas się zmieniamy, tak aby jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania. Do zobaczenia w sobotę 6 stycznia - nie może was zabraknąć. W tym wyjątkowym dniu wstęp dla WSZYTSKICH w cenie 5 zł / 1H. O godzinie 15 zdmuchniemy swieczki na naszym urodzinowym torcie a nastepnie w godzinach od 15 do 18  czeka  was moc atrakcji dla dzieci podczas zabaw z animatorami czasu wolnego oraz dla dorosłych z aqua dance ( zajęcia taneczne w wodzie przy muzyce) i aqua gym (zajęcia gimnastyczne i relaksacyjne w wodzie) - jeżeli jeszcze nie próbowaliście to naprawdę warto. Macie doskonałą okazję Dzień zakończymy wieczorami saunowymi z wyjątkowym poczęstunkiem o godzinie 18, 19 i 20 - w cenie biletu sauna/basen. Zaplanujcie ten dzień z nami ?

data: 03/01/2018, 14:19URODZINOWY WIECZÓR SAUNOWY

Zapraszamy na wieczory saunowe w cenie biletu 06 stycznia o 18, 19 i 20 . Rezerwacja tel. 94 312 20 80 wew. 204 a w przypadku wolnych miejsc również bez rezerwacji. Saunujemy w prześcieradłach saunowych , które otrzymacie w kasach. Spróbujcie już dziś. Dla osób, które zarezerwują miejsca orzeźwiający poczęstunek. Ilość miejsc ograniczona ???

data: 03/01/2018, 14:17GODZINY PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

data: 21/12/2017, 14:17PREZENTOWY LAST MINUTE


Nie macie pomysłu na prezent ? Nie mieliście czasu na zakupy ? mamy na to radę - karnety na basen to świetny, "zdrowy" i dostępny od ręki prezent. Zapraszamy do kas basenowych ( czynne od 7 do 22, w sb. i nd. od 8 do 22). Zapraszamy !

data: 20/12/2017, 10:38ZAWODY W BASENIE SPORTOWYM


data: 18/12/2017, 15:06MIKOŁAJKOWY WIECZÓR SAUNOWY

Mikołaj nie tylko dla najmłodszych. Mamy też coś dla odrobinę starszych ? W sobotę 09 grudnia 2017 roku zapraszamy na wieczór z saunamistrzem w wyjątkowym świątecznym klimacie. Seanse w cenie biletu sauna/basen tradycyjnie o godzinie: 18, 19 i 20. Osoby, które zapisały się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają w cenie biletu na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Przy strefie saun znajduje się przebieralnia z półkami – jeśli chcemy skorzystać po saunie z basenu tam zostawiamy strój/spodenki, które założymy po sensie saunowym. Do sauny wchodzimy z ciałem owiniętym prześcieradłem, które posłuży do jego osłonięcia i ochrony. Spróbujcie bo to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha :) Informacje i zapisy w kasach basenowych oraz pod numerem telefonu 94 312 20 80 wew 204. Zapraszamy do rezerwacji :)

data: 04/12/2017, 10:52MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień a znim kolejne mikołajkowe prezenty od BOSiR. Z tej okazji mamy dla Was dodatkowy BONUS ???Już 9 grudnia (sobota) zaczynamy na wesoło od turnieju szkółki pływackiej BOSiR, z odrobinką rywalizacji i drobnymi upominkami (zapisy i szczegóły w kasach) a od godziny 12:00 do 15:00 zapraszamy wszystkie dzieci do zabaw i gier z animatorem w cenie biletu na basen, który w tym szczególnym dniu dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia w promocyjnej cenie 5 ZŁ ??? Przy wyjściu malujemy buźki i rozdajemy lodowe słodkości ufundowane prze spnsora Lody JAN ??? Nie może Was zabraknąć. Czekamy w sobotę 9.12.2017 roku. Do zobaczenia ❄️❄️❄️???❄️❄️❄️ ZAPRASZAMY


data: 04/12/2017, 10:52MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY


My się zimy nie boimy, nawet baaaardzo ją lubimy i wesoło się bawimy a to wszystko oczywiście w szkółce pływackiej BOSiR. Dzieciaki robią wielkie postępy i zaskakują nas nieustannie swoją wytrwałością i zaangażowaniem. BRAWO !!! Zachęcamy do udziału w mikołajkowym turnieju na wesoło, w którym będziecie mogli się wykazać i zaprezentować nabyte umiejętności. Zapisy w kasach basenowych. Już 9 grudnia czeka na Was mnóstwo zabawy, energii oraz dyplomy i drobne upominki. Nie może Was zabraknąć ?‍?‍?‍?‍?‍?‍

data: 01/12/2017, 13:56UWAGA KOMUNIKAT

W dniu 24 listopada (piątek) Kompleks Basenowo-Rekreacyjny będzie nieczynny. W tym dniu nie odbędą się również zajęcia szkółki pływackiej. Pracownicy Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego skontaktują się ze wszystkimi osobami, które mają w tym czasie zajęcia i poinformują o szczegółach. Za utrudnienia przepraszamy.

data: 23/11/2017, 11:26MIKOŁAJKI Z BOSiRem

Moc atrakcji, radości, niepodzianki i szalona zabawa oraz zawody pływackie uczniów szkółki pływackiej BOSiR a to wszystko w cenie biletu specjalnie dla Was z okazji mikołajek, już 9 grudnia 2017 roku ( sobota) w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym. Szczegóły wkrótce. Szykujcie się ❄️❄️❄️??????

data: 21/11/2017, 11:30BĄDŹ AKTYWNYPogoda nie zachęca do wyjścia z domu ?️ i nie sprzyja aktywności fizycznej ale jesień i zima są za to idealne do spędzania czasu w basenie ?‍♀️ i na zajęciach aqua aerobiku ?‍♂️. Wiedzą o tym Nasze grupy Aqua i korzystają ze wszystkich zalet zajęć, dzieki którym spalają kalorie, przyspieszają przemianę materii, wzmacniają mięśnie, dbają o swoją kondycję i relaksują sie pod kierunkiem swoich instruktorek: Marty, Asi i Mai. Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Do grup można dołączyć w każdej chwili !

data: 14/11/2017, 10:50PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Nie zwlekajcie. Zagwarantujcie sobie udział w Gali Sportów Walki "RUNDA 7" jak najszybciej. 11 listopad 2017 rok godzina 19:00. W przedsprzedaży taniej. Bilety dostępne w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym przy ul. Mpniuszki 29 w Białogardzie w godzinach od 7:00 do 22:00, sb./nd. od 8:00 do 22:00 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1-go Maja od pn. do pt. w godzinach od 8:00 do 16:00.  Bilet normalny przedsprzedaż 35 zł w dniu imprezy 40 zł, bilet VIP przedsprzedaż 45 z w dniu imprezy 60 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do zakupu biletów.


data: 26/10/2017, 08:37Komfortowo saunowo
31.10.2017 roku zadbamy o Wasz komfort podczas seansów z saunamistrzem ( promocyjna straaasznie niska cena 12 zł /H)???. Osoby, które zapisały się na wieczory saunowe dodatkowo otrzymają na czas rytuałów specjalne prześcieradła do saunowania. Przy strefie saun znajduje się przebieralnia z półkami – jeśli chcemy skorzystać po saunie z basenu tam zostawiamy strój/spodenki, które założymy po sensie saunowym. Do sauny wchodzimy z ciałem owiniętym prześcieradłem, które posłuży do jego osłonięcia i ochrony. Nie może was zabraknąć ...

data: 24/10/2017, 13:00JESIENNE ATRAKCJE


31 października nie zapomnijcie o wyjątkowych jesiennych atrakcjach. Straaaasznie niskie ceny czyli bilet 1H za 5 zł dla wszystkich w tematycznym przebraniu lub z gadżetem oraz karnet na basen w nagrodę za najciekawszy lampion dyniowy (na wasze prace czekamy w dniach od 28.10 do 31.10.2017 roku w godzinach od 7:00 do 22:00) a wieczorem seanse saunowe (18:00, 19:00 i 20:00) z saunamistrzem Robertem. Wyjątkowe chwile z olejkami i rozgrzanym powietrzem w relaksujących rytuałach w promocyjnej cenie biletu za 12 zł. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji pod numerem 94 312 20 80 wew. 204 lub w kasach basenowych. Liczba miejsc ograniczona.

data: 23/10/2017, 10:1101 LISTOPADA 2017 ROKU OBIEKT NIECZYNNY


data: 18/10/2017, 08:18GALA SPORTÓW WALKI "RUNDA 7"


GALA SPORTÓW WALKI „RUNDA 7” 11 listopada 2017 rok, godzina 19:00 hala sportowo-widowiskowa Liceum Ogólnokształcącego w Białogardzie ul. Grunwaldzka 46. Od sześciu lat - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów sportów walki – Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. organizuje galę sportów walki. Karta walk obejmuje osiem pojedynków w formule MMA w tym 3 pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3x3 minuty oraz pięć pojedynków zawodowych, na dystansie 3x5 minut, wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA („Unified Rules of Mixed Martial Arts"). Oprócz walk w formule MMA Galę Sportów Walki „RUNDA 7” uświetnią: gość specjalny Marcin „RÓŻAL” Różalski – Mistrz Federacji KSW oraz występy artystyczne i wokalne, chociaż by trzech utalentowanych dziewczyn z Mad Boss Army czy tak znamienitego zespołu tanecznego jak TOP TOYS Koszalin. Bilety na galę wkrótce dostępne będą w przedsprzedaży w cenie: 35 zł normalny / 45 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 45 zł normalny / 60 zł VIP. Kupić je będzie można w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Kompleks Basenowo-Rekreacyjny) przy ul. Moniuszki 29 w godz. 700-2200 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w Białogardzie w godz. 800-1600.


data: 17/10/2017, 08:45KOLEJNY WIECZÓR SAUNOWY


Już wkrótce - we wtorek 31.10.2017 roku wieczór saunowy z dobrze Wam znanym saunamistrzem Robertem. Seanse o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00. Kolejne spotkanie z olejkami i rozgrzanym powietrzem w relaksujących rytuałach. Godzina w strefie basenów oraz wstęp na rytuał zapachowy w saunie w promocyjnej cenie biletu za 12 zł. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji pod numerem 94 312 20 80 wew. 204 lub w kasach basenowych. Liczba miejsc ograniczona. Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś ! Sprawimy, że nasze kolejne jesienne spotkanie w saunach będzie wyjątkowo przyjemne. 

data: 17/10/2017, 08:38UWAGA KONKURS - do wygrania karnet na basen :)

Coraz mniej czasu na wykonanie waszych prac. Przypominamy, że termin przyjmowania lampionów upływa 31.10.2017 roku ( wtorek). Macie jeszcze dwa tygodnie by puścić wodze fantazji i wygrać KARNET NA BASEN. Zainspirujcie sie naszą piekną jesienią. Zapraszamy do udziału w konkursie - warto !

data: 17/10/2017, 08:30STRAAAAASZNIE NISKIE CENY


Już 31 października 2017 roku (wtorek) specjalnie dla Was moc atrakcji. Straaaasznie niskie ceny czyli bilet 1H za 5 zł dla wszystkich w tematycznym przebraniu lub z gadżetem oraz karnet na basen w nagrodę za najciekawszy lampion dyniowy (na wasze prace czekamy w dniach od 28.10 do 31.10.2017 roku w godzinach od 7:00 do 22:00. Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie do dnia 7.11.2017 roku. Zaskoczcie nas swoją kreatywnością i ciekawymi pracami 

data: 06/10/2017, 13:40WIECZÓR Z SAUNAMISTRZEM
data: 29/09/2017, 10:50WIECZÓR SAUNOWY Z SAUNAMISTRZEM

Powitaj jesień z olejkami i rozgrzanym powietrzem w rytuale ciepła i zapachu. Już w piątek 29 września 2017 roku kolejny raz zapraszamy na wieczór saunowy i wyjątkowe rytuały w wykonaniu saunamistrza Roberta :)Godzina w strefie saun/basenów w tym rytuał zapachowy w saunie w cenie biletu za 20 zł. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji pod numerem 94 312 20 80 wew. 204 lub w kasach basenowych. Seanse o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00. Mistrz ceremonii rozprowadzi gorące powietrze we wnętrzu sauny a rozgrzane kamienie poleje wodą i olejkami. Wysoka temperatura, duża wilgotność i eteryczne aromaty stworzą wyjątkowy klimat. Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś ! Sprawimy, że początek jesieni będzie w tym roku pomimo niesprzyjającej aury wyjątkowo przyjemny:)

data: 25/09/2017, 14:30START TODAY ! ZACZYNAMY


START TODAY ! Jesteśmy gotowi i już od dzisiaj tj. od poniedziałku 11 września wracamy po wakacyjnej przerwie i zapraszamy na zajęcia szkółki pływackiej i aqua aerobiku ?‍♂️?‍♀️? Cały czas przyjmujemy jeszcze zapisy. Zapraszamy !

data: 11/09/2017, 11:08WYDŁUŻAMY WAŻNOŚĆ KARNETÓW


W związku z utrudnieniami w korzystaniu z usług Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w Białogardzie ważność wszystkich aktywnych karnetów została wydłużona o 14 dni. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do odwiedzania basenów. Od poniedziałku 11 września 2017 roku startujemy ze szkółką pływacką i aqua aerobikiem. Szykujcie się. Do zobaczenia wkrótce ?‍?‍?‍ :)

data: 06/09/2017, 09:02ZAPISY NA AQUA AEROBIK

data: 29/08/2017, 14:13ZAPISY DO SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ
data: 29/08/2017, 14:07OTWARCIE OBIEKTU PO PRZERWIE

data: 25/08/2017, 10:15UWAGA PRZERWA TECHNOLOGICZNA !Szanowni Klienci. W dniach od 16.08.2017 roku ( środa) do 27.08.2017 roku (niedziela) zaplanowana została przerwa technologiczna. Podczas jej trwania obiekt zostanie całkowicie wyłączony z użytku. Planowane otwarcie Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego ma nastąpić 28.08.2017 roku (poniedziałek)*. Za utrudnienia i ograniczenia z góry uprzejmie przepraszamy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu po zakończeniu prac technologicznych. 

*Zarząd BOSiR Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany terminu.


data: 21/08/2017, 12:50ZAPISY DO SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ
W dniu 25 sierpnia 2017 roku (piątek) odbędą się zapisy do szkółki pływackiej na sezon 2017/2018.       Początek zajęć od września 2017 roku. Spotkania z instruktorami przyjmującymi zapisy do grup w poszczególnych kategoriach wiekowych i stopniach zaawansowania odbędą się w godzinach :

17:00 dzieci w wieku 4-6 lat

18:00 dzieci i młodzież w wieku 6 – 15 lat

19:00 16 + oraz dorośli

data: 21/08/2017, 12:50SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU START 28.07.2017

Zapraszamy do zapisów na zajęcia aqua aerobiku (kontynuacja oraz zajęcia dla początkujących). START wrzesień 2017 roku. Wszystkie szczegóły w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wewn. 204. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie sobie miejsce już dziś !data: 26/07/2017, 11:54SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU START 28.07.17data: 26/07/2017, 11:53ZAPISY NA AQUA AEROBIK STARTUJEMY

Zapraszamy do zapisów na zajęcia aqua aerobiku (kontynuacja oraz zajęcia dla początkujących). START wrzesień 2017 roku. Wszystkie szczegóły w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80 wewn. 204. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie sobie miejsce już dziś !


data: 26/07/2017, 11:37STARTUJEMY z MultiSportStratujemy z drugim programem.  Nasz obiekt dołączył do bazy Benefit System. W ramach Programu MultiSport Plus Możecie skorzystać ze strefy basenów poprzez wybór usługi bilet na basen 1-godzinny. Jeśli Chcecie dołączyć do Benefit System szczegóły poznacie na stronie https://www.benefitsystems.pl/dla-ciebie/multisport/. Dzięki takiej karcie sportowej Macie swobodny wybór i samodzielnie wybieracie czas i formę spędzenia czasu wolnego w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym w Białogardzie. Aktywność i zdrowie z nami są proste! Zapraszamy wszystkich dysponentów kart do skorzystania z oferty krytej pływalni w Białogardzie :)


data: 17/07/2017, 09:45SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU 2017

! ! ! Sportowe Dni Białogardu 2017 ! ! ! Zapraszamy na weekend sportowych imprez i wiele emocji na terenie obiektów sportowo - rekreacyjnych przy ul. Moniuszki 49 między innymi na turniej tenisa ziemnego, turniej pływacki - w tym roku po raz pierwszy w sobotę, w godzinach popołudniowych, biegi dzieci i młodzieży oraz bieg na 1 milę a także do szaleństw na wodnym torze przeszkód  w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym przy ul. Moniuszki 29 w Białogardzie, w cenie biletu na basen.

data: 14/07/2017, 09:27PRZERWA TECHNICZNA
data: 11/07/2017, 09:08RUSZAMY Z OK System

Drodzy Klienci - miło nam poinformować, że nasz obiekt dołączył do bazy OK System. Od dziś w ramach pakietów Ok system mogą Państwo skorzystać ze strefy basenów poprzez wybór usług takich jak: bilet na basen 1-godzinny normalny oraz bilet na basen 1-godzinny ulgowy. Jeśli chcesz dołączyć do OK System szczegóły poznasz na stronie https://www.oksystem.pl/oferta.  Zapraszamy !

data: 10/07/2017, 12:47NEWSLETTER bądź na bieżąco
Zapraszamy do subskrybowania newslettera Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o., dzięki któremu otrzymasz aktualne informacje o nowościach, promocjach i planowanych wydarzeniach w Kompleksie Basenowo - Rekreacyjnym w Białogardzie oraz w obiektach sportowych przy stadionie lekkoatletyczno-piłkarskim. Dopisz się do bazy poprzez klikniecie na NewLetters znajdujący się na samym dole głównej strony http://www.sport.bialogard.info/index.php oraz wpisanie swojego adresu poczty elektronicznej i akceptację poprzez wybranie przycisku wyślij.

Nie wysyłamy zbędnych informacji – dzielimy się tylko tym, co najważniejsze! Zapisując się do newslettera w ramach tej usługi za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej (adres e-mail), wysyłana będą przez BOSiR Sp. z o.o.  w formie listu elektronicznego (e-mail) informacje o aktualnościach. Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie przez czas nieoznaczony zgodnie z;

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA


1.Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez  BOSiR Sp. z o.o. na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się z Regulaminem. Zapisanie się do  newslettera oznacza akceptację regulaminu.

2.Do korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz prawidłowo skonfigurowania aktywna poczta elektroniczna.

3.Newsletter jest usługą bezpłatną. Użytkownicy informowani są o aktualnościach, promocjach i wydarzeniach w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. poprzez wysyłanie informacji drogą elektroniczną.

4.Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej Użytkownika do formularza udostępnianego przez BOSiR Sp. z o.o. na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5.Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera.Subskrypcję można anulować poprzez wysłanie e-maila z informacją o rezygnacji na adres sport@bialogard.info

6.Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez BOSiR Sp.z o.o. za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

7.BOSiR Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej.

8. Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.) Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje że:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Moniuszki 49, 78-200 Białogard.2) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera.3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.4) podanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w ust. 2 jest dobrowolne.


Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422).data: 10/07/2017, 12:47SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU Z AQUATRACKIEM

Już wkrótce w trakcie Sportowych Dni Białogardu w dniach od 28 do 30 lipca 2017 roku do Waszej dyspozycji ponownie udostępnimy wodny tor przeszkód. Zabawy na aquatracku to dobra rozrywka dla młodszych i tych trochę starszych - szaleństwa bez granic także tych wiekowych :)

data: 06/07/2017, 15:06AQUA AEROBIK PODSUMOWANIE

Za nami kwartał od pierwszych zajęć aerobiku wodnego. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nasze a teraz można powiedzieć, że już Wasze instruktorki aqua aerobiku: Asię, Maję i Martę podczas zajęć w 6 grupach realizujących zajęcia w cyklach 1 lub 2 razy w tygodniu :) Miłośniczkom wodnej odmiany fitness od razu przypadły do gustu zajęcia łączące choreograficzne układy ćwiczeń ze środowiskiem wodnym - idealny trening wydolnościowy. Dobra zabawa i przyjemne zmęczenie były gwarancją dużej dawki energii. Na początku nie było łatwo ale wiara we własne siły i systematyczność w połączeniu z fachową opieką trenerek przyniosły oczekiwane efekty i Wasze zadowolenie - co widać na fotkach z zajęć :) BRAWO ! Chyba było warto ? Dla Was dbamy o podnoszenie jakości naszych usług aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Najwytrwalsze panie zostały z nami na okres wakacji. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki o godzinie 19.30. Można się jeszcze zapisać - szczegóły w kasach basenowych. Do zobaczenia we wrześniu ! 

data: 05/07/2017, 11:43SZKÓŁKA PŁYWACKA PODSUMOWANIE
Za nami prawie pół roku działalności. Dziękujemy za zaufanie jakie okazaliście naszej szkółce pływackiej i jakim obdarzyliście naszych instruktorów: Igora, Szymona i Przemka, którym powierzyliście swoje pociechy i siebie samych podczas zajęć w ponad 30 grupach w różnych kategoriach wiekowych i stopniach zaawansowania :) Nie zawsze było łatwo i pojawiały się chwile zwątpienia i braku wiary we własne siły ale śmiało możemy powiedzieć - potwierdzone przez instruktorów :) - WSZYSTKIM się udało a efekty okazały się naprawdę imponujące. To dzięki Wam stale dążymy do nieustannego polepszania jakości naszych usług a Dzięki Waszym opiniom i sugestiom poznajemy Wasze oczekiwania. Do zobaczenia we wrześniu ! 

data: 05/07/2017, 10:30ZMIANY GODZIN OTWARCIA - KOMUNIKAT

Przepraszamy za utrudnienia wynikające z przyczyn od nas niezależnych .

data: 28/06/2017, 11:21„UMIEM PŁYWAĆ”


Zakończyły się prowadzone w Kompleksie Basenowo–Rekreacyjnym w Białogardzie zajęcia organizowane na podstawie umowy z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko "Gryf" Białogard w ramach dofinansowania zajęć sportowych w ramach projektu powszechnej nauki pływania „UMIEM PŁYWAĆ” realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Miasta Białogard. Celem zajęć był rozwój młodych organizmów poprzez naukę pływania i zabawy w wodzie. Zajęcia podzielone były na dwa bloki: nauka i rekreacja wodna. Ważnym aspektem była również edukacja w zakresie bezpieczeństwa nad wodą. Spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony dzieci jak i opiekunów i wychowawców. Sprawiły dużo radości a jednocześnie pozwoliły się dzieciom rozwinąć i nabyć umiejętności ogromnie istotne w obliczu rozpoczynającego się właśnie okresu wakacyjnego i niestety tragicznych w skutkach tegorocznych statystyk utonięć w całym kraju. Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór naszego obiektu – Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w Białogardzie.

data: 28/06/2017, 11:19W WAKACJE BILET GRUPOWY Z RABATEMPrzez całe wakacje aż do 31 sierpnia 2017 roku dla wszystkich dużych grup od 30 osób 10 % rabatu na bilety grupowe na basen ! Zapraszamy uczestników kolonii, zgrupowań sportowych i wszelkich grup zorganizowanych do odwiedzenia naszego obiektu :)

data: 27/06/2017, 15:12WAKACJE ZA PIĄTAKA


Żeby zapewnić wam maksimum atrakcji pomyśleliśmy o wszystkich pilnych uczniach oraz tych, którzy poprawią się w przyszłym roku :) Kolejna niespodzianka od nas to akcja Wakacje za piątaka czyli bilet 1H na basen w cenie 5 zł od dziś przez całe wakacje ( 23.06 - 31.08.2017 roku) dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Udanej zabawy !

data: 26/06/2017, 13:41SZKÓŁKA PŁYWACKA DLA DOROSŁYCH - WAKACJE


data: 22/06/2017, 08:29SZKÓŁKA PŁYWACKA DLA DOROSŁYCH - WAKACJE


data: 21/06/2017, 13:02OTWARCIE BASENÓW ODKRYTYCH


data: 20/06/2017, 15:07TATUSIOWO BOSiRowo


Spędź ten wyjątkowy dzień z Nami. Dla wszystkich ojców, którzy odwiedzą baseny w piątek 23 czerwca 2017 roku bilety normalne i rodzinne z rabatem 50 %. Zapraszamy !

data: 13/06/2017, 13:21DZIEŃ JOGIPIERWSZY RAZ W BIAŁOGARDZIE Międzynarodowy Dzień Jogi. Wszystkich miłośników jogi oraz tych którzy chcą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu zapraszamy na darmowe zajęcia do Parku Orła Białego.23 czerwca od godziny 17:00 zajęcia prowadzić będzie Agnieszka.

data: 13/06/2017, 13:20WYDZIERŻAWIMY POMIESZCZENIE

data: 08/06/2017, 13:21DZIEŃ DZIECKA


W dniu wczorajszym odbył się bajkowy Dzień Dziecka z BOSiRem. Jak zwykle mogliśmy na Was liczyć i frekwencja była imponująca. Od godz. 17:00 dzieci brały udział w konkurencjach sportowo-sprawnościowych a o godz. 18:00 wyruszyły z "piratem" w tajemniczy świat poszukiwaczy skarbów. W trakcie animacji odbyły się również pokazy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR Szczecin. Każdy z uczestników zabawy otrzymał upominek. Było bajecznie i kolorowo. Dziękujemy, że spędziliście ten dzień z nami. Do zobaczenia na kolejnych imprezach :)

data: 02/06/2017, 14:29DZIEŃ DZIECKA Z BOSiRemUwaga mali odkrywcy. Przygoda czeka. Zaczynamy o 17 :00. Będziecie ?

data: 01/06/2017, 14:38I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ MINI PIŁKI


Zakończył się I Międzyszkolny Turniej mini Piłki wodnej. Mnóstwo emocji i sportowej rywalizacji za Nami. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja.
W kategorii „podstawówek” udział wzięły: SP 3 , SP 4 i SP5 z Białogardu. Klasyfikacja zakończyła się następująco:

I Miejsce Szkoła Podstawowa nr 4
II Miejsce Szkoła Podstawowa nr 3
III Miejsce Szkoła Podstawowa nr 5
Warto nadmienić, że w białogardzkiej „piątce” jako jedynej z drużyn grały dziewczynki.

W kategorii gimnazjów udział wzięły: Gim. 1 , Gim. 2 i Gim. PCE SUKCES z Białogardu. Klasyfikacja zakończyła się następująco:
I Miejsce Gim. 1
II Miejsce Gim. 2
III Miejsce Gim. PCE SUKCES

Sędzią głównym zawodów był Szymon Szulc - BOSiR Sp. z o.o. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Szczecin. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie drużyn a zawodnikom za zaangażowanie w grę i walkę o każdy metr wody i każdą bramkę. Już nie możemy doczekać się kolejnych zawodów. Dziękujemy za udział !

data: 01/06/2017, 14:3801.06.2017 rok ograniczenia dostępnosci torówdata: 31/05/2017, 15:33JUŻ PO AWARII - ZAPRASZAMY !
data: 29/05/2017, 11:4326 maj 2017 roku - moc atrakcjiMy o Was pamiętamy - a Wy o nas ? Zapraszamy wszystkie MAMY i nie tylko. Seanse saunowe w cenie biletu o godzinie 18:00, 19:00 (dla pań) i 20:00 (mieszany) oraz o godzinie 18:30 i 19:30 w cenie biletu zajęcia aqua zumby. Będzie wesoło, żywiołowo i energetycznie. Zadba o to Agnieszka Łapko Fitness trainer Fiteska Studio :) Zapewnijcie Sobie sporą dawkę endorfin ! A do tego wszystkiego RABAT 50 % na wszystkie bilety. Zapraszamy i przypominamy, że do odwołania czynny jest basen sportowy i strefa saun. Do zobaczenia:)

data: 26/05/2017, 13:48MATKI, MAMY, MAMUSIE
data: 26/05/2017, 09:05I MY Mamy Dzień MAMY :)


I My mamy Dzień Mamy - piątek 26 maja 2017 r. w cenie biletu sauna + basen gratisowy seans saunowy z saunamistrzem Kamilem oraz zajęcia aqua zumby z Agnieszka Łapko Fitness trainer Fiteska Studio a w cenie biletu basen gratisowe zajęcia aqua zumby ! Przypominamy, że do odwołania czynny jest basen sportowy i strefa saun. Do zobaczenia:)

data: 25/05/2017, 09:05UWAGA KOMUNIKAT !

W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, iż karnety nie obejmują rabatu wynikającego z awarii. W celu skorzystania z 50 % ulgi należy zakupić bilet płacąc gotówką/kartą. Przepraszamy za utrudnienia.

   

data: 24/05/2017, 14:00ŚWIĘTUJCIE RAZEM Z NAMI


Tak, jak obiecaliśmy - już 01 czerwca 2017 roku moc atrakcji w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym w Białogardzie. Wszystkie w cenie biletu na basen, który w tym Wyjątkowym Dniu dla Naszych dzieci i dla młodzieży dodatkowo z rabatem 50 % . O godzinie 17:00 animatorka zabaw dla dzieci razem z maluchami  oraz tymi nieco starszymi pociechami spędzi niesamowite chwile z zabawą i grami integracyjnymi. O 18:00 wszyscy mali odkrywcy będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami detektywistycznymi w zabawie w poszukiwaczy skarbów.   

data: 23/05/2017, 12:41DZIEŃ DZIECKA Z BOSiRemSpecjalnie dla wszystkich milusińskich - w Ich dniu zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji. Szczegóły wkrótce !!!

data: 23/05/2017, 12:41DZIEŃ MATKI Z BOSiRem


MATKI, MAMY, MAMUSIE dla wszystkich Was w tym wyjątkowym dniu - już w piątek 26 maja 2017 roku atrakcje i niespodzianki w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym. W cenie biletu sauna + basen gratisowy seans saunowy z saunamistrzem Kamilem oraz zajęcia aqua zumby z Agnieszka Łapko Fitness trainer Fiteska Studio. W cenie biletu  basen gratisowe zajęcia aqua zumby ! Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś ! Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy:)

data: 18/05/2017, 13:07WIECZÓR SAUNOWY DLA WSZYSTKICH MAM I NIE TYLKOSpecjalnie dla wszystkich MAM i nie tylko kolejny już raz zapraszamy na wieczór saunowy i wyjątkowe rytuały w wykonaniu saunamistrza. Godzina w strefie saun/basenów w tym rytuał zapachowy w saunie w cenie biletu za 20 zł.  Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji pod numerem 94 312 20 80 lub w kasach basenowych. Seanse o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00. Mistrz ceremonii rozprowadzi gorące powietrze we wnętrzu sauny a rozgrzane kamienie poleje wodą i olejkami. Wysoka temperatura, duża wilgotność i eteryczne aromaty stworzą wyjątkowy klimat. Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś ! Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy:)

data: 15/05/2017, 12:57GODZINY OTWARCIA

data: 28/04/2017, 14:53MAJÓWKA 3 - 2 - 1 ZACZYNAMYNie macie jeszcze planów na majówkę a na pogodę nie możecie liczyć ? Mamy na to radę. Zapraszamy już od jutra. Promocja i atrakcje potrwają aż do 3 maja. Zapraszamy :)


data: 28/04/2017, 14:45MAJÓWKA Z BOSiRem ...


U nas majówka zaczyna się już w sobotę 29 kwietnia 2017 roku. Kolejny raz będziecie mogli poszaleć na basenie. W dniach od 29 kwietnia do 3 maja do Waszej dyspozycji udostępnimy wodny tor przeszkód. Zabawy na aquatracku to dobra rozrywka dla młodszych i tych trochę starszych. Kolejna niespodzianka to dodatkowe gratisowe pół godziny czasu na basenie do biletów 1H i 2H . Zaplanujcie majówkę z kompleksem basenowo-rekreacyjnym. Zapraszamy -  01 i 03 maja czynne jak w soboty, niedziele i święta czyli od godziny 8.00 do 22.00 :) Z nami nie można się nudzić !


data: 24/04/2017, 11:35MAJÓWKOWE WODNE SZALEŃSTWOU nas majówka zaczyna się już w sobotę 29 kwietnia 2017 roku. Kolejny raz będzie można poszaleć na basenie. W dniach 29 kwietnia do 3 maja do dyspozycji państwa rozstawiony zostanie wodny tor przeszkód. Zabawy na aquatracku są dobrą rozrywką dla młodszych i tych starszych. Zachęcamy do wspaniałej rozrywki podczas korzystanie z kompleksu basenowo-rekreacyjnego. O kolejnych majówkowych atrakcjach wkrótce !

data: 24/04/2017, 07:40ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

data: 12/04/2017, 09:19KWIECIEŃ Z BOSiRem :)

Za oknem jeszcze niskie temperatury a u nas gorące oferty! Tak, jak zapowiadaliśmy przed nami mnóstwo kwietniowych atrakcji. Po świątecznym leniuchowaniu i podjadaniu smakołyków warto zażyć trochę ruchu. Odwiedźcie nas koniecznie. W poniedziałek 17 kwietnia 2017 roku zapraszamy na śmigusa dyngusa. Przynieście swoje wodne psikawki i dopełnijcie tradycji. W tym dniu wszystkie bilety rodzinne (1 H, 2 H i cały dzień) - 50 %. A na rozpoczecie weekendu 21 kwietnia 2017 roku (piątek) zapraszamy wszystkich na II SAUNOWANIE z BOSiRem. Godzina w strefie saun/basenów w tym rytuał zapachowy w saunie w cenie biletu za 20 zł. Saunamistrz wykona pojedynczy 10/15-minutowy seans składający się z czterech cykli. Seanse o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00. Telefoniczna rezerwacja pod numerem 94 312 20 80 lub w kasach basenowych. Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś! Czekamy na Was!

data: 11/04/2017, 10:11II SAUNOWANIE Z BOSiRem

W odpowiedzi na Wasze oczekiwania już 21 kwietnia 2017 roku (piątek) zapraszamy wszystkich na wyjątkowe II SAUNOWANIE Z BOSiRem. Jedyna taka okazja w Białogardzie. Godzina w strefie saun/basenów w tym rytuał zapachowy w saunie w cenie biletu za 20 zł. Czekamy na Was :) Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji pod numerem 94 312 20 80 lub w kasach basenowych. Seanse o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00. Saunamistrz za pomocą specjalnych „liści” rozprowadzi gorące powietrze we wnętrzu sauny. Wysoka temperatura, duża wilgotność i olejki eteryczne stworzą wyjątkowy klimat. Mistrz ceremonii będzie polewał rozgrzane kamienie wodą i olejkami. Następnie rozprowadzi unoszącą się parę i gorące powietrze. Saunamistrz wykona pojedynczy 10/15-minutowy seans składający się z czterech cykli. Nie traćcie czasu i zarezerwujcie miejsce już dziś !

data: 06/04/2017, 12:16ŚMIGUS DYNGUS Z BOSiRem


Kwietniowych atrakcji ciąg dalszy. Już 17 kwietnia 2017 roku (lany poniedziałek) zapraszamy do naszego kompleksu wszystkich amatorów kąpieli i nie tylko . Przynieście swoje wodne psikawki i dopełnijcie tradycji. Tego dnia nikt nie pozostanie suchy. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - rabat 50 % na wszystkie bilety rodzinne ( 1 H, 2 H i cały dzień). Czekamy na Was !

data: 05/04/2017, 14:01Wielkie poszukiwania ...


Wielkie poszukiwania w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym już w najbliższy weekend ( 8-9 kwietnia 2017 roku ). Nie lada gratka dla małych i tych trochę większych tropicieli. Odwiedź basen, kup bilet wstępu, znajdź niewielkie znaczki ( jajeczka, kurczaczki i zajączki o wymiarach ok. 2 cm x 3 cm) ukryte przez nas w "suchych" miejscach w hali basenowej, na urządzeniach i wszędzie tam gdzie się przed Wami ukryją i zgarnij nagrody niespodzianki. Czekamy na Was !

data: 04/04/2017, 15:20AQUA AEROBIK dance dance dance ...W tym tygodniu rozpoczęły się zajęcia aqua aerobiku. Pierwsze grupy mają już je za sobą. Gimnastyka w wodzie spotkała się z pozytywnym odbiorem uczestników i mimo pewnych obaw przed pierwszym "zanurzeniem"  okazała się strzałem w dziesiątkę.  Taka forma aktywności przynosi korzyści różnym grupom ludzi - nawet osobom wyłączonym z rekreacyjnego uprawiania sportu z przyczyn zdrowotnych. Woda to nie tylko wspaniałe środowisko do relaksu i zabawy. To świetne miejsce w którym kształtujemy sylwetkę, hartujemy oraz poprawiamy kondycję i funkcjonowanie naszego całego organizmu. Aqua aerobik jest bezpieczną dla organizmu i dużo efektywniejszą niż tradycyjne ćwiczenia formą ruchu. Na naszych zajęciach profesjonalne instruktorki wykorzystują zalety wody dbając, aby nikt  się nie nudził. Zapraszamy do zapisów wszystkich nie zdecydowanych. Jeśli kochasz wodne środowisko i chcesz w nim spędzać aktywnie czas a pływanie sprawia ci trudności aqua aerobik będzie dla ciebie idealny!data: 04/04/2017, 10:14ZMIANA GODZIN OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄT


data: 03/04/2017, 14:30NAPEŁNIAMY WIELKANOCNE KOSZYCZKI NAGRODAMIBAW SIĘ Z NAMI PRZED WIELKANOCĄ

Święta tuż tuż a więc czas na zajączka. Aby wprowadzić Was w ten radosny czas zapraszamy do wspólnego napełnienia koszyczka wielkanocnego. Do wygrania nagrody i słodkie upominki. Co należy zrobić ? W dniach 8 - 9 kwietnia w strefie basenów kompleksu basenowo-rekreacyjnego w Białogardzie ukryte zostaną znaczki przedstawione na obrazku. Do każdego jajka, kurczaczka i zajączka przyporządkowana będzie nagroda. Komu uda się odnaleźć znaczek otrzyma niespodziankę. Łatwo nie będzie, ale warto ! Każda osoba która znajdzie znaczek, może udać się do kas po odbiór niespodzianki. Warto pamiętać, że w zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i płci oraz każdy, kto wykupił dowolny bilet wstępu na basen.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

data: 03/04/2017, 11:08AQUA ZUMBA START
Odliczamy czas do pierwszych zajęć :) Ruszamy w poniedziałek 03 kwietnia o godzinie 19.30. 

Zapraszamy wszystkie zapisane osoby na aqua aerobik z BOSiR Białogard.Pozdrawiamy i do zobaczenia!


data: 30/03/2017, 14:09OPŁATY ZA ZAJĘCIA


data: 30/03/2017, 14:09GRAFIK ZAJĘĆ SZKÓŁ

data: 20/03/2017, 15:12TO BYŁ DOBRY POMYSŁ

Minął tydzień od rozpoczęcia realizacji zajęć wychowania fizycznego w krytej pływalni. To dobry moment na pierwsze podsumowanie. Uczniowie dwa razy w ciągu miesiąca mają możliwość wyjazdów na basen w ramach lekcji wf. Wbrew naszym obawom frekwencja na zajęciach jest wysoka, a zwolnień z w-f jest mało. Dzieci odnalazły się bardzo szybko i zaakceptowały nowe rozwiązania. To bardzo pozytywna sytuacja, gdyż umiejętność pływania, którą nabywają w naszym obiekcie, przyda im się w dalszym życiu. Uczniowie w większości chętnie uczestniczą w zajęcia na pływalni a nabycie pierwszych umiejętności w tym zakresie nie przysparza im na ogół większych trudności. Dwie godziny miesięcznie ćwiczeń w wodzie to optymalny czas do opanowania podstawowych ruchów pozwalających utrzymać się na powierzchni wody i pierwszych prób pływania. Naprawdę warto uczestniczyć w zajęciach na basenie, gdyż pływanie służy zachowaniu zdrowia i jego pielęgnacji. Opanowanie tej umiejętności daje poczucie bezpieczeństwa, co w obliczu statystyk wypadków w wodzie i utonięć jest kwestią niezmiernie istotną.

data: 10/03/2017, 10:13WIECZÓR Z SAUNAMISTRZEMW dniu wczorajszym po raz pierwszy w naszym obiekcie zorganizowaliśmy wieczór saunowy, w trakcie którego saunamistrz za pomocą specjalnych „liści” rozprowadzał gorące powietrze we wnętrzu sauny. Wyjątkowy rytuał ciepła i zapachu nazywany też naparzaniem czy ceremonią spotkał się z wielkim zainteresowaniem i z pozytywnym odbiorem naszych klientów. Wysoka temperatura, duża wilgotność i olejki eteryczne stworzyły wyjątkowy klimat. Mistrz ceremonii polewał rozgrzane kamienie wodą i olejkami. Następnie rozprowadzał unoszącą się parę wyczuwając miejsca chłodniejsze i cieplejsze w saunie i równomiernie rozprowadzając powietrze. Wykorzystane zostały aromaty orzechowe i mentolowe kryształy. Saunamistrz wykonał pojedynczy 10-minutowy seans składający się z czterech cykli. Zadaniem mistrza była też edukacja osób chcących korzystać z sauny.  Obserwujemy zdecydowany wzrost zainteresowania taką formą relaksu i liczymy na spore zainteresowanie takim sposobem na spędzenie czasu.

data: 10/03/2017, 10:13DROGIE PANIE
data: 08/03/2017, 14:55WIECZÓR Z SAUNAMISTRZEM


data: 08/03/2017, 14:50WF na basenieOd poniedziałku 06 marca 2017 roku na basenie ruszyły zajęcia białogardzkich szkół w ramach wychowania fizycznego. Zamiast typowych lekcji wf-u prowadzone są zajęcia na basenie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i ratowników zapewnionych przez nasz obiekt. Bezpłatny dojazd uczniów na basen zapewnia Miasto Białogard. Po stronie szkół leży koordynacja działań. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Pływanie znacznie poprawia układ krążenia. Cały organizm zostaje równomiernie dotleniony. Największą zaletą korzystania z basenu jest jego zbawienny wpływ także na układ oddechowy oraz układ kostny. Pływanie angażuje najważniejsze mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę. Ten sposób aktywności polecany jest osobom prowadzącym siedzący i bierny tryb życia. Jest to wspaniały sposób na rozluźnienie, odprężenie i relaks.


data: 08/03/2017, 14:37ZMIANY W CENNIKU

data: 28/02/2017, 15:07FERIE Z AQUA ZUMBĄ

W dniu dzisiejszym gościliśmy w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym w Białogardzie zespół klubu tanecznego FitDance z trenerem Łukaszem Maciukiem, który przeprowadził zajęcia AQUA ZUMBY. Członkowie zespołu oraz wszytskie osoby przebywające na basenie mogły spróbować ćwiczeń zumby fitness przeniesionych z sali na basen. Było baaaardzo wesoło. Aqua Zumba "Dance, Dance, Dance"

 

  data: 21/02/2017, 14:20SPORTOWE FERIE Z BOSiRem - Zapraszamy


data: 08/02/2017, 11:56WODNY TOR PRZESZKÓD AQUATRAK JUŻ WKRÓTCEBiałogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował  dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych wiele atrakcji . W terminie od 13 do 24 lutego 2017 roku wszystkie dzieci, młodzież i studenci będą mogli skorzystać z usług Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w promocyjnej cenie: 5 zł/ godzinę i 10 zł/ 2 godziny. Jedną z większych atrakcji będzie wodny tor przeszkód AQUATRACK, z którego najmłodsi i nie tylko będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat w ramach biletu na basen. Wodny tor zabaw to  nowy wymiar rozrywki w wodzie atrakcyjny dla osób w każdym wieku, składający się z elementów pneumatycznych wykonanych z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów. Będzie rozłożony na dwóch torach basenu sportowego. Zachęcamy  do spróbowania swoich sił w jak najszybszym pokonywaniu przeszkód.  


Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej i bezpiecznej zabawy ! Nie zwlekajcie. Zaplanujcie odwiedziny już dzisiaj.data: 08/02/2017, 11:56FERIE NA SPORTOWO Z BOSiRem

W terminie od 13 do 24 lutego 2017 roku wszystkie dzieci, młodzież i studenci będą mogli skorzystać z usług Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w promocyjnej cenie: 5 zł/ godzinę i 10 zł/ 2 godziny. 

Czekamy na Was !


data: 08/02/2017, 11:56REKLAMA NA TELEBIMIE GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI

data: 08/02/2017, 11:55NAUKA PŁYWANIA

Do 19 stycznia 2017 roku zbieramy zapisy osób chętnych do nauki pływania. Zgłaszać można się w kasach basenowych lub pod numerem telefonu 94 312 20 80.

Nie zwlekajcie - to już ostatni moment przed utworzeniem grup w poszczególnych kategoriach wiekowych i stopniach zaawansowania. Zapraszamy !

ZEBRANIA INFORMACYJNE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 19 STYCZNIA 2017 ROKU ( CZWARTEK) W GODZINACH: 

DZIECI W WIEKU OD   4 DO 6 LAT                                           GODZINA 17.30

DZIECI W WIEKU OD   7 DO 9 LAT                                           GODZINA 18.00

DZIECI W WIEKU OD 10 DO 12 LAT                                         GODZINA 18.30

DZIECI POWYŻEJ 12 LAT, MŁODZIEŻ  I OSOBY DOROSŁE      GODZINA 19.00

data: 16/01/2017, 12:40- 50 % NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Specjalna promocja na DZIEŃ BABCI I DZIADKA. 

ZAPRASZAMY !

data: 15/01/2017, 20:24DARMOWE ZAJĘCIA Z NURKOWANIA

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 15/01/2017, 19:376 STYCZEŃ 2016 WIELKIE OTWARCIE - ZAPRASZAMY


data: 15/01/2017, 19:36WESOŁYCH ŚWIĄTZOBACZ WIĘCEJ

data: 24/12/2016, 16:24PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY BUFET/SKLEP

BIAŁOGARDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI  SP. Z O.O. ul. Moniuszki 49, 78-200 Białogard ogłasza przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem lokalu znajdującego się w kompleksie basenowo-rekreacyjnym. Przetarg prowadzony na podstawie przepisów ustawy z 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz.U 2014 poz. 121 z późn.zm.)Przedmiotem przetargu jest ustalenie stawki czynszowej (netto, bez podatku vat) za najem powierzchni użytkowej lokalu z wyposażeniem z przeznaczeniem na bufet/sklep. Szczegóły na tablicy ogłoszeń w siedzibie Organizatora przetargu  BOSiR Sp. z o.o. przy ul. Moniuszki 49 w Białogardzie, na stronie BIP http://bip.sport.bialogard.info/ w zakładce zamówienia publiczne.

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 25/11/2016, 14:29GALA SPORTÓW WALKI "RUNDA 6"

Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. zaprasza kibiców mieszanych sportów walki 5 listopada do hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46 na galę sportów walki „RUNDA 6”. Tegoroczna edycja imprezy tak jak poprzednie dostarczy widzom walk na wysokim poziomie sportowym. W emocjonujących pojedynkach wystąpią czołowi polscy zawodnicy MMA oraz wielu przedstawicieli lokalnych klubówPo raz pierwszy na Gali Sportów Walki będzie oglądać pojedynki bokserskie. Wkrótce rusza sprzedaż biletów. ZAPRASZAMY !

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 17/10/2016, 09:38PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

BIAŁOGARDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI  SP. Z O.O. ul. Moniuszki 49, 78-200 Białogard

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem lokalu znajdującego się w kompleksie basenowo-rekreacyjnym. Przetarg prowadzony na podstawie przepisów ustawy z 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz.U 2014 poz. 121 z późn.zm.)Przedmiotem przetargu jest ustalenie stawki czynszowej (netto, bez podatku Vat) za najem powierzchni użytkowej lokalu. Szczegóły na stronie BIP http://bip.sport.bialogard.info/ w zakładce zamówienia publiczne.

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 03/10/2016, 10:54CZAS DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA


Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów. To jaki będzie rozpoczynający się rok szkolny, zależy przede wszystkim od Was. Pamiętajcie, że szkoła może być miejscem przyjaznym  i rozwijać wasze zdolności. Nie bójcie się myśleć oraz wyrażać własnych opinii i emocji. Nie wstydźcie się własnego ja. A po szkole zapraszamy do odwiedzania naszych obiektów i do sportowej aktywności zarówno w klubach jak i indywidualnie na boiskach, ścieżce zdrowia, siłowni zewnętrznej i street workout park. Zapraszamy i  powodzenia !


data: 02/09/2016, 09:53SŁOŃCE ZAPRASZA NA BASEN


Słońce spłatało nam "figla" i wyszło zza chmur. Nie traćcie czasu bo niewiele go już zostało do końca wakacji i lata. Kto nie nacieszył się jeszcze kąpielą, ma ostatnią szansę – obiekt będzie czynny tylko do końca sierpnia. Zapraszamy !

data: 22/08/2016, 14:29WORLD PULL UP DAY


10 września 2016 roku obchodzony jest Światowy Dzień Podnoszenia na drążku. Tego rodzaju aktywność fizyczna to ćwiczenie  idealne niemal dla każdej osoby dbającej o kondycję i zdrowie. Wystarczy pozytywny stosunek do ćwiczenia i  poświęcenie czasu na jego doskonalenie. Pamiętajcie o prawidłowej rozgrzewce poszczególnych grup mięśniowych. Pobijmy rekord Polski z 2015 roku (30 miejsce) i podnieśmy Naszą pozycję w rankingu światowym. Start 10 września o godzinie 10 na stadionie miejskim przy ulicy Moniuszki 49 w Białogardzie. Liczymy na Was. Zróbmy to razem ! 

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 19/08/2016, 11:47KOLEJNE ZGRUPOWANIA SPORTOWE


Sierpień tak jak i pierwszy miesiąc wakacji obfitował w dużą liczbę obozów sportowych. Na różnego typu zgrupowaniach przebywali na terenie naszych obiektów młodzi piłkarze z MKS Nielba Wągrowiec oraz lekkoatleci z UMKS Iskra Wolsztyn. Wkrótce rozpocznie się także obóz AKS Białogard. Pomimo widocznego niestety braku poprawy pogody młodzież nie poddaje się i buduje formę podczas codziennych treningów. 

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 18/08/2016, 14:41DNI BIAŁOGARDU - RUSZAMY JUŻ JUTRO O 19.00

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 28/07/2016, 13:11BUDUJĄ FORMĘ W BIAŁOGARDZIE


Druga połowa lipca obfituje w dużą liczbę zgrupowań sportowych organizowanych na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Zakończyły się obozy Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia  Związków Sportowych (dyscyplina podnszenie ciężarów) oraz lekkoatletów z klubu OGF Odense z Danii. Duńczycy wyjechali szczególnie zadowoleni. Trenowali u nas pierwszy raz i spodobało im sie na tyle , że obiecali nam wrócic w przyszłym roku. W chwili obecnej budują formę zawodnicy z Akademickiego Klubu lekkoatletycznego "Ursynów" oraz Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

data: 26/07/2016, 14:36SPORTOWE DNI BIAŁOGARDU 2016


Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w dniach 29 - 31 lipca 2016 roku zaprasza wszystkich do kibicowania oraz do udziału w imprezach organizowanych w ramach Sportowych Dni Białogardu. Szczegóły na plakacie. Czekamy na  Was !


ZOBACZ WIĘCEJ

data: 26/07/2016, 14:35WYMIANA WODY W BASENACH ODKRYTYCH


W dniach 22 -26 lipca 2016 roku baseny będą zamknięte z powodu wymiany wody. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od środy 27 lipca. Trzymajcie kciuki za pogodę !

data: 26/07/2016, 14:34MITYNG KL ISKRA BIAŁOGARD


23 lipca o godz. 20 na Stadionie odbędzie się 18 Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy. Przed mityngiem zapraszamy na zawody dla przedszkolaków, które odbędą się o godzinie 18.45 oraz na bieg na 1 milę dla amatorów o godzinie 19.10. Odbędzie się również odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Henrykowi Młynarczykowi. Zapraszamy !

data: 26/07/2016, 14:34CZAS ZGRUPOWAŃ SPORTOWYCH


W pierwszej połowie lipca na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. odbyły się dwa zgrupowania sportowe. Trenowali u nas zawodnicy mieszanych sztuk walki z Uczniowskiego Klubu Sportowego Valiant Gold Team ze Stargardu Szczecińskiego oraz lekkoatleci ze Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki. Pomimo niesprzyjającej aury, która szczególnie istotna jest dla trenujących na zewnątrz zawodników LA klubom przebywajacym w Białogardzie udało się zrealizować wszystkie założenia treningowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 19/07/2016, 09:52KONKURS TABLET ZA "LIKE" ZAKOŃCZONY

 Konkurs "TABLET ZA LIKE"  został rozstrzygnięty. Poprzez losowanie wyłoniliśmy  zwycięzcę.  Została nią Pani Agnieszka Lewandowska, w której ręce wkrótce przekażemy nagrodę - tablet  Lenovo TAB 2 A7 . Serdecznie gratulujemy :) !  Ilość osób  biorących udział w konkursie  przerosła  nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za  zainteresowanie i zapraszamy do  udziału w wydarzeniach BOSiR Sp. z o.o. w przyszłości.


data: 08/07/2016, 11:12ZAPRASZAMY NA KORTY TENISOWE


TAK dla sportu NIE dla nudy. Wszystkich amatorów tenisa ziemnego zapraszamy na korty tenisowe. Na miejscu możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych i piłeczek. Zapraszamy

data: 08/07/2016, 11:12ZAWODY ROZSTRZYGNIĘTE

Crossfit Games Białogard 2016 już za nami.  W zawodach wystartowało 13 zawodników. Startujący zmagali się między innymi z drążkiem, biegiem na dystansie 500 m, oponą oraz konkurencją burpees. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach, osobno wystartowały kobiety oraz mężczyźni. 


ZOBACZ WIĘCEJ

data: 27/06/2016, 09:32WYPOCZYNEK CZAS ZACZĄĆ


Wszystkim uczniom, dla których w dniu dzisiejszym rozpoczęły się wakacje życzymy udanego wypoczynku i niezapomnianych chwil. Zapraszamy do ładowania akumulatorów i rekreacji na terenie naszych obiektów. Ośrodek jest gotowy na Wasze przybycie. Czas można spędzić na odkrytych basenach, kortach tenisowych, street workout park, siłowni zewnętrznej i ścieżce zdrowia. Zabierajcie prowiant, napoje, koce i przychodźcie na pikniki. Tereny zielone czekają . Zapraszamy !

data: 24/06/2016, 13:29START BASENÓW ODKRYTYCH

Baseny napełnione wodą, słupki rtęci rosną, brakuje tylko WAS ! Startujemy już w najbliższą sobotę o godzinie 10.00.  Zapraszamy data: 23/06/2016, 14:43CROSSFIT GAMES

Wszystkich chętnych do udziału w Crossfit Games zapraszamy na stadion miejski w Białogardzie przy ul. Moniuszki 49 w sobotę 25 czerwca 2016 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody. Zapraszamy.

UWAGA !!! ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA - START GODZINA 10.00


ZOBACZ WIĘCEJ

data: 22/06/2016, 12:47START BASENÓW ODKRYTYCH W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ


Na białogardzkim kąpielisku prowadzone są ostanie prace porządkowe przed rozpoczęciem sezonu letniego 2016. Trzymamy kciuki za pogodę. Basen pływacki oraz brodzik kąpielowy dla dzieci będą gotowe na przyjęcie wszystkich amatorów pływania. Zapraszamy.

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 21/06/2016, 14:39NOWO WYREMONTOWANY OBIEKT BASENY !

Oczekujemy na pierwsze zgrupowania sportowe. Mile widziani są także goście indywidualni oraz uczestnicy różnego typu imprez okolicznościowych. Zapraszamy.


ZOBACZ WIĘCEJ

data: 17/06/2016, 14:37Wygraj tableta za Like

UWAGA KONKURS !!!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest Tablet Lenovo TAB 2 A7. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

WYSTARCZY UDOSTĘPNIĆ TEGO NEWSA I POLUBIĆ PROFIL BOSIR Sp. Z O.O. NA FACEBOOKU. DAĆ LIKE NASZEJ STRONIE ! 

Z pośród osób, które udostępnią newsa i polubią naszą stronę 8.07.2016 roku wylosujemy zwycięzcę.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!data: 14/06/2016, 16:57Kwalifikacje Olimpijskie

Dwie kwalifikacje olimpijskie wywalczone przez zapaśników AKS Białogard, którzy na co dzień korzystają z sali sportowej naszego obiektu. Zbyszek Baranowski w kategorii 86 kilogramów oraz Magomedmurad Gadzhiev w kategorii wagowej 65 kilogramów. Pomagamy sportowcom naszego miasta zostać olimpijczykami!

ZOBACZ WIĘCEJ

data: 06/05/2016, 17:01